Pereproua juubeli­pidu lõppes tantristliku orgiaga

15.03.2020 15:35
Kaire Koppel Illustreeriv pilt
Kommentaarid
12
Foto:

„Mehe ees oli nii piinlik, et oleksin tahtnud ­metsa joosta, peitu ­pugeda ja sinna jäädagi. Aga samas oli põnev ja erutav ka,” meenutab naine oma hiljutist suurt ­tähtpäeva.

Oma 50nda sünnipäeva eel mõtlesin, et tahaks, et see sündmus mulle igaveseks ajaks meelde jääks ja oleks midagi erilist. Mõtlesin, et küllap ma jõuan korraldada süldilaua taga istumisi ja joominguid-sööminguid ka 60ndates ja 70ndates ning võib-olla edaspidigi... Seega, arutasin abikaasaga, et võiks teha sõprade-sugulastega midagi erilist, kuhu kutsuks siis ainult parimatest parimad ja pisut väiksema seltskonna kui sellise tavalise juubelisündmuse puhul.
Abikaasa pakkus, et tema ei peagi ju tulema: "Mine väikese sõpruskonnaga reisile. Võta oma parimad sõbrannad kaasa. Te ei peagi väga kaugele sõitma – näiteks lõbureis Helsingissegi on tore vaheldus."
See tundus mulle igav. Järgmiseks käis ta välja, et kui soovid ekstreemsemat elamust, korralda siis pidu sügavas metsas, küpsetades lõkkel vorste, jooge otse pudelist veini ja jutustage hilisööni toredaid lugusid. Rentida saab ju ka metsamajakest, kus kogu seltskond saaks ööbida. See idee nagu ka väga ei kutsunud, sest ma ei ole eriline mugavustsoonist välja rebija, pigem armastan kindlustunnet.

Lähme täiskasvanute spaasse!
Arutasin asja ka sõbrannaga ja tema pakkus just, et eriliseks teeb peo see, kui kutsuda peole selliseid inimesi oma eluteelt, kes on mingil olulisel moel mõjutanud seda, millises punktis ja kes sa oled, või ka neid, kes on sellelt teelt pisukeseks ajaks kõrvale jäänud ja kellega sooviks nüüd taaskohtuda. See idee tundus mulle juba nagu rock’n’roll ja ma arendasin asja sealt edasi. Tegin nimekirja 10liikmelisest naistepundist, kellega tahaks seda sündmust jagada, ühe neist võtsingi kaugest minevikust. Ta oli mu kooliõde Sille ja siiani mu Facebooki sõber, kuid ma ei teadnud, mis elu ta elab.
Niisiis, oli otsustatud minna spaasse, koos ööbimisega. See vana sõbranna, ehk siis minevikuaegade bestikas pakkus välja täiskasvanute spaa, kus samal õhtul toimus ka mingi üritus. Mõtlesin, et miks mitte. Ta põhjendas, et siis saame segamatult olla, ei ole mingeid tittesid kisamas ja suuri horde ning liumägede järjekordi, vaid lihtsalt lõbus täiskasvanute seltskond. Ta vihjas veel, et mine tea, kuidas see pidu veel lõppeda võib, ehk leiad endale mehegi... Ma siis vastasin Sillele, et mul mees olemas, juba üle 20 aasta abielus olnud.
Selle peale ta vaikis.
Kui peopäev kätte jõudis, võtsime kõik oma ujumisriided ja ujumismütsid kaasa, pisikese reisikohvri ja hulganisti jooke ka ning asusime teele. Tee peal saime nii vanade kui uue sõbrannaga tuttavaks ja tinistasime pisut veinigi ning meeleolu aina paranes ja seltskond muutus lõbusamaks.

Täna on tantraöö!
Spaasse jõudes oli kell juba parajalt palju, et mulistama minna. Olin tellinud meile pisukese privaatruumi ja kokteilisegaja poisi, kes omas seal spaas ka tutvusi...
Kui me spaasse jõudsime, siis olime pisut kohmetunud, kuna me olime seal ainsad, kes kandsid riideid. Kõik teised olid ihualasti. Ka see kokteilisegaja poiss. tema kandis vaid pisukest põllekest, mis varjas ta ihuliikme.
Hmmm, mis toimub mõtlesin... Ei jõudnud seda mõtet lõpuni mõeldagi, kui Sille hõiskas, et vaat kui vahva, siin on tantraöö ja viskas endaltki kõik hõlstid ümbert.
Meie ülejäänud seltskonnal läks pisut pikemalt aega ja oli vaja veel mõned kokteilid manustada, et sinna staadiumi jõuda. Aga oli kõll lõbus ja vabastav. Tehti huvitavaid saunarituaale ja liibuti üksteise vastu, hingati ja silitati...
Kui aus olla, siis ma eriti palju sellest ei mäleta, aga ma tean, et Sille oli mulle julgustuseks ikka ja alati kõrval. Ja ma mäletan, et meil oli lõbus küll. Samuti oli väga lõbus teistel sõbrannadel, nad tulid mulle mitmeid kordi tänu avaldama ja ütlema, et sellist asja nad minust ei oleks oodanud. Noh, ma mõtlesin, et enam nooremaks ma küll ei lähe ja las siis olla pidu täiega. Nautisin seda tõeliselt.Hommik pärast kirglikku seksi
Hommikul ärgates tabas mind aga suur üllatus. Ma ärkasin üles Sille ja selle noore kokteilisegaja poisi vahel. Minu hämmingut nähes ei üritanud nad mulle midagi selgitada, vaid hakkasid mind hoopiski silitama ja Sille rabas mind ühe käega kaelast, teisega kannist, surus enda ihu vastu ja suudles kirglikult.
Ma mõtlesin, et nojah, ma olen keskeakriisis ikka päris hulluks läinud. Aga vastu ma ei puigelnud ja paras pohmakas oli ka, kõik kohad olid ka miskipärast hellad... Igatahes ma lasin neil kogenud tantristidel nüüd teha, mida nad vaid suutsid ja oskasid... Alles peale kolmandat orgasmi küsisin ma, et kas me tegime seda ka eile õhtul või siin toas või vajusime pärast pidu lihtsalt siia voodisse magama?
Sille ja kutt kinnitasid, et ka öösel olime mitmeid kordi kolmekat proovinud. See oli mu esimene kord... Ja äkki meenus mulle, et mul on ju abikaasa. Ma oleks tahtnud sel hetkel häbist ja süütundest kuhugi sügavale metsa põgeneda ja kahetsesin, et ei võtnud abikaasa ideed kuulda, et lõkke ümber pidu teha.
Raudselt poleks metsas nii käest ära läinud. Aga teisalt, eks mulle ikka meeldis see uus kogemus vana sõbrannaga. Koju jõudes ma abikaasale sellest midagi ei rääkinud ja Sillet igaks juhuks edaspidi meile külla ka ei kutsunud.

Vaadatud 4487 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Vahtang

Kas seal sumpsi saab kah panna? Ma paneks kasvõi vanamutile, kui poisid ei taha.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi