Vaktsiinivastased palkavad näitlejaid

12.09.2021 22:35
Nelli Teataja Illustreeriv foto
Kommentaarid
9
Foto:

Sotsiaalmeedia on võimas jõud – kuni ei ropenda ja vaenu ei õhuta, seni võib kirjutada, mis aga pähe tuleb. Kui teha seda gruppides, kus on koos samamoodi mõtlevad inimesed, siis tekib kergesti tunne, et parem osa inimkonnast mõtlebki just nii nagu sa ise.

Vaktsiinivastased on oma usus kindlad. Vaktsiin on ohtlik – viib tervise ja suguvõime, nakatab õhu ja naha kaudu üksnes nendega kokkugi puutudes, kes on vaktsineeritud. Tõsi küll, need surevad paari lähema aasta jooksul maha, eks siis saab õhk puhtamaks ja olemine lahedamaks...
Samas teeb vaktsiinivastastele muret, kuidas viia püha tõde ja õiged teadmised vaktsiinide ohtlikkusest inimesteni, kes neist veel senimaani aru pole saanud.
Hiljuti käidi välja uus idee – kes aru pole saanud, see peab näha ja tunda saama! Kui ikka inimesi hakkab tänaval massiliselt kokku varisema, siis on selge, et midagi on valesti. Eriti kui langenu jõuab veel appitõttajatele sosistada, et käis hiljuti vaktsineerimas... Üks ja teine ja kolmas ja mõnekümnes selline juhtum ja ehk saadaksegi juba aru, et süstlast tuleb üksnes vedelat kiibimaterjali ja puhast mürki! Näitlejadki olla olemas, kes selles komejandis on nõus kaasa tegema.
Lahtiseks jäi küll asjaolu, et mis neist kokkukukkujatest pärast saab. Kiirabi tuvastaks ju kohe, et neil midagi viga pole. Ja kui selliseid imelikke väljakutseid palju hakkab olema, on see jälle teistpidi kahtlane.
„Lamavad mõne minuti, siis tõusevad püsti ja lähevad edasi,” pakkus üks idee autoritest lahenduse.Vaadatud 1673 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
antivaxerid

peavad pärast tänamatut tööd tegema ja vaksitute korjuseid hävitama.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi