Vägivaldse naise terror viis mehe hooldekodusse

01.12.2019 20:35
Rasmus Ott Illustreeriv foto
Kommentaarid
0
Foto:

Sageli räägitakse, et vägivaldsed on mehed ja kannatajad naised, aga paraku ei räägita eriti sellest, et naiste hulgas on samuti selliseid terroriste, kes mehe hulluks ajavad ning mees lõpetab omadega hooldekodus.

Pärnumaal ühe valla alevikus elab perekond, kus on mees ja naine ning paar last, kes tänaseks elavad juba ammu oma elu.
Perenaine Maali on eluaegne kultuuritöötaja, kes töötas raamatukogus kuni pensionile jäämiseni, ning ta mees Mart on olnud autojuht ning teinud ka muid töid.
Maali on olnud eluaeg kangust ja õelust täis ning isegi raamatukogus töötades praalis nii, et vähe polnud. Ta tegi vahet isegi tavamatsidel ja haritud inimestel.
Maali "jumalaks" oli raha ja see on tema jumal ilmselt tänini. Mart pidi kõik raha Maali kätte andma ning alkoholi tarbida ei tohtinud. Nii kui Mart oli alkoholi tarbinud, oli majas kohe suur riid ning Maali on virutanud Mardile jalaga isegi munadesse.
Majandiajal, kui üks brigadir ostis uue sõiduauto ja tähistas liike teiste autojuhtidega, kus oli seltskonnas ka Mart, tuli Maali Mardile järgi ning suurest vihast tahtis peolaua ümber lüüa. Meestel oli tükk tegemist, et hullu ohjata.

Metsaraha taskusse ja ­armukesele kivi aknasse
Eks Mart lõi serva ka teistele naistele. See nagu Maalit eriti ei heidutanud, aga üks naine vihastas ta küll välja, sest Maali kartis, et naine hakkabki tema mehega tõsisemat plaani pidama. Ühel korral võttis Maali telliskivi kätte ning läks Mardi armukese maja juurde ja viskas telliskiviga armukesel akna sisse ning peale seda ei julgenud Mart enam selle naise juurde minna.
Mõni aeg tagasi müüdud aga Mardile kuuluvat metsa ning rahaahne Maali oli metsamüügist saadud raha oma taskusse pannud, ning eks see mõjus Mardile juba rusuvalt ning Mart hakkas kummaliseks muutuma ja väga veidralt käituma.
Ütleme siis nii, et kui Mart oli olnud senise elu jooksul tõsine ja vaikne mees, siis korraga muutus ta veidrikuks. Ta hakkas teistele kätt lehvitama ja teretama kõva häälega, justkui purjus inimene, kes muutub ülemeelikuks.

Ja jäigi mehest ilma!
Tegelikult oli selline käitumine haiglaslik nähtus ning see oligi see põhjus, miks Maali ta hooldekodusse pani ning mitte kodu lähedale, vaid kaugele.
Ühes ajalehes kirjutab igal nädalal mammi, kes on selle terroristist Maali sõbranna ning kunagi muiati isegi seda, et kui see mammi neile külla läks, siis olevat võtnud peremehe Mardi istekoha. Eks nüüd mammil vedas, sest Mart pandi hooldekodusse ning mammil on istekoht.
Kummaline, et see mammi ei kirjuta selles peres toimunud pere vägivallast ning on terroristiga sõbranna. Ilmselt paar parajaid? Eks see mammi läks ju ka oma mehe juurest ära, kellelt ta perekonnanime sai.
Terrorist Maali naeris ikka kogu aeg oma mehe venda, et see on tossike ja tema lapsed ka omamoodi, aga nüüd karistas saatus Maalit sellega, et ta peab ilma rahakotita ehk Mardita hakkama saama, sest ta hull vägivallatsemine viis mehe hooldekodusse.Vaadatud 1727 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi