Liiga seksikas naine ajas mehe paanikasse

18.03.2024 16:50
Heidi Saar
Kommentaarid
27
Foto:

Kas naine võib teha ­esimesena intiimsemat laadi ettepaneku? Edvin, kes sellisesse olukorda sattus, ei tea...

Edvin on 30aastane müügijuht, kes otsib enesele õiget naist. Ehkki mees näeb, ka kõrvaltvaataja pilgu läbi, täiesti kena välja, on intelligentse jutuga ja valdavalt rõõmsameelne, pole tal siiamaani õnnestunud leida enesele naist, kellega tekiks vastastikune meeldivus.

Reaalsus oli veelgi parem
Merili, kellega Edvin tutvus Tinderi vahendusel, meeldis mehele praktiliselt esimesest pilgust. Ta tegi pärast väikest virtuaalset jutuajamist naisele ettepaneku, et võiks kokku saada ja päriselus tassikese kohvi juua.
Naine oli kohe nõus ning tegi omalt poolt ettepaneku, et seda kohvi võiks juua pealinnale ülevalt alla vaadates – näiteks ühe hotelli kõrgel korrusel asuvas baaris.
Mehel polnud selle plaani vastu midagi ning kokkulepitud ajal olid nad mõlemad kohal.
Edvin tunnistab, et Merili meeldis talle reaalsuses veelgi enam kui Tinderi või Messengeri suhtluses.
„Ta on iseloomuga ilus naine. Fotodel ja elus üsna sarnane, kuid elu ja säravad silmad lisasid talle pigem ilu juurde...” tunnistab mees.

Ei tunne ühtegi sellist naist
Ent veel enam kui Merili välimus, meeldis Edvinile naise olemus. Mees läheb sellest jutustades päris hoogu: „Mul pole olnud tutvusringkonnas ühtegi sellist naist,” tunnistab ta. „Vaba suhtlemisega, haritud, laia silmaringiga ja hea südamega ka veel,” särab mees.
Vaatamata sellele, et Edvin on ka ise igati meeldiv meesterahvas, on ta vahel olnud naiste suhtes pisut pelglik. Nagu ta ütleb, on ta küllalt kogenud seda, et kes talle meeldib, sellele ei pruugi meeldida tema, ja vastupidi ka.
Meriliga oli algusest peale tunda, et tõmme on vastastikune. „Ja... mitte just nõrk tõmme,” ohkab mees.
Veel meeldis talle väga, et Merili mõjub oma pikkade juuste ja hoolitsetud kätega väga elegantselt, ometi puudub naises vulgaarne väljakutsuvus, mida siinmail sageli seksikuseks nimetatakse.

Tahtis koos olla
Ometi ei ole Edvin pärast kohtumist põrmugi õnnelik. Nimelt sai ta, tema enda sõnu kasutades, hakkama „päris suure suhtlusveaga”.
„Ma saatsin Merili pikalt ja solvasin ta sellega põhjalikult ära,” tunnistab mees noruspäi.
Siinkirjutaja jääb Edvinit pika pilguga vaatama. Kõige selle kiidulaulu peale ikka väga kummaline ülestunnistus, kas pole?
Edvin kogub ennast pisut ja räägib edasi: „Noh, vaata, meie õhtu arenes igati toredasti ja ma unistasin üle kõige sellest, et me ei läheks kohe laiali, vaid veedaksime veel koos aega. Tundsin end temaga lihtsalt suurepäraselt!”
Ilmselt tundis seda ka Merili. Sest ta vaatas ühel hetkel mehele pika pilguga otsa ja tegi ettepaneku, et mees võiks talle külla tulla.
„Vaatame, kas me sobime isiklikumas situatsioonis sama hästi nagu kohvikulaua taga,” lisas naine.

...ja siis lõi põnnama!
Vedas sul, nendib siinkirjutaja murtud moega Edvinit vaadates ning uudistab edasi – mis siis ikkagi juhtus ja kus ilus õhtu viltu hakkas vedama?
„Juhtus see, et ma ütlesin ära,” pressib Edvin enesest sõnad välja. „Ma tundsin, et see ettepanek kõlas kuidagi... natuke ärakasutavalt, ja solvusin. Ja ütlesin midagi sellist, et naine, kes ise sellise ettepaneku teeb, pole ikka minu jaoks... Lühidalt, lõin põnnama ja ei suutnud ka sel teemal vait olla.”
Merili enesevalitsus teeb naissoole au. Ta puudutas korraks Edvini kätt ning kiirustas minema. Umbes sama konkreetselt, nagu tõmmanuks ta Tinderis kohatult käitunud suhtluskaaslase teisele poole suheldavat joont.
Edvin jäi oma segamini tunnetega üksinda ning pole ka nädal hiljem märkimisväärselt taastunud.
„Teist sellist naist maailmas ei ole,” ütleb ta kurvalt. „Aga ma ei saa ju minna ja öelda, et kuule, ma mõtlesin järele ja ikka tahan sinuga olla,” lisab ta veel kurvemalt.

Vaadatud 7938 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...

Raul ruttu seda naist pumpama.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi