Saatuseekspert Imbi Käbi: Issand kui tore, et inimesed on hakanud jälle käest kinni käima

21.05.2023 23:05
Imbi Käbi
Kommentaarid
2
Foto:

Jah, tõesti, issand kui tore, et inimesed käivad jälle käest kinni. Olen ju lugenud oma elu jooksul tonnide viisi vaimutoitumisalast suhtekirjandust ning kõik eksperdid väidavad nagu ühest suust: käest kinni hoidmine tugevdab suhet ning võib määrata ära teie suhte edaspidise saatuse.

Taustalugu on muidugi puhas salapärane saatus ise. Tegin oma igaõhtust tiiru kui mu ette sattus enneolematult kuum paarike, kes teineteisel käest kinni hoidis. Ma arvan, et nad hoidsid käest kinni lausa kilomeetreid. Olles just ise väljunud sellisest suhtest, kus käest kinni hoidmine oli välistatud - mehel puudusid käed, keskaegse mõõgavõitluse fänni deitimise pahupool - mõtlesin ma, et vot nii, oma uuelt suhtelt ootan ma just seda, et saaks käest kinni hoida.
Loomulikult ei maksa käest kinni hoidmisega üle pingutada. Mul on sõbranna, kes armastab alati suhetes vinti üle keerata. Asi lõppes sellega, et tema jõudis üle sebra aga käe otsas tuulelipuna lehvinud Teet mitte. Suhe purunes sõna otseses mõttes. Ühesõnaga, mis ma tahan öelda, olge mõõdukad, kuid kui teie ees on pikk, ilus ja turvaline sirge ning seksuaalsusest pakatav suvõhtu, siis hoidke aga käest kinni.

Suudeldes
Imbi KäbiVaadatud 713 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Klimbi Imbi

Imbi tõstis potist taldrikule vaid ühe klimbi.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi