Alan Durier: Ma võin olla talisman või needus

23.10.2020 14:05
Hillar Kohv
Kommentaarid
1
Foto:

Alan ei tituleeri ennast mitte millekski ega kellekski, aga inimesed näevad ja tunnevad ta ära.

“Ma võin näha üsna selgelt, vahel siis kui keskendun, nii võid ka sina, aga ma ei ole seetõttu selgelt­nägija. Ma ei usu horoskoope, aga ma oskan vaadata teatud inimeste mustreid ja läbi selle näha ette, mis hakkab saama olenevalt inimese valikutest,” ütleb Alan.

Kui noorelt hakkasite huvi tundma müstika vastu ning millal avastasite, et teil on erilised ­võimed?
Müstika on saatnud mind terve elu. Selles on kõla, selles on mälestus. Suurem osa autopiloodi­rahvast on teadmatuses küsimusega, et miks nad ei ole võimelised enda eest rääkima, ennast väljendama ja tunnevad hirmu teiste arvamuste eest. Kui me soovime olla vabad, siis miks me ehitame oma mõtetega tegude ette müüre. See tegu võiks olla „olen“ võtmes, sest nüüd oled sa vaba inimene – kui see on see, mida Sa valisid olema, siis küsimus on, kuidas hoiad tempot üleval maratonil, mille Sa just valisid. Vastus on alati sinus. Kus on sinu see särelev säda, see elutahe elada, särts, mida särtsutada? See on sinus ja see on maagia, aga varem oli see müstika. Seega minu mõtte taga seisatab vastus, et mind on paelunud müstika ehk teadmatus terve mu elu, alates esimesest hetkest, kui avastasin enda käes marmelaadikompvekid ja sain esimest korda aru, et ma olen teadvusel olend, kes juhib oma kehastust ja oma elu, vastavalt mida rääkida, kuidas käituda ja kuidas samal ajal püüda olla tema päriselt algolemusena, täis krutskeid ja uudishimu – tuua inimeste taldrikule käsitöömõtteid, et igaüks ise lõnga hakkaks arutama. Sest vastused on müstikas, kuniks sa mõistad ja sellest saab maagia. Mis aga puutub võimetesse, et millal avastasin, et mul on erilised võimed? Ütleme nii, et just sain teada. Usun, et see on loomulik, usun siiani.

Milliste murede ja probleemidega võib teie poole pöörduda ning milliste teemadega pole mõtet teid tülitada?
Kui mõni käib tööl, käin mina tõel. Tulge 10 000 eurose kuu­palga pakkumisega minu poole ja ma olen valmis töötama Teie heaks, kui Teil on mulle pakkuda huvitav tööots, mis sisaldab suuremal määral paranormaalset. Ma võin olla talisman või needus, olenevalt, kuidas keegi minusse suhtub, sest usk on meistrivõti, et avada ust minuni. Koos õpime jaatama elu ja lõpetama eitust.
Murede ja probleemidega ei tasuks pöörduda. Minu poole on ­oodatud inimesed, kes on eneseteadlikud ja ennast ise tervendanud või tervendamas. Oskan kaasa mõelda ja räägin enda kogemustest. Kuigi päris tõsiselt ei maksa mind ka võtta, sest ma olen ikkagi loomult selline hea kuulaja ja kindlasti saan juhendada igat inimest, kes on pahuksis enda mõtetega ja tunnevad segadust ja teisi maailmaruume, et kuidas ohjeldada seda universaalselt kingitust selliselt, et te olete võimelised funktsioneerima justkui lihtsurelik.
Või mida ma tegelikult ootan teilt, on see, et te tulete ja üllatate mind mõne oma paranormaalse kogemusega ja räägite detailselt ja vahetult, mida tundsite, et saaksin dokumenteerida neid lugusid ­Eestis ja teha oma isiklikku uurimistööd paranormaalsel maastikul.
Pole sellest varem väga rääkinud, aga on tõsi, et aastaid kogutud informatsioon ja materjalid on väärtuslik ning seda iseseisva uurimistöö käigus, seega ei ole võõrad näpud siin segamas.
Ma ei otsi tähelepanu. Aga see on mulle väga isiklik ja oluline, lausa missioonitunne. Seega tulge need, kes tahavad jagada kogemusi, kuulujutte ja legende, ükstapuha millest.
Oodatud on inimesed nii facebooki sõbrana kui ka lugema minu sotsiaalmeedias vahendatud mõtteid nii, kuidas see on minule loomupärane.
Tahate raha, õnne, suhet või ükskõik mida, siis sellega on nii, et need kõik on illusioonid, võin õpetada neid mängima, aga vastused ei pruugi olla kõigile sobivad. Ole valmis kuulma tõde, mis ei pruugi kõrvadele meeldida.

Kas usute teispoolsusse ehk elu pärast surma? Kas see ­eksisteerib?
Kas uskusite elu maal, kui olite teispoolsuses. Koht, mida ei ole, see on koht, kustkohast tulime. Koht, kus oleme siis, on koht, mis ei ole siin. Küsimused on kui number kaheksa, kus kord ringiga tagasi jõuame sinna, mis kord juba olnud ja tuleb taas. Ülemnõukogu on mulle ennast ilmutanud ja olen näinud nende silmis pilku, tunda saanud seda tänutunnet, et nemad on hoopis meile tänulikud, et oleme maa madalamates astmetes füüsilist elu elamas ja segases kehastuses, mis piirab meie võimeid ja mälestusi. Meie oleme sõdalased ja need vähesed, kes päriselt julgesid tulla ja sündida kõrgematelt sagedustelt madalamale maale. Ma ei oma kahtlusi, et teispoolsus on olemas, aga me tõlgendame seda lihtsalt piiratud ajumahul. Läänemaade arusaam ei ole veel võimeline täies mahus aru saama, et meie hinged kehastuvad veelkord, sest nii see on ja nii on see. Mida tõestada selles, mis juba olemas on ja saavad näha ainult need, kes vaatavad. Kuidas sa seda teisiti sõnastad, kui pime ei ole saanud nägijaks. Kui ei vaata, ei näe. Kui ei näe ega usu, oled täiesti sügavas augus arvamaks, et siit väljapääsu ei tule, kuid eksid, sest siis kui hakkad suurimas hädas alla andma, lased sa ennast kõigest vabaks ja koheselt näed ja mõistad, mäletad, tunned, et on õige ja olnud, igavene ja särav. Küll sa mäletad, küll sa juba tead, millest ma räägin, meil kõigil on need mälestused. Kui kord juba mõistad, et teispoolsus on olemas ja millises võtmes see meile kajastub, kui aeg on käes. Lihtsalt mäleta minu sõnu, et kui sa soovid väljuda taassünnist, siis ükski hing ei ole kohustatud tõendama oma hinge puhtust. Kui sa oled puhas, siis sa ei pea midagi tõestama. Siin pole midagi tõestada. Teispoolsus on olemas ja sina juba oled selles.

Mis on koroona viirus, kust ja millest see alguse sai ning kas see jääbki meid kimbutama nagu näiteks gripp ja külmetus­haigused?
Olen kuulnud legende, et valitsuse juhte on proovitud ära osta, et aidata paberimajandust koostada, et graafikud oleksid umb-­täpselt korrektsemad, kui nad olid siis, kui keegi neid pabereid ajada ei osanud. Eestit tabas filmilik stenaarium, kus nüüd terve maailm saab hukka ja inimesed kukuvad kokku, surevad.
Ma olin samal ajal südamevalus, raua üledoosis ning puugi­hammustust parandamas nii selle kui teisega, kuniks minule tahtmata tõesti oli meditsiinist kasu ja ma sain antibiootikumitega tervise korda. Küll aga vaktsiinid hoidke endale, eriti need COVID-19 vastu. Need saavad olema iga-aastased asendused meditsiinile. Enam ei pea tablette sööma, sest nüüd on süst iga asja vastu. Mis meid kimbutab, on paanika ja hirm, see on probleem, mille lõi keegi suurem kui rahvas, ülemaailmselt ja nüüd pakub lahendust ehk kontrolli, et situatsioon korda saada.
Välismaal teostab Elon kiipe, mis käivad inimese mõistusesse. Minu sõnastus on rahvalihtne, sest neid termineid veel päris välja ei ole töötatud, kuidas inimeste programmeerimist nimetada protsessina samm-sammult. Evolutsioon see kohe kindlasti ei ole, seega me teeme seda teist korda oma aja arvamisest saadik, mis on omakorda suur vale.
Lisaks olen nüüd ise veendunud, et uued temperatuurimõõtmise instrumendid näitavad valesti. Mulle tehti mõõtmine, näit oli 34,8 kraadi ja keegi ei teinud teist nägugi. Ma jäin küsitlema, et oot vabandage, palju neid kraade näitaski, ta mõõtis veelkord ja kolmas kord uuesti, sest ma ei andnud enam aru, kuidas saab mu temperatuur olla 34,8, see on alajahtumine minu teada. See oli juulikuus, kui oli kõige palavam päev. Kui see seadeldis valesti näitab ja isegi kui seda seadistada paremini, siis kes ütleb, et nad ei seadista seda tulevikus meelega valesti, et luua seaduslik alus sind arreteerida ja isoleerida olematu palaviku või mõne muu parameetri tõttu. Mõelge selle peale. Mida teie päriselt arvate? Trooja hobune oli, aga tänapäeval võib selleks olla siiski mõni antenn katusel, mida eile ei olnud, aga hommikuks on (teie kiire interneti jaoks). Tehke järeldusi ja kui soovite, räägin, mis 5G võrgustiku taga tegelikult peitub. Elon Musk ja 5G – ütleme, et see on muinaslugu. Kord elas väike Elon, kes sai sõbraks Hiina ja Billiga, kes kaasas US-i. Nad tahtsid koos mängida mängu, kus ehitatakse praeguse reaalsuse sisse uus reaalsus. Sest Elon uskus, et see on võimalik, see oli tema elutöö, teda huvitas teadus ja arvutimängud.
Elon teadis, et tema sõbrad usuvad temasse ja ta kaasas nad ehitama ise videomängu oma reaalsuse sisse. Selleks tuli Elonil mõte luua nanokvantkiip, mis on võimeline hiljem arenema vastavalt, kuidas meeskond seda kiipi programmeerib. See on mootor sellesse reaalsusesse. Bill teadis ka arvutitest ühte-teist, lisaks ka meditsiinist. Bill on väike põrguline, kes tahab alati ise kõige targem olla, aga Elon on ka tark, seega Bill käitub Eloniga paremini kui tal kombeks. Aga Bill on kurikaval ja pahatahtlik, Elon seda veel ei tea.
Hiina on suur ja võimas naisterahvas, kes püüab ulatada käe ja kutsuda mängima oma hoovi, mis on aga liiga väike selliseks mastaapseks uueks reaalsuseks, see mäng peaks olema ülemaailne, kui juba, siis juba.
Hiina naabriteks on peale teiste ka torisev vanamees, kelle nimeks on Uss. Hiina ja Uss leppisid kokku, et viivad kõik serverid kokku üheks suureks mängualaks, aga Venemaa ei taha tulla ja mõned teisedki ei taha. Püütakse rahaga osta, aga ikka ei saa, ei käi mõistus üle, miks on see nii, kas on veel tõesti kangelasi, kes julgevad vastu seista.
Igatahes, kuidagi lepitakse kokku, et Hiina loob võrgustiku ja Uss aitab majanduse kokkukukkumist nähtamatu vaenlasega peita ja leida oskuslikult süüdlast, kaasates sellesse terve maailma rahva, et kõik oleks tõelisem.
Nüüd saab Elon ehitada videomängu. Bill tunneb viiruseid ja arvuteid ning psühholoogiat. Bill on üldse tähtis mees, aga ta tahab, et videomäng sisaldaks viiruseid, et tema saaks siis meditsiini asendada vaktsiinidega, sest see on väga suur monopol, see jääb temale ja mõnele teisele.
Elon saab kiipide ja tehnoloogia arenguga tegeleda nagu väike nohik, kes ei tea, et ta ehitab sünteetilist reaalsust, kuhu ta hakkab inimkonda tirima. Nii nagu Bill teadis luua operatiivsüsteem arvuti maailma, siis nüüd on ka nemad üksteiselt õppinud.
Mis tegelikult võiks toimuda rahvafolkloori kohaselt, on see, et me kõik jääme vanaks. Eliitide eliit vahetub ja praegu luuakse uut impeeriumit, troonide mäng käib meie ees.
Koroona on kõigest köha selles gripis, mida püütakse iga-aastaselt korraldada. See vastus selgub meist, rahvast ja meie esindajatest, kes võiksid võtta selle 5G tehnoloogia tõsiselt ette ja uurida seda juba oma rahvusliku julgeoleku tõttu, sest kes teab, mida kõike sellega teha annab. See on platvorm, mõelge selle peale, mida sinna ehitada annab. Miks te seda teete?

Jätkub ajakirjas...Vaadatud 750 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Sipelgas

Väga huvitav inimene. Tundub, et sel hingel on suuremat sorti ülesanne täita selles maailmas. Neid mõtteid ei ole kindlasti paljudele kerge lugeda nagu pole ka kerge lugeda raamatut nimega Bhagavad-Gita "Nii nagu see on, aga sisse süvenedes peitub kõiges selles hiilgav ja vägev tõde. Jõudu!

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi