Prantsuse filmistaar Alain Deloni kodust leiti illegaalne relvaladu

28.02.2024 10:15
NT
Kommentaarid
2
Foto:

Prantsuse politsei konfiskeeris ekraanilegend Alain Deloni kodust 72 tulirelva ja üle 3000 padruni. Näitleja kodust Douchy-Montcorbonis, mis asub umbes 135 km Pariisist lõuna pool, leiti ka lasketiir.

Teisipäeval korraldati läbiotsimine pärast seda kui Deloni kodu külastanud ametnik oli märganud relva. Prokuröri sõnul ei olnud Delonil relva omamise luba.

Staar on viimastel aastatel terviseprobleemidega kimpus. Ta sai 2019. aastal saanud insuldi ja kannatanud veel ühe tõsise haiguse all, sealne Prantsuse meedia täpsemalt pole nimetanud.  Praeguseks 88-aastane näitleja oli Prantsuse kino kuldajastu staar, kes oli tuntud oma karmi tüübina sellistes filmihittides nagu "Samurai" ja "Borsalino".

Prantsusmaa ajakirjanduses on palju kirjeldatud ka tema perekonna lagunemist. Deloni kolm last on pildunud meedia vahendusel vastastikuseid solvanguid, kaebusi, süüdistusi, kohtuasju ja salajasi salvestusi. Viimased kohtuvaidlused on puudutanud Deloni ravi ja eelmisel kuul uuris teda kohtu poolt volitatud arst, kuid tema järeldused said kohe laste poolt vaidlustatud.

Vaadatud 1902 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Zorro

Tema parim filmiosa oli Ahfoonja. Orkide naljafilmis mängis torujüri. See sell pani pellaripoti piht nagu marssal Shoyguu.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi