Välismaa: Kakskümmend korda viie aastaga: kas liiga sageli?

21.03.2021 23:15
Eimar Rahumaa
Kommentaarid
7
Foto:

Mis see on, mida Harry on viie aasta jooksul nii mitu korda teinud? Ja kas see on piisav või äkki isegi liiga palju?

Harry ja Meghani 2tunnine ­intervjuu Oprah Winfreyle jätkab maailmas võidukäiku – lausa iga kandi pealt. Esimesel korral vaatas saadet rekordarv, üle 17 miljoni ameeriklase, kordusena veel miljonid, nende hulgas ka sajad tuhanded õnnelikud eestlased.
Ent ameeriklased, praegusel juhul küll ameeriklannad, on tegudeinimesed, kellel ei jäänud ükski pisiasi tähelepanuta.

Meghani kleit muutus tundidega hitiks
”Miks valis Sussexi hertsoginna  Armani musta siidkleidi suurte tikitud lootoslilledega, mis olid paremal, mitte vasakul pool, seal kus meie süda?” Sellele piinavale küsimusele otsis vastust Kanada meedia. Ja leidis. See oli väga teadlik vihje. Nii hinduismis kui budismis on lootos püha, uuestisünni, hingelise arengu ja uutele kõrgustele pürgimise sümbol.
Aga just seda paar praegu läbi elabki! olid tabloidid oma nutikuse üle uhked. Nad jätsid ju maha kuningliku elu Buckinghami palees, et saada ­”uuteks inimesteks” ­Californias, paremateks ja puhtamateks, alustada n-ö otsast peale, sündida taas.
Paljudel on ju vaja otsast peale alustada sessinatses maailmas, kas pole? Selle kinnituseks lõppes nii USA-s kui Kanadas Meghani kleit otsekohe poodidest otsa. 5000 dollarit ei olnud mingi takistus, pigem vastupidi. On ju pea igal lääne inimesel ometi ka krediitkaart olemas.

Prints kannab finantskriisi stiilis rõivaid
Kui endise hertsoginnaga oli asi selge, siis printsi riietus vajas pikemat selgitust.
Kerkisid hoopis teised küsimused. Selgus, et Harry kandis USA firma J. Crew pükse ja pintsakut, mille saab kätte 500-600 dollariga. Nimeks on sellel rõivastusel Ludlow’ ülikond ning see tuli turule pärast finantskriisi 2008, et soodsa hinna tõttu saaksid seda endale lubada ka endised rikkurid.
Sestap muutus see otse­kohe popiks, seda kanti igal pool ning seda kandes oli kerge hästi seltskonda sulanduda, tasemest ja sündmusest olenemata. Seda olevatki Harryl praegu vaja, oldi ühel meelel. Pealegi pole ta rahaline seis kiita, sest kuningakoda neid enam ülal ei pea, kaitsepakkumisest rääkimata, millele kallidust intervjuus ju kurdeti.  
Teatakse, et Harryl olevat neid ülikondi mitmes värvitoonis, ent ta meelisvärv on sinakashall. See passivat tõesti hästi ta punakate juuste ja valge nahaga.

Harry ajas rahva keema
Ent nüüd järgnes tabloidide pommuudis. Taustast niipalju, et Meghaniga hakkas Harryga käima aastal 2016.
Viie aasta vältel, leidsid moearvustajad õudusega, on tal seesama ülikond seljas olnud kakskümmend korda!  Mõtelge! Korrad loeti meelelahutusmeedias halastamatu täpsusega üles.  Liig, mis liig, võtsid mitmed meediaväljaanded seisukoha. Ikkagi kuninglik veri! Ei loe siinjuures, et Harry tahab olla (või näida – arvasid kurjemad) täiesti tavaline meesterahvas.
Huvitav, mida arvavad küll Nelli lugejad. Kas me oleme Harry või meedia poolt?Vaadatud 960 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Mega Mägan

See daam ise promob end tabloid-solkjate abil. Külvad mida lõikad. Aeg oleks tööle minna.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi