Sahin: Yana Toom soovis Mart ja Martin Helmele tuult tagumikku

26.01.2020 20:35
Nelli Teataja Foto: A. Pärtel
Kommentaarid
17
Foto:

Sotsiaalministeeriumi diskrimineerimiskampaania käivitas järgmise valitsuskriisi.

Oma raadiosaates „Räägime asjast“ halvustasid Mart ja Martin Helme sotsiaalminister Tanel Kiiki öeldes, et tema ministeeriumi algatatud kampaania, ühiskonnas sallivuse suurendamiseks, on Helmetele nagu punane rätik, näkku sülitamine ja okas hinge.
Üheks pretensiooniks on "kampaania tagaselja kavandamine, millega jäeti kaasamata koalitsioonipartneri EKRE vaated ja arvamused". Helmede solvumine ulatuvat koguni selleni, et sellistel tingimustel ei saa nemad Tanel Kiigiga ühes valitsuses ollagi.
Eurosaadik Yana Toom reageeris koheselt ja ühemõtteliselt: „Kuulge, see on ju imelihtne – sealt, kus ei saa koos olla, minnakse ära. Ega valitsus pole abielu, seda ei pea laste nimel iga hinnaga koos hoidma. Ветер в попу, как говорится,” kirjutab ta oma Facebooki seinal.
Sahistajad vaidlevad selle üle, kas Toom esindas selle sõnavõtuga iseennast või peaministriparteid. Mõlemad on võimalikud – Toom oskab nii ise mõelda ja end väljendada, kui ka meeskonnatööd teha ning peaministrile teed sillutada.Vaadatud 1799 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Aadu

Te lakuksite Helmed oma keeldega sitast puhtaks matsid jäävad matsideks

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi