Riukalik kurtisaan tõmbas lõbujanulise härrasmehe korralikult lohku

30.05.2021 23:35
Toomas Raudne Illustreeriv foto
Kommentaarid
4
Foto:

Eliitne seksteenindaja tegi kliendile jõhkra dünamo – plaanitud kohtumine, milleks mees ihu ja hingega valmistus, lõppes nukra üllatusega.

Tuttav neljakümnendates poissmees Jaan (nimi muudetud), kes elab Lasnamäel, sai oma sõnul hiljuti ühe „paha tüdruku” poolt räige, suisa alatu tembutamise osaliseks.
Palgapäev oli Jaanil just olnud, lahkeid koduperenaisi tutvusringkonnast, kes tema ootamatult tekkinud tõsisemat sorti kiimaprobleeme oleks mõistlikult ja abivalmilt lahendanud, polnud kuskilt võtta. Jama lugu. Ja käsitööd ei tahtnud ta seekord samuti teha.
Lappas siis mees – enne oli ta veel proovinud-kulistanud sellist teatud kõrval­efektiga türklaste teed, mis meestele ergutavalt mõjub – internetis talle varasemast teadaolevat voodimängude lehekülge ja leidis sealt vahva ja paljulubava kuulutuse.
Garanteeriti professionaalset massaaži ja minetti ja seksi, seda kõike suhteliselt mõistliku summa eest.
Vähemalt lisatud pildi põhjal näis ka väga kenakese noore saleda naisega tegu olevat.
Kuskilt lõi nagu ette, et just seda numbrit oli talle varem vabameelsem sõbergi soovitanud – sealt pidavat saama enne vahekorda astumist lausa ekstra­klassi suuseksi.

Raske telefonitsi kätte saada
Tüüp helistaski vastaval numbril ja pärast umbes kümmet korda proovimist sai lõpuks intiimteenuse pakkuja kätte. Hääl olnud venelannal samuti selline malbe ja magus, tema esimene õhtune vaba aeg saigi broneeritud.
Vahetult enne kokkulepitud kohta, korrusmaja Taksopargi kandis, kohalejõudmist ja visiidi aega, hakkas aga jama pihta.
„Vabanda, natuke hilinen. Ootan 22:35”, anti saabunud sms-iga kliendile teada.
Okei, vaid viis minutit väljas ootamist, pole juu midagi väga võimatut, mõtles Jaan endamisi ega lasknud tujul langeda.
Kahjuks sellega tema oote­aeg ei piirdunud. Läks veel mõni minut mööda ja tuli järgmine teade telefoni.
„Izvini, budu v 22:40 gotova,” teatas naine. Maakeeli siis, et 22.40 on ta valmis. Millega või mille jaoks jäi küll täpsustamata, kuid Jaan oli ikka kindel, et loomulikult tema vastuvõtmiseks.

Voodisse ei saanudki
Jaan kannatas selle lühikese aja veel kenasti külma tuule käes ära ja andis siis alt kella.
Ootas, ootas, ei kippu ega kõppu.
Proovis nüüd ise naise mobiilile helistada ja saatis sõnumeid, et millal siis lõpuks tema kaissu tulla võib. Aga ei midagi, keegi ei suvatsenud vastata, kuigi telefon kutsus ja sõnumid jõudsid ka kindlasti pärale.
Jaan oli küll väga pettunud, kuid võttis teisest küljest asja rahulikult – seitsekümmend eurot jäi taskusse alles, „raha nagu maast leitud!”

Järgmine päev siiski vabandati
Järgmisel päeval püüdis ta mitmeti sama naist telefonis uuesti kätte saada, kuid tulutult. Siiski päris „tundetu” lõbus tüdruk ilmselt polnud, mingi aeg hiljem saabus järgmine venekeelne sms.
„Vabanda mind. Mulle lihtsalt tuli eile külla üks vana tuttav. Aeg kulus ja kulus, polnud võimalik tema juurest ära tulla!”
Well. Jaan mossitab endiselt edasi, kuid hurmav pilt sellest kusagil 25aastasest naisest on silme ees.
Jaan ütles, et teinekord proovib uuesti, et ehk on siis rohkem õnne ja ei pea kodus taas prantsuse pornokaid vaatama hakkama, nagu tookord juhtus.

 Vaadatud 2146 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Häbiväärne lugu

Einoh, vähemalt ei passinud keegi peale, et mingi kiimas vennike seisab kuskil nurgas, raha taskus, et teda tühjaks varastada. See oleks korralik tüng olnud. Praegu jäi Jaan lihtsalt pika ninaga.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi