Riigikogu liikmed on magamatuse ja ülepinge tõttu massiliselt suitsetama hakanud

21.05.2023 23:20
Nelli Teataja
Kommentaarid
3
Foto:

Kui väljas lehvib mõnus ja soe kevad ning päike teeb pai, siis riigikogus sahistavad ringi sinakashallide ja surmtõsiste nägudega obstruktsioon-poliitikud, kes pole enam ammu naturaalset päevavalgustki näinud. Rääkimise asemel tegeletakse seal nüüd sõnelemisega.

Kuna inimhing otsib ka kõige jälgimates olukordades ja paikades pisutki leevendust, siis olevat seal suitsumeeste read jõudsalt täienenud. …ja ei mingeid Kojamehe aurumasinaid! Noka vahele lendavad ikka need kõige mürgisemad tubakatorud. Üks lugupeetud poliitikategelane vabandas end sellega, et suitsunurgas tehakse ka palju olulisi otsuseid ning mõeldakse välja strateegilisi käike. Ei saa ju ilma jääda! Selle tagamõttega saaks suitsumeeste seltskonda imbuda näiteks pisut tervislikumalt veipides, aga ei. Kanget tubakat tiritakse nii et silmad pahupidi ja hing kinni!
Kogenumatel tõrvakopsudel on seeläbi tekkinud uus probleem - värske suitsusõber ei kipu ju oma pahet tunnistama ja isiklikku pakki poest ostma! Nii on võõrastest suitsupakkidest kerjajate arv tunduvalt kasvanud. Näiteks Urmas Reinsalu küsivat sigaretti alati kelleltki teiselt.
Kavalamad nikotiinifännid on tasku jätnud ka tühja või ühe suitsuga paki, millega saab enda kulutusi vähegi optimeerida. Üks vinge mees on seetõttu hoopis plotskeid keerama hakanud. “Seda nad raisad ei taha,” muheleb ta.
Et eelnevast veel vähe oleks, on koridorides kuulda ka “joogid kabinetti” nalju. Kus suitsu, seal poliitikud.

Vaadatud 845 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
jah

Riigikogusse oli ostetud nüüd osonaator , et satikaid ja hallitama minekut vältida ning paha haisu tõrjuda.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi