Morsi pähe tööstuskemikaali joonud IKEA kliendid viidi haiglasse

31.08.2023 21:20
NT
Kommentaarid
2
Foto:

Norras Trondheimi linna IKEAS avastasid kaks klienti kannu vedelikuga, mida nad pidasid morsiks. Kunded serveerisid omale klaasitäied ja siis hakkas neil halb.

Instident leidis aset 9. augustil pärast kella seitset õhtut, kui restoran ja selle joogiautomaadid olid suletud. Joogiautomaatide juures oli aga januseid kliente ahvatlev kann "morsi ja jääga" (vaata allolevat fotot).

Kaks janust poodlejat jõudsid parajad sõõmud alla neelata, enne kui said aru, et midagi on valesti. Kahtlast vedelikku joonud inimesed tundsid end koheselt halvasti ja palusid IKEA töötajatelt vett. Esialgu nood keeldusid, restoran oli ju ikkagi suletud. Kui lärm tõusis, ulatati mürgituse ohvritele neli veepudelit, kirjutab Dagbladet

"Et kurk kõrvetas ikka nii jubedalt, palusin töötajatel tuvastada, mis selle kannu sees võis olla. Tuli välja, et jõime väga tugevat tööstuslikku desinfektsioonivahendit Oasis Pro 20 Premium," räägib üks kannatanutest.
Poest helistati mürgistusekeskusesse ja sealt kästi koheselt kiirabi välja saata. "Sõitsime erakorralise meditsiini osakonda ja arstid hoidsid meil terve öö silma peal. Õnneks ei saanud me söögitorud söövitustüsistusi ja pääsesime tugeva ärritusega," lisab ohver.Hiljem selgus, et kannus olev "jää" olid tegelikult läbipaistvast plastmassist korgid, mida juba mainitud Oasis Pro abil parajasti desinfitseeriti. IKEA esindajad väljendasid kahetsust, et selline olukord juhtuda sai. Nüüdseks on seal mürgiste ainete käitlemiseks kasutusele võetud erimärgistusega anumad. Loodetavasti meilgi Eestis.

Vaadatud 24476 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
ВАДИМ

НЕ ЧЕГО ВСЁ В ПОДРЯД В РОТ ТЯНУТЬ.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi