Sügishooaja kelmikas avapidu tõi kohale rekordarvu svingerdajaid

13.10.2019 11:35
Toomas Raudne Illustreeriv foto Neeme Reinjärv
Kommentaarid
14
Foto:

Jälle te jahvatate siin mingist svingerdajate õhtust, teete neile ilmselget reklaami, võib mõni vanem lugeja tõenäoliselt pahandada. Kuid mis teha, huvi nende tegelinskite vastu on Eestiski endiselt suur.

Seda tõestab ka kusagil paari kuu taguse analoogse loo rohke klikkimine "Nelli" kodulehel, üle kümne tuhande korra! Sel korral aga keskendume Swinger Party Eesti vägagi lahedale ja just parasjagu sensuaalsele sügisesele avapeole Sakala tänavas asuvas Sauna Clubis. Pidu pealkirjastati kui Naked & Happy ehk Paljas ja õnnelik.
Väidetavalt tõi see pidu kokku viimase aja rekordarvu publikut. Vähemalt viisteist paari, pluss üksikuid mehi ja naisi.
Lugu kirjutades paiskub taustalt emotsionaalne lööklaine, plaadimängijal pöörleb pooljuhuslikult Graham Bonnet Bandi (ex-Rainbow ja ex-Michael Schenker Groupi laulja) esituses omaaegne suurepärane lööklaul "Night Games", mis räägib samuti n-ö öistest kirglikest pahelistest armumängudest ja aitab seega vastava meeleolu loomisele kaasa.

Informeeriti Facebooki kaudu
Laupäevaõhtune-pühapäevaöine pidu reklaamiti eelnevalt julgelt Facebooki kaudu. Nii eesti, vene kui ka inglise keeles.
Ilmselt on ürituse korraldajad Tallinna ühistranspordis minimalistlikult vallatu Swinger Party videoklipi ketramise lõpetanud – kusagilt oli kuulda, et just eesti vanaprouad-pensionärid pahandanud taoliste nende mõistes "amoraalsete" õhtute propageerimise üle. Muidugi ei imestaks, kui siingi on otsustavalt sekkunud linnapea Mihhail Kõlvarti kõva käsi, kes hiljuti paljude pahameeleks Tallinna TV jõuliselt "pimendas".
Aga see selleks. Kahtlemata ei olnud lihtsalt, isegi elurõõmsalt pealkirjastatud Naked & Happy võrreldav mõne populaarse ööklubi või telekanali sügishooaja avapeoga.

Eestlaslikult vaoshoitud, kuid lõbus
Midagi väga eriskummalist tegelikult ei toimunud. Algatuseks tegi särasilmne noor natuke tõmmunahalisem afropatsikestega õhtujuht koos minikleidis sõbrannaga kerge stripisõu. Professionaalsust õhkus iga nurga alt ja täistuubitud saalis plaksutasid talle nii mehed kui naised.
"Mida see rahvas siin kõik ootab? Bussi või?" ironiseeris enne seltskonnamängude teist etappi kolmekümnedates seksikalt riides eestlanna. Jah, eestlaslik tagasihoidlikkus on üldteada, isegi sellises vabameelses kohas ei saada koheselt, kiirelt ja krapsti asja toimima.
Õhtujuht pidi igatahes mitmeid kordi nii vene kui inglise kui eesti keeles valjult kamandama, enne kui rahvas ennast alusriietest/ saunalinadest vabastas ja ettenähtult lõbusas rivis selle aastakümnetetaguse menuktantsu "Lambada" rütmis ja spetsiifilises liikumises klubi ühest otsast teise suundus.Postitantsuvõistluse võitjatele tasuta alkohol
Nalja kui palju, mil käivitus – ei mitte striptiis - postitantsuvõistlus. Kõigepealt mõistagi naised. Kes tundis ennast vabamalt, kes esines meelamalt, kes ilmselt polnudki varem millegi taolisega hakkama saanud! Kuid mitmed algajate etteasted olid muljetavaldavad. Pole siis ime, et pealtvaatajate seas hakkasid mõned paarikesed kirglikult suudlema ja ühed silkasid isegi taharuumi, eks ikka seda vanainimeste asja tegema.
Muide parim "toruümberkeerleja-akrobaat" sai baaris rohelise tule oma lemmikalkoholi tasuta joomiseks.
Seejärel asusid võistlustulle mehed. Koomilisust oli taas piisavalt, kuid päris mitu noorhärrat said stripitoru ümber keerlemisega, tantsuliste liigutuste tegemisega üllatavalt hästi hakkama! Võtjat oligi õhtujuhil raske valida, mistõttu kolm esialgselt väljasõelutut asusid uuele ringile.

Rahvusvaheline sõbralik seltskond
Vahva fakt – võidu nõudlejad olid kõik erinevast rahvusest: eestlane, venelane, belglane. Napilt saigi just eesti mees, kes oli neist noorim, võidu. Temalegi lubati baaris tasuta drinke.
Kõige kaugem külaline, kena, hinnanguliselt kolmekümnedates naine, tuli seekord Lõuna-Ameerikast, Peruu pealinnast! Mis aga veelgi vahvam – alguses küllaltki vaoshoitud ja häbelik peruulanna seksis pärast kõigi nähes mustal kušetil eestlasest boyfriendiga!
Seda pea pooletunniseks veninud live-sõud vaadates hakkas päris tõsiselt kuum, tuleb tunnistada...
Ning loomulikult olid põhjanaabridki esindatud. Sõbralik nelikümmend pluss parajalt paksukeste paar jäi ilmselt oma Viro svingerdava seiklusega rahule, öeldes et Soomes päris sarnast värki pole. Vaid staažikas keskealine valdavalt sado-maso trikkide poolest tuntud tädi Villi-Ira korraldavat kusagil Helsingi äärelinnas vahel midagi säärast – nii korra kuus.
Viimaseks Naked & Happy programmis oli planeeritud lesbisõu. Kuid see jäi siiski üle ootuste tagasihoidlikuks.

Vallatud seltskonnamängud tulevad igal juhul edaspidigi
"Seltskonnamänge organiseerime ilmselt edaspidigi. Kuid mitte eriti tihti, kindlasti mitte igal nädalal. Järgmine kord tuleb kõne alla vahest novembris," andis õhtujuht natuke ebamääraselt teada.
Niisiis tasub svingerite peole Eesti tulla? Kindlasti, sest "pulli saab", natuke krõbedam, teistmoodi elamus on garanteeritud ja täiendavalt renoveeritud saunades leili visata ning basseinis pallimere keskel lõbusalt mulistada.

Vaadatud 6506 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Nii tore. Poisid, võtke oma neiud kaasa ja

nad on teile tänulikud. Ka nemad otsivad vaheldust. Vahekorda astutakse juba 10. aastaselt. Tüütab ju ära. See siis vaheldus ka neile.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi