Põhikooli teismelised sekspommid avastavad eluülikooli kursuseid

26.07.2020 21:20
Kristine Kaasonen Illustreeriv pilt
Kommentaarid
2
Foto:

Suvehakul väisas Katrin (48) oma vennatütre (16) põhikooli lõpetamise pidu. Suur oli tema üllatus, kui ta silmas uksest väljuvaid lõpetajaid.

Katrin meenutab: „Kuna eriolukord riigis hakkas lõppema, siis mina või ­õigemini küll meie pere aktusele minna ei saanud, seda kanti sotsiaal­meedias üle ja sai telefonist vaadata, aga venna perega leppisime kokku, et mina, minu mees ja lapsed tervitame koos vanavanematega värsket lõpetajat ikka kooli ees oleval muruplatsil ja suundume siis kõik koos edasi pidulikumale restoranieinele.

Joonistatud, kleebitud, süstitud…
Videosilla vahendusel ei saanudki tüdrukutest nii aru, aga kui ma nägin neid 16aastaseid, pärast aktust uksest välja tulemas...  
„Sa mu meie!“ oli minu esmane ja ainuke reaktsioon,“ ütleb Katrin ja kirjeldab nähtut: „Tüdrukutel oli kõigil väga tugev õhtumeik koos taevani ulatuvate volüümripsmetega ja loomulikult ka kunstküüned ning võlts­päevitus. Nii mõnelgi oli soengusse lisajuuksed paigutatud või õigemini oli näha, et nii mõnelgi neiul on juuksepikendused. Ilusalongides oli ikka kõik võimalik endale peale, alla ja külge kleebitud.
Lisaks on mul ka kahtlus, et nii mõnelgi on juba botox-huuled, sest nii lopsakat huulejoont meigiga ikka ei tee. Või on tõesti mõni noor enda jaoks juba püsimeigi avastanud?!“
Katrin arutleb edasi, et värsket noort 16aastast tütarlast ei tunnegi enam ära vanuse poolest, kõik need noored tütar­lapsed üritavad sarnaneda täiskasvanud sekspomm Kardashiani(te)ga või siis šnitti võtta teistest üliseksikatest suunamudijatest.
Katrin lisab veel meenutusi oma nähtust: „Õnneks küll kleidi­mood ei sarnanenud posti­tantsijate riietusele, aga tuntavalt on tänapäevase 16aastaste proportsioonid muutunud ning rinna- ja tuharaümbermõõt on suurem, kui see oli 15 aastat tagasi.
Ja 16aastane dekolteed juba rõhutada ei karda! Ma poleks vist mitte ühelegi tüdrukule pakkunud vanuseks 16 või siis mõnel üksikul ka 17 aastat. Nad kõik näevad välja nagu kakskümmend viis ja pluss.“

Liiga vara naine?
Katrini enda peres kasvab kaheteistkümne aastane tütar ning Katrin möönab, et ka tema noor pubekas kipub arvama, et seksikus seisneb nn Kardashianite loodud kuvandis, mitte muudes väärtushinnangutes.
Siiski ei pea Katrin õigeks seda, et 16aastane soovib välja näha nagu täis­kasvanud naine või veel vähem nagu sekspommidest suunamudijad.
Katrin lausub: „Siinkohal ma näen võib-olla vanemate tegemata tööd, sest 16aastane tütar­laps veel naine siiski ei ole… Aga tõsi, et enam laps ta ka ei ole.
See ilmselt ongi see vanus, kus tuleks selgeks teha, et ohutuse mõttes on vähem parem ja kindlasti sada korda ka ilusam ning seksikus ei seisne ainult suunamudija poolt loodud võltskuvandis.“
Just seda üritab Katrin ise kodus õpetada ja loodab, et tema 16aastane oma lõpetamisel ei näe välja nagu eluülikooli lõpetaja.Vaadatud 1672 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Tüdruk

Jalgevahe,see on kullaauk,kui õigesti kasutad.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi