Rullnokad söötsid purjus moslemile sealiha

23.09.2018 19:25
Mait-Margus Pohl Illustreeriv foto
Kommentaarid
21
Foto:

Nõmme teel asuva Staabi burgeriputka ees juhtus kentsakas kultuuridevaheline konflikt, mis päädis suurema okseralliga.

Nimelt oli Nõmme tee ühiselamutes resideeruv moslem ennast öösel linnas rihmaks tõmmanud ning suundus siis elukohajärgsesse burksiputkasse keha kinnitama.

Allah magab
Vägijooki tarvitanud mees üritas seal vene tütarlastega juttu teha, aga need ei võtnud vedu, lihtsalt naersid. Siis ujusid mehele ligi umbes 20-aastased eesti kutid, kes moslemiga üsna kiirelt sõbrunesid.
“Miks sa purjus oled? Sul ju usk ei luba juua!” pärisid nad. “Allah is sleeping, allah magab!” vastas mees. Selle peale tegid meie poisid moslemile ettepaneku, et kuule, pita-kebabi kanaga tahad vä? “Teeme välja!” Purjus moslem oli väga meelitatud ja üsna pea nosiski eksootiline härra kiirtoitu, nii et nägu ja jope kastmega koos.

Oo õudus, sealiha!
“Küll matsutab, raisk!” kommenteeris mehe lauakombeid jälginud vene plika. Kohe, kui väliskülaline oma toidu naha vahele ajanud oli, ütlesid eestlased talle, et noh, terrokas, kuidas sealiha maitses, siis. “Pork? Pork! What the fuck!” karjatas moslem ja jooksis tuigerdades üle tee Maxima juurde ning öökis seal mitu head minutit. Eesti kuttidel oli nalja nabani. “Tundub, et Allah ärkas vist üles!” ütles kamba naljamees.Vaadatud 45689 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
verine vorst

nii peab nendega tegema

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi