Pärast seksiklubis käiku ostis mees naisele lilled ja šokolaadi

31.10.2021 22:20
Toomas Raudne Illustreeriv foto
Kommentaarid
16
Foto:

Svingeriteõhtut esmakordselt külastanud uudishimulik paar kinnitab, et tegu oli väga laheda kogemusega.

Hiljuti õnnestus jutule saada toreda ja vallatu eestlastest paariga, tavalisest tunduvalt vabameelsematega, kes seiklushimust ajendatuna külastasid esmakordselt Club 69-s (tuntud ka kui Sauna klubi) senini veel regulaarselt toimuvaid laupäevaseid swinger partyt ehk paarivahetuspidu.
Pealtnäha täiesti tavaline eesti paar, vanuseklass kusagil kolmekümnendate teine pool, juhtus olema tuttavate tuttavad ja juhuslikult trehvates läks jutt ka kuidagi muuseas seksi peale.
Kerged kohvid ja kokteilid ning sümpaatne paarike rääkiski oma äsjase natuke ekstreemsema kogemuse ära.
Kusjuures huvitaval kombel oli jutukam just Maarika, mitte tema kaasa Gert. Vabameelsusele vaatamata nad õige nime all paarivahetusklubist rääkida ei taha.

Soovisid argiellu kerget vaheldust
Maarika pajatas, et nad on Gerdiga koos olnud juba kaheksateist aastat. Omal ajal kohtusid nad rate.ee kaudu, siis kui naine oli alles 14.
„Oleme alati väga seksikad inimesed olnud ning pikalt olime kaalunud ideed minna svingerite peole. Seekordne otsus tuligi täiesti lambist. Meil oli nimelt vaba õhtu ja lapsed, kolm tütart, olid parajasti mu vanemate juures. Istusime siis kodus, nautisime jooki ja teineteist ja jutt läks grupikate või kolmanda juurdevõtmise peale. Otsisime siis netist, et kuhu võiks minna. Leidsime Club 69 kodulehe ja ma uurisin, palju seal rahvast on, et mõttetu käik ei oleks. Kirjutasin neile messengeri ja sain teada, et rahvast on. Niisiis võtsime takso ja lendasime laivi,” räägib Maarika õhinal.
Paar täpsustab, et alguses tahtnuks nad sellist kohta, kus saunad üldse puuduvad, kuna leidsid, et saunas on tõenäoliselt ebamugav ulakusi teha ja õhkugi ei jätkuvat. Hiljem arvamus pigem muutus, kuna klubi mõlemad saunad olid ikkagi ekstraklass ja sugugi mitte „ülerahvastatud”, leili sai seal rahulikult visata.

Väga lahe õhkkond
Esmased muljed? Maarika naerab ja jätkab mõnuga: ”Aga väga lahe õhkkond oli klubis siiski. Lahedad pimedad nurgad, eraldi toad, lukustatavad ja avatud. Täitsa pull. Mees mul muidugi arvas, et naisi võinuks rohkem olla, teate ju neid mehi! Mulle jäi silma, et klubis jagus üksikuid mehi pea iga nurga peale, kuid see on, eks ole, ka täiesti arusaadav, sest see ongi selline svingerite pidu, kuhu on oodatud ka nii üksikud mehed kui naised.”
Maarika ei olevat enda sõnul teinud numbrit ka võõraste meeste „teatud reageeringust”, aeg-ajalt oli ta tundnud, kuidas ringi kõndides keegi jälle käega üle tema tagumiku libistas. Pidavat tegelikult lahe olema – tunda end tahetuna!
Kui tunded mingil ajal võimust võtsid, siis läks ta oma mehega ühte väikesesse ruumi asjatama, kus olnud suurem luuk ja mitu „glory hole´i”.

Üks külaline pakkus seltsi
Naine jätkab muigamisi: „Tegutsesime seal ja äkki keegi avas suure luugi, et ac­tionist osa saada. Tõmbasin luugi kinni – mu esimene kord siiski. Siis aga tuli ühest glory hole´ist meile ka üks „külaline” seltsi. Selle peale katkestasime oma tegevuse ja läksime Gerdiga edasi. Ei olnud ehk seal sellises staadiumis veel, et võõrast ­tegelast meie mängu võtta. Oleksime ilmselt pidanud klubisse ka palju varem tulema, mitte paar tundi enne lõppu.”
Klubiliste kohta leiab Maarika, et „iseenesest sõbralikud inimesed”. Mõni olevat tulnud niisamagi nendega juttu puhuma, arvatavalt muidugi tagamõttega, kuid kõik jäi viisakaks.

Baaris demonstreeriti väga tuntud rahvusvahelist sekspoosi
Visuaalsetest elamustest? „Baaris olles oli vägev pealt vaadata poosi 69 (rahvusvaheliselt väga tuntud sekspoos - autori märkus) ja kõrval samal ajal toimus ka korralik pano. Ise käisime pärast ka lukustatavas ruumis (Berliini nimeline), kus olid käerauad ja igasugused rihmad ja piitsad. Mmmm...,” naine näib seda kõike jutustades lausa kergelt õhetavat.

Mõnus kogemus igal juhul
Kokkuvõttes leiab Maarika, et igal juhul oli nähtu-kogetu neile mõnus kogemus. Ära nad ei ehmatanud ja plaanivad ilmselt tulevikus sinna veel minna.
„Oleme veits pöörased voodis ja tahame proovida uusi asju, koos. Aa, bassein oli ka põhiline koht, kus aega veeta, kuna seal oli õhku ja vesi just paraja temperatuuriga. Klubi ainsaks miinuseks loen tegelikult sauna ja basseini juures olevaid libedaid põrandaid, kuid hoiatus selle kohta on seinale kirja pandud. Aga siiski tervikuna – põnev, põnev, põnev...”, loeb Maarika käiku kordaläinuks.
Ilmselt avaldas ekstreemsem seiklus suuremat mõju Gerdilegi, esmaspäeva õhtuks oli ta „lambist”  oma naisele lilled ja šokolaadi koju ostnud.Vaadatud 3181 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...

Tori hobused..

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi