Seeliku pikkus sai kohtus saatuslikuks

20.09.2020 21:30
Mati Lootus Illustreeriv foto
Kommentaarid
5
Foto:

Kes ei mäletaks Vello Orumetsa aegade tagust  laulu ülemeelikust neiust ja miniseelikust, mis tekitas nõukaaegses puritaanlikus maailmas väikest elevustki.

Tegelikult on naisterahva seeliku­pikkusel meie elus ülitähtis osa. On olnud aegu, kus neiu põlved ei tohtinud üldse  paista ega sääred joostes välkuda. Möödus terveid sajandeid, kui  lossipreilide variserlik kasvatus sundis pikka seelikusaba porisel mõisaõuel enda taga lohistama. Seksuaalrevolutsioonide aegu aga võtsid tüdrukud käärid kätte ja lõikasid seelikud paarkümmend sentimeetrit lühemaks. Kellel põlvenukid tantsusaalis istudes paljastusid, see võis ka kindel olla, et ta viiakse iga tantsu ajal põrandale.

Liiderlik näitsik lühikese seelikuga
Kahjuks on miniseelikute tõttu juhtunud ka karme lugusid. Meenub intsident, kus kaks neiut pidasid baaris sünnipäeva ja lasid kangel märjukestel hea maitsta. Kuna oma poisse neil kaasas ei olnud, tantsitasid tüdrukuid noorisandad restorani ja baari  kõrvallaudadest.  Sünnipäevalaps Berit oli ennast eriti ahvatletavaks mukkinud, nii et  lühike seelikujupp tema ümber meenutas pigem laia kleidivööd kui sulnist ihukatet.
Ja lööki sel kastanipruunide kiharate ja siresäärsete jalgadega neiul meeste seas oli! Vähe sellest! Kui teda just parajasti keegi tantsupõrandale ei viinud, läks ta sinna ise. Ajas jalad harki ja hakkas tagumikku edasi-tagasi hõõrutades seksi­poose imiteerima, tõmmates seelikuriba veelgi kõrgemale, nii et pitsilised bikiinidki tulid nähtavale.
Noormeeste veri aga lõi vemmeldama, nad tellisid ühe dringi teise järel ja jõllitasid kilavate silmadega tüdruku väänlevat keha. Kui band vaheajale läks, astusid kaks noormeest Priit ja Toivo tüdrukute laua juurde ja neide koomale nihutades istusid nende seltsi külg-külje vastu. Lauale tekkis kaks pudelit šampanjat ja kallis margikonjak ning pidu sai sisse uue hoo.

Seksiralli kiiruskatsed
Priit tegeles Beritiga ja klammerdus silmadega preili dekoltee sügavusse, andes oma fantaasiale tugevad tiivad nii nagu kalakotkas mere kohal, kes lainetest omale saaki noolib ning siis kivina laskudes ta noka vahele haarab. Järgmise tantsu ajal oli Beriti keha juba üsna lõtv ja Priit surus ta  jõulise haardega enda vastu, kus iharuse mõõdik lakke tõusis ja jäi järgmist impulssi ootama.Mis ööklubi see ikka on, kus varjatud nišis peaagu nähtamatut uksekohta poleks, kus maksujõulised kliendid võivad väljavalitutega oma kirgi rahuldada...
Märkamatult oli kelner poetanud Priidu ette lauale uksekaardi, millega sai avada paradiisi ukse, et ihaldatud küpsest ladvaõunast üks korralik lõuatäis keelatud vilja ampsata. Beriti sõbranna ja Toivo vahetasid samuti pilke, noormees pani laua alt käe neiu reiele, rebis katki sukkpüksid ning alustas eelmänguga. Järgnev hurmuri etteaste kõrvalsviidis oli ka sel paaril muljetavaldav.
Sviitides tehti seksiralli testikatseid ning kiireimaid orgasme, elu ööklubis hakkas aga tasapisi vaibuma. Kell fuajee seinal näitas kolmandat öötundi, kui lusthoone ette kihutas kummide vilinal tumehall Porsche. Autost hüppas välja läikivas ülikonnas siilipeaga noormees ja hakkas ööklubi ukse vastu prõmmima.

Saabub armukade abikaasa
Võttis jupp aega, kui unine turvamees ukse avas ja tulijale torisedes põrutas: „Meil on juba rahu majas.”
„Lõuad!” põrutas Porsche isand vastuseks, lõi jalaga ukse lahti ja jooksis poolhämaras öövalgustusega majas otsemaid teisele korrusele. Kõik salauksed olid seestpoolt suletud. Mees võttis õnnetul turvakal rinnust kinni ja sakutas: „Kus toas mu Berit on? Tee kohe õige uks lahti!”
Vastuvaidlemine polnud võimalik, sest turvamees teadis, milleks see noormees on võimeline.
Uks avanes, raevutseja tormas numbrisse ja lõi laia käelabaga kõik tuled laes ja seintel põlema. Teki alt vaatasid vastu kaks magavat peanuppu: isanda kunagine äripartner Priit, tema kaisus alasti kallis elukaaslane Berit.  Nüüd läks märul lahti:  amelejatel tõmmati tekk pealt, Priit sai lõuahaagi, poolpurjus ja orgasmiuimas Beritile aga virutati kaks pluss kaks kõrvakiilu nii, et naine tuli peagi mõistusele.
Berit püüdis miniseelikut tagumiku ümber tõmmata, kuid see oli kirgede möllus rebenenud ning ei täitnud naise katmisel enam endistki funktsiooni. Porsche isand tõmbas kapist välja puhta voodilina, mässis naise sinna sisse ja viis ta süles autosse. Verise ninaga Priit aga jättis oma Lexuse öökubi ette seisma ning jäi tellitud taksot oodates klubi terrassinurka konutama.

Manipulatsioon uue seelikuga
Peagi koitis hommik, aga uus päev ei piirdunud Beriti andeks palumise ja kahetsustega ning Priidu ja Toivo nadivõitu  naljaga telefonivestluses: „Sai pisut püherdatud.“
Asi osutus palju tõsisemaks. Kättemaksuks andis Porsche isand oma vanad semud Priidu ja Toivo kohtusse ning tipp­advokaat nõudis neile ahistamise ja vägistamise eest seitset aastat vabadusekaotust.
Ka noormehed võtsid endale kaitsjad, kes püüdsid tõestada, et Berit oli ise asja algataja ja   provotseeris oma miniseelikuga  mehi, õhutades neid seksile. Naine väitis aga mehe nõudmisel vastupidist.
Kuna jutt kohtuistungitel keerles ikka ja jälle miniseeliku pikkuse ümber, palus kohtunik selle järgmine kord asitõendina kohtusse kaasa võtta. Seda kuuldes tuli Beritil hirm naha vahele ja ta mõtles välja kavala käigu. Tal oli seeliku õmblemisest jäänud järele veel üks paraja pikkusega samast kangast riidetükk, mille ta ise masinal  kokku vuristas, nii et see kattis selga tõmmates ka põlved.
Õhtul voodisse minnes ei võtnud ta seelikut seljast vaid tiris selle vaid pisut ülespoole. Berit teadis, et parim lepitus mehega on teda kuumale seksile meelitada ja nii ta tegigi.
Osa mehe spermast valgus uuele seelikule, mille naine oli aegsasti rindade poolt naba alla tõmmanud. Hommikul pakkis ta uue kortsutatud ja „keemiliselt“ töödeldud seeliku kohtu jaoks valgesse paberisse, keeras õige süütõendi, vana miniseeliku, ajalehe sisse ja viis koos muu prahiga  prügikasti. Hingel hakkas kergem  ja  kohtuekspertiis sai langetada „õiglase otsuse”.    Vaadatud 2898 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Naima Nälkjas

Naabrinaene jäi tänu miniseelikale iga kuu trollis sõites veidi rasedaks.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi