Tanja mahub perega ka väikesele pinnale

22.03.2020 21:25
Nelli Teataja
Kommentaarid
0
Foto:

Kinnistusraamatu andmetel elab Tanja Mihhailova-Saar ­Tallinnas, Tartu maanteel asuva korrusmaja ühetoalises korteris, millel ruutmeetreid 33,7. Korter on kaasomandis Tanja Mihhailova abikaasa Mikk Saarega. Korrusmaja valmis 2017. aastal.

Tanja Mihhailovale kuulub veel kinnistu Hiiumaal, Kiduspe külas. Kinnistu suurus on 1,5264 hektarit.
Tanja Mihhailova on sündinud Venemaal Kaliningradis, kuid kui ta oli kahekuune, kolis pere Eestisse, seega on ta üles kasvanud Kohtla-Järvel. Laulma hakkas ta varases eas.
Vaatamata muusikakoolist saadud hinnangule, et tal puudub muusikaline kuulmine, on ta lauljana osalenud laulufestivalidel ja konkurssidel ning andnud välja mitu albumit.
Ta on osalenud lauluvõistlustel ja festivalidel Eestis, Ukrainas ja Venemaal. Ta võitis 1998. aastal Lätis Jurmalas peetud võistluse "Utrennaja zvezda" ja osales 2002. aastal Baltimaade lauluvõistlusel "Fizz superstar 2002". Mihhailova-Saar on kuulunud mitmesse ansamblisse, astunud üles solistina ning osalenud muusikalides, telesaadetes ja muudes meelelahutusprojektides.
Karjääri alguses väljendas Mihhailova arvamust, et Eesti muusikamaastikul ei ole venelasena võimalik läbi lüüa, kuid hiljem on meelt muutnud. Selleks, et Eestis ükskõik mis alal edu saavutada, on tema arvates siiski vaja osata eesti keelt.
2013. aasta kevadel osales Mihhailova TV3 telesaates "Su nägu kõlab tuttavalt" ja jõudis finaalis kolmandale kohale. 2014. aastast on ta saate "Su nägu kõlab tuttavalt" üks kohtunikke.Vaadatud 2777 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi