Suhteekspert: rokkari mällaripissi kallal kaagutamine on mammiks saamise märk!

28.05.2024 10:15
Imbi Käbi
Kommentaarid
11
Foto:

Suhteekspert Imbi Käbi luges paljastust meie esirokkari kohta, kus põhiliseks patuks nimetati purjus olemist ja selle tagajärjel voodisse pissimist. Imbi annab teemale oma värske vaate.

Tere kallid! Pole ammu näinud, mõnna suvi tuli kah peale, aga nüüd küll kihvatas ja haarasin sule järele! Terve naistekari on erutuses ja sõimab meie üht armastatud rokkarit, sest too olla „mälus peaga voodisse pissinud”. Tere talv! Moorid oleks nagu eile sündinud.

Mul on teile uudis: rokkar on rokkar elu lõpuni! Teda ei saa muuta. Juhtunud on hoopis see, et rokkarit ümber kasvatada üritanud preilidest on saanud mammid (moodne hüüdnimi on Karen). Mamslid, tõmmake aga kitlid selga ja pange rullid terveks päevaks pähe, et oleks kaugele näha – meremiin tuleb!

Kogu sellest tsirkusest ehk võrrandist on puudu üks oluline mittemuutuja. See on armastus, sest armastus aitab kõik raskused ületada. Toome siin näiteks Ozzy ja Sharoni. Praegu meenutavad nad naeru mügistades, kuidas Ozzy tõmbas ninna terve triibu elusaid sipelgaid, siis pissis basseini kõrvale maha ja lakkus selle siis viisakalt ära. Näidisjuhtum on see kui Sharon peitis Ozzy riided ära, et mälus rokkar ei läheks linna peale kakerdama. Juhtus paratamatu ehk Ozzy pani Sharoni kleidi selga ja järgmisel hetkel juba pissis linna tähtsaima, Alamo monumendi peale. 

...ja ärge tulge ütlema, et Johnny Cash polnud rokkar! Selle mehe elu oli tulvil rokkarlikke mittemuutumisi ja naised muutkui mammistusid ta ümber, kuni leidis oma June’i. Nagu muinasjutus, elasid nad koos surmani.

Kõige selle taustal on meie esirokkari mällaripissi kallal kaagutamine mitte ainult hane selga vesi, vaid ka ühiskonna mammistamine! Mamslid, vaadake korraks peeglisse ja rahunege maha. Püüdke armastada, alustuseks iseennast. Te ei ravi ühiskonda, hoopis muudate selle igavaks, surevaks.

Mis aga rokkari tervisesse puutub, siis vana Ozzy on veel elus, Johnny Cah suri 72-aastaselt ja peamiselt viskist koosnenud Motörheadi Lemmy vedas välja 70. eluaastani. Ja nad polnud lõpuni välja mingid juurviljad! Kõik maailma mõnuained ninna tõmmanud ja need kange alkoga alla loputanud Keith Richards tähistas detsembris oma 80. sünnipäeva! Seega, rokkaris on nii palju elutuld, et tema pärast muretsema ei pea, aga järgi ärge tehke!

Vaadatud 4686 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...

Mul urruauk siiani valus Rauli külaskäigust.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi