Sahin: Kõlvart skandaalide võrgus

16.02.2020 22:20
Nelli Teataja Foto: A. Pärtel
Kommentaarid
4
Foto:

Kümmekond päeva tagasi alustas Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart oma PR-kampaaniat, mis peab ette valmistama tema valimist Keskerakonna juhiks. Juba paari päeva möödudes mattus aga tema lihvitud kuvand skandaalide alla.

Kõlvarti nime all ilmus veebruari algul üks ümmargune arvamuslugu, kus soovitati poliitilisest vastandumisest üle olla ja kiideti samasuguse üleskutse eest möödaminnes Kaja Kallast. Kõik Kõlvarti stiili ja hoiakuid tundvad inimesed said aga otsekohe aru, et see jutt pole ei tema kirjutatud ega ka ta veendumustega kooskõlas. Muidugi ei arvagi keegi, et linnapea oma nime all avaldatud artiklid ise kirjutab, aga see jutt tundus tema suust ja sulest liiga võõras.
Seepeale saidki uut tuult tiibadesse sahinad, et Kõlvart teeb ettevalmistusi sügiseks, kui Keskerakond hakkab valima uut parteiliidrit. Kõlakate kohaselt on juba kõrgel tasemel kokku lepitud, et tehakse "Merkelit". Ehk siis valitseva partei esimees ja valitsusjuht on erinevad mehed. Ratas jätkab peaministrina, kuni saab, Kõlvartist tehakse aga parteijuht. Viimastel valimistel populaarsuselt kõvasti Ratast edestanud Kõlvarti ülesandeks jääb hoida ohjes äralibisevaid venelasi, kelle häältest Keskerakond sõltub.
Plaanil arvati olevat jumet, kuni Tallinna linnapead hakkasid üksteise järel tabama skandaalid. Küll seoti üks ja teine tema alluv korruptsiooni või ametisse sobimatusega, linnamuuseumis vallandunud klaperjahist sai aga lausa musternäide sellest, kuidas linnajuhi sõnad ja teod ei peagi ühtima. Kui asutuse juht langes seekord tühiste intriigide ohvriks, siis lõi see pikema mäluga inimestel lambi põlema ja meenutas üht paari aasta tagust lugu. Siis olid kontrollijad leidnud kuritarvitusi Tondiraba jäähallis, aga kuna selle direktriss Jelena Glebova oli nii eelmise linnapea Savisaare kui ka Kõlvarti lemmik, siis lükati paberid lihtsalt kalevi alla. Nüüd on endine iluuisutaja Glebova suundunud sünnituspuhkusele, Kõlvart peab aga oma eeskava piruetid ja kolmekordsed veel sooritama.Vaadatud 2044 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
tiit

oiOI EGA meil on palju hullemadki ´´pukki PANDUD!!!

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi