Paparatso: Jaak Madison ostis uue kodu

14.06.2020 23:20
Nelli Teataja
Kommentaarid
9
Foto:

Riigikogu liige Jaak Madison ostis hiljuti 4toalise korteri Süda tänavale. Korrusmajal on kolm korrust ning maja valmis 2009. aastal. Korteril on ruutmeetreid 66,6m2. Korteri turuväärtus on ligi 190 000 eurot.

Jaak Madisoni on süüdistatud paljudes asjades – natsimeelsuses, mobiiltelefoni omastamises ja naiste ahistamises. Kuid 2019. aasta Euroopa Parlamendi valimistel kogus Jaak Madison 22 819 häält ja osutus valituks.
Euroopa Parlamendi liikmena määras Jaak Madison enda assistendiks Kaupo Männiste, kes on ühtlasi Madisoni elukaaslase Merit Männiste isa. Ei Madison ega Kaupo Männiste selles huvide konflikti ega onupojapoliitikat ei näinud. Madison ütles, et Kaupo Männiste on sel ametikohal pädev ja kuna ta pole lähisugulane ega üldse sugulanegi, siis on töösuhe korrektne. Euroopa Parlamendi kaastöötajate töölevõtmise kord on keelanud küll lähisugulaste oma assistendiks palkamise, kuid äiasid-ämmasid nende hulka ei loeta.
Eurosaadik Jaak Madisoni elukaaslane ongi lauljatar Merit Männiste. Eelmisel aastal sündis Madisoni perre laps Jakob. Jaak avalikustas, et ta tutvus Meritiga tõrvikurongkäigu ajal.
Madison on aktiivne abipolitseinik Põhja prefektuuris. Samuti kuulub Jaak Madison Kaitseliidu Tallinna Maleva Toompea malevkonda ja on sidejao ülem.Vaadatud 4309 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
to takkajärgi

Jaak, kas sina ise?

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi