Pesev robottolmuimeja on alles esimene samm korras koduni

28.09.2022 15:05
Kommentaarid
1
Foto:

Kes ei naudiks puhast ja korras kodu? Enamik tõstavad käe.

Kui aga küsida, kellele meeldib koristada, et selle tulemuseni jõuda, kerkib õhku tunduvalt vähem käsi. Tihtipeale on põhjuseks lihtsalt see, et ei teata, kuidas koristada efektiivselt ning tulemuslikult. See omakorda aga tähendab, et koristamine võtab palju rohkem aega ja tulemus ei säili sugugi nii kaua, kui võiks.

Pane masinad enda kasuks tööle

Modernne Kaup24 e-poes leiduv tehnoloogia, nagu näiteks pesev robottolmuimeja või robotaknapesur, on tohutult vinged lahendused. Selleks, et need toimida saaksid, on need muidugi vaja endale kõigepealt soetada. Sa võid olla kindel, et pesev robottolmuimeja on üks nendest ostudest, mis tasub täiesti kindlalt ära.

Wifi ühendusega parim pesev robottolmuimeja on kontrollitav ka distantsilt, ehk võid panna masina koristama ka siis, kui oled ise veel tööl. Koju jõudes on aga põrand juba puhas! See aga tähendab, et üks asi vähem, mida sa ise pead tegema. Eriti hinnatud on robottolmuimejad koduloomade olemasolu. Üks nutikas masin ning võid ära unustada igale poole jõudvad tüütud karvad.

Harjumused on võtmesõnaks

Nagu alati, algab kõik ühest väikesest sammust. See tähendab ka harjumuste muutmist. Võid üllatusega avastada, et piisab oma harjumuste korrigeerimisest, et jõuda silmapaistvate tulemusteni. Soovitus mitte väljuda toast tühjade kätega, on üks kergemaid, mida järgida. Selliselt jõuavad tühjad tassid kööki ning mustad t-särgid mustapesukorvi.

Jooksvalt koristamine toimib ka muul ajal. Toitu valmistades ära oota nõude pesemisega seni, kuni kõik on söömise lõpetanud, vaid korista, mis võimalik juba siis, kui toit alles valmib. Kuulates taskuraadiot, võid samal ajal ju tolmu võtta või möödaminnes tööpindasid puhastada. Pole vaja pühendada ühte pikka ja väsitavat päeva puhastamisele, kui saad iga päev teha natuke siin ja natuke seal.

Harju ka ruumi maksimaalselt ära kasutama ning õpi austama minimalismi. Mida vähem on kodus asju, seda vähem on asju, mis võiksid tekitada segadust. Ja mida vähem on asju avatud pindadel, seda vähem koguneb tolmu, mida siis koristada. Asjade äraviskamine võib olla keeruline samm, ent avastad üsna ruttu, kui vabastavaks see osutub.

Kasuta võimalusi

Nagu algul öeldud, siis miks mitte kasutada ära tehnikamaailma uuendusi? Nõudepesumasin ning pesev robottolmuimeja on palju levinumad, kui oskad arvata. Aga turul on ka teisi variante, kuidas oma kodu korras hoida. Kellele meeldib koristada, võivad ju sellega oma aega täita, ent kelle jaoks see on kõige tüütum kohustus, miks mitte veeta oma aega meeldivamalt ning palgata koristaja?

Koristusteenuse pakkujaid on rohkelt ning saab täpselt kokku leppida, mida teeb koristaja ja mida teed ise. Kui sul on pesev robottolmuimejad, ei pea koristaja näiteks muretsema põrandate pärast, vaid saab keskenduda kõigele muule. Ja sina saad vabanenud ajaga teha just seda, mis meeldib. Pole vaja ka seda, et koristaja käiks iga päev koristamas. Kord nädalas või isegi suurpuhastus kord kuus omab juba märkimisväärset mõju.Vaadatud 535 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
düsgraavik

Nurgad ääred jne jäävad kõik tolmurullid jne Ei ole midagi nii hea kui reklaamitakse.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi