Aitame koos Ukraina päästjaid

07.04.2024 17:55
NT
Kommentaarid
11
Foto:

Venemaa agressiooni käes enim kannatava Ukraina Harkivi oblasti päästjate esindaja Andrei Levtšenko: „Harkivi päästjate ekstreemse olukorra tõttu kulub kõik kiiresti ja puudus on kõigest. Samas jõuab meieni väga vähe abi, sest see viiakse üldiselt Lvivi või Kiievisse."

UUS INFO!

"Siin on põrgu! Venelaste raketid on sihitud kõige pihta," kirjeldas Levtšenko 13. mai öösel. Taas on tekkinud tuhanded põgenikud ning sadade inimeste elud on ohus. Kohalikud päästjad teevad, mida suudavad.

Sõja algusest saadik Ukraina päästjatega kontaktis olnud ja neile abi otsinud ja saatnud Karol Sepik, tahab saadetise koos teiste vabatahtlike aitajatega Harkivi päästjatele kohale viia. Abi on palunud samuti raketirünnakute all kannatavad Poltava oblasti päästjad. Saadetise on kokku pannud omakorda Soome vabatahtlikud päästjad, kes on üle riigi abi kokku kogunud. See sisaldab turvavarustust, päästetehnikat, meditsiinitehnikat ja -vahendeid ning erinevaid akutööriistu. Saadetise väärtus küündib üle 70 000 euro ning suurus nõuab transpordiks veoautot.

Hetkel on puudu rahaline ressurss, et viia saadetis kohale! 

Hinnanguliselt kulub kogu ettevõtmise teostamiseks umbes 8000 eurot. Kes saab kogumises kaasa lüüa, saab annetada ülekandega (märksõna „Harkiv”): EE251010002058268002 Karol Sepik või Paypali kaudu: http://tiny.cc/ukrainajaoks Loomulikult on oodatud ka mitterahalised annetused, sest puudus on kõigest, selleks helista 5290227 või kirjuta karol.sepik@gmail.com.

 

Vaadatud 2840 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
lehtme

liiga vähe,andke mulle raha juurde!

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi