Paparatso uudistab, mida peidab Marina Kaljurand kõrge müüri taga

11.09.2016 17:40
Aivar Pärtel
Kommentaarid
16
Foto:

Välisminister Marina Kaljurand elab Nõmmel, Pärnu maanteel. Krundi suurus on 2240 m². Kinnistul asuv suurejooneline häärber on kolmekorruseline.

Kinnistu piirneb 2 meetri kõrguse kivist müüriga. Antud müür on nii kapitaalne, et peaks vastu ka tankirünnakule. Kinnistu aed on kujundatud maitsekalt ning läbimõeldult. Maja väärtus on hinnanguliselt 400 000 eurot. Kinnisturaamatu järgi on Marina Kaljurannal ka Hiiumaal, Kiduspe külas 1,5 hetktari suurune elamumaa. Avalikes intervjuudes pole Marina Kaljurand teinud saladust sellest, et selles ilusas majas elatakse ka õnnelikku abielu.
Nii on ta näiteks rääkinud, et tunneb, et tal on abikaasa leidmisega väga vedanud. Koos on oldud 30 aastat ning Marina Kaljuranna sõnul on abielu üks suuremaid loteriisid, milles tema on võitnud jackpoti ning et ta loodab, et abikaasa võib sedasama öelda.
Kuna töö on Marina Kaljuranda palju Eestist eemal hoidnud, on just tema mees olnud see, kes on eelkõige keskendunud kodule ning lennanud tähtsateks sündmusteks Moskvasse või Ameerikasse, et koos Eesti riiki esindada.
Ameerika ja Eesti elukeskkonda võrreldes on Marina Kaljurand öelnud ameeriklaste kiituseks, et seal ei saa üksikisikud nii ränka kriitikat nagu Eestis, Eesti kiituseks aga toonud välja õhtuti valgustatud liikumisteed.
Vaadatud 10848 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Nõmme elanik

Selline tõusiku peldik rüvetab kogu Nõmmet!

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi