Viimsi Artium jäi Eesti Laulu poolfinalistidele väikeseks

22.01.2023 23:15
Aivar Pärtel
Kommentaarid
3
Foto:

Viimsi Artiumis toimusid neljapäeva ja laupäeva õhtul Eesti Laulu esimene ja teine poolfinaal.

Eesti Laulu finaalis lähevad võitu püüdma 10+2 artisti. Finaalis astuvad üles Alika, Andreas, Anett ja Fredi, Bedwetters, Inger, Janek, Meelik, M Els, Ollie ja Sissi.
Paraku Eesti Laulu poolfinaalides jäi lava esinejatele väikeseks. Viimsi Artium on rohkem nagu väike kultuurikeskus. Sellised üritused võiksid toimuda kuskil suuremas kohas, kus oleks ruumi ja avarust. Eesti Laulu lava oli nagu meeter korda meeter,ime lausa, et pillid peale mahtusid. Eesti Laulul on väga palju välismaa fänne. Kui see tase aga muudkui langeb, siis varsti meil välismaa vaatajaid enam ei ole.
Eesti Laulu superhääletusega tagasid endale viimastena koha finaalis Mia ja Elysa. Seega pääsesid finaali kokku 12 artisti.
Uuendusena avati sel aastal Eesti Laulul pärast teist poolfinaali uus hääletusvoor, et anda televaatajatele võimalus hääletada finaali veel kaks osalejat. Kaks päeva kestnud telefonihääletuse tulemusena astuvad 11. veebruaril toimuval finaalis üles Mia ja Elysa.
Tulemused tehti teatavaks esmaspäevases “Ringvaates”. Lisahääletuse voorus helistati kümne osaleja poolt kokku 7374 korda.Nüüd asub Eesti Laulu meeskond valmistuma finaaliks, mis toimub 11. veebruaril Tondiraba jäähallis. Finaali juhivad Grete Kuld ja Tõnis Niinemets.Vaadatud 157 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Eesti lauluvõistlus on jamaks kujunenud

Tehti rikkurite elamurajoonis - kas nad ei mahtunudki ära? Teiseks, jõledad on need lauljatel pandud amööbsed nimed , tabelis peaksid nad ikka olema koos õige nimega. Mis nimed need on - Lallu, Jallu, Ö, Mää, Ventiil, jmt. Jama. Ei vaata seda janti juba mitu aastat. Siinkohal pole ka keegi kuulanud vaikselt hr.Paadami arvamust kogu sellest trianglist.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi