VIDEO: Demi Moore'i nägu on läbi teinud juba kolmanda muundumise!

08.02.2024 17:35
NT
Kommentaarid
0
Foto:

61-aastase näitlejanna Demi Moore'i nooruslik välimus tekitab spekulatsioone ränkade kirurgiliste operatsioonide kohta. Näitlejannat nähti hiljuti New Yorgis.

Hiljutistel fotodel on näha märgatavat erinevust varasemast. Mõned aastad tagasi moeetendusel kõndinud Demi puhul kahtlustati, et tal on töödeldud põsed ja täidetud põsesarnad, mis väidetavalt põhjustas nii huulte allapoole vajumise kui ka lõuajoone muutumise.

Tiktokis ilukirurgiast rääkiv arst Jonny Betteridge analüüsib oma videos Demi näojooni. Ta paljastab videos, et 2020. aastal ilmutas Demi veel vananemise märke, kuid järgmisel aastal näitavad Pariisis toimunud Fendi moeetenduse fotod, et ta võis minna kirurgi noa alla. Nendelt liigub kõige värskemate fotodeni. Pinguldunud lõuajoon võib arsti sõnul olla tingitud sellest, et Demi läbis rekonstrueeriva näoparanduse. Dr. Jonny kirjeldab tulemust kui kaunilt loomulikku.

@drjb.aesthetics Demi Moore Face Transformation #demimoore #demimooreedit #demimooreface #celebrityface #facelift #lowerfacelift ♬ original sound - Dr Jonny
Vaadatud 622 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi