44aastane naine kohtingusaitidest: need on ikka pigem ajaviide

03.11.2019 23:35
Mariina Rein Foto: Illustreeriv
Kommentaarid
10
Foto:

44aastane Marina on haritud kena naine, kellel on olnud viis pikaajalist suhet ja lisaks hulk lühemaks jäänud suhteid, aga abieluni ja lasteni pole tema suhted viinud.

Ta ei ole võtnud ka kindlat eesmärki emaks saada, sest lapse oleks soovi korral ikka saanud sünnitada.
Elanud peaaegu aasta päris üksi ja kuulnud tuttavate käest, kuidas kõik möllavad internetis, otsivad ja ka leiavad sealt partnereid, otsustas ta samuti sellesse maailma sukelduda.

Profiil üles ja “Turule minek
Marina tegi sel suvel endale kontod nii Tinderisse kui ka Ihasse. Vanus ausalt kirja, ja fotod pani ka enda omad. Tinderi foto jaoks pani suured päikeseprillide ette, napi pluusi selga ja tegi hoopis teistsuguse soengu, kui ta tegelikult enamasti kannab – pole vaja, et tuttavad konto peale satuvad ja klatšima hakkavad.
Iha fotod tegi ta selja tagant ja pesus ning nägu polnud seal üldse näha. Tema vormis keha võimaldab üles panna veel oma fotosid, nii et ta ei pidanud neid “laenama” mõnest fotopangast.
Ta ei teadnud, kuhu see afäär üldse välja viib. Kirju ja reageeringuid tuli juba esimeste päevadega sadu. Marina ütleb, et kui olla noriv ja kriitiline, siis võiks öelda, et labaseid mehi labaste soovidega on ikka palju. Aga eks niisugustes kohtades sutlemine olegi piiride kompamine. Kui sina valid vaoshoitud suhtlemismalli, ega siis keegi hullult ahistama jää. Kui jätta Ihas kõrvale need riistapiltidega mehed, siis sai ka seal täitsa asjalikku juttu ajada ja isegi mõne niisuguse pildiga mehega sai normaalselt kirjutada. Mõned olid väga labased ja üsnagi kirjaoskamatud, kuid kui sa neile ei vastanud, siis keegi vastikult pealetükkivaks ei läinud. Marina ei pidanud kedagi blokeerima.

Kirjad on üks asi, aga kohtumine teine asi
Muidugi tegid paljud mehed õige pea juttu ka kokkusaamisest. Mõnedest meestest sai kohe aru, et need on suhtes, sest õhtuti nad ei saanud enamasti kirju kirjutada. Marina ei kiirustanud kokkusaamistega, püüdes kirju vahetades ja võimalikult palju suheldes aru saada, kellega ta rohkem klapib. Neid oli nii kümmekond, kuigi tihedam suhtlemine kujunes välja kolme mehega. Paari kuu jooksul ikka jõuab päris hästi inimesi tundma õppida. Olgu öeldud, et kõigi nende kolmega sai Marina kokku.
Marina koges meestega kohtudes, et reaalses elus on kõik kuidagi lahjem kui internetis. Ta jõudis kohtumiste alguses peagi arusaamisele, et nende meestega tal tõmmet ei teki. Tõmme peaks tekkima ikka eelneva suhtlemisega, ka maneere ja kehakeelt jälgides. Kui ikka iga asja peale laialt naermine ja mitte päris terved hambad väga häirivad, pole mõtet kokku saada.
Pärast pikka internetisuhtlust kohvikukohtumistel jututeemasid otsides tundiski Marina, et kõik on lahjem kui internetis. Mehed olid ka selgelt vanemad ja kõhukamad kui fotode peal.
Mis veel fotodesse puutub, siis mõned peitusid üldse võõraste fotode taha ega tahtnud kuidagi endast fotot saata – isegi küsimise peale. Muudkui läks meelest ära või polnud parasjagu selles arvutis.
Pärast kohtumist, kui Marina enam kohtuda ei soovinud, kirjutasid mehed, et neil on kahju, et nad pettumuse valmistasid. Üks küsis otse ka, mis tal viga oli. Marina siis selgitas, et ei pea midagi viga olema, aga suhe eeldab ikka vastastikust tugevat tõmmet. Niisama suhtlemiseks ei pea kohvikus kokku saama.Kõik loodavad, et nüüd lõpuks…
Marina suhtles teatud inimestega ikka edasi, aga kokku ei saanud rohkem kellegagi. Ta on kuulnud palju halvustavaid kommentaare, et tutvumissaitidel käivad ainult luuserid. Tema ei vihastanud kordagi. Pigem oli tal mõnest mehest kahju. Paljud on seal kindlasti suhtes, aga mõnest sai küll aru, et see mees ongi päris üksi ja tal on hea meel isegi selle üle, kui keegi õhtul internetis küsib, kuidas tal täna läks.
Marina mõistab ka seda tunnet, mis neil meestel võis olla – et nüüd lõpuks leian tõeliselt hea ja kauni naise. Marina ise ju ka mõtles, et nüüd leiab lõpuks tõelise mehe, soovitavalt kena ja elus hästi toimetuleva.
Marina arvab, et kohtingusaidid kompenseerivadki seda, mis päriselus puudu jääb. Ükskõik, kas seal suhtleja on vaba või suhtes. Mõnel õhtul tundus talle küll, et kogu Eesti on kohal ja ta imestas kahe asja üle. Esiteks, kas meil on tõesti nii palju täiesti vabu inimesi. Teiseks, kas õhtuti muud ka peale tutvusmissaitidel suhtlemise tehakse. Aga Marina sai selgelt aru, et internet ei asenda päriselu. Vähemasti ei looda ta enam internetist meest leida.

Vaadatud 2220 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
see

Naised hakkavad siis uuesti lantima kui lapsed suureks kasvatatu ja mees minema jooksnud või maha maetud. Enamus on siis 40+, aga mõtlevad, et nad on sama kuum kaup kui olid 17-18 aastased. Mida hakata peale sellise naisega? Tavaliselt on sellistel hirmus isu ringi tormata. Vaadake kasvõi meie buratiinot- tormab ringi nagu marutõbine. Mees samas on juba sellajapeale oma jooksmised jooksnu ja tahab rahulikku elu.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi