FOTOD: Metal Travel Agency pidas sünnipäeva vägeva rokipeoga

29.01.2024 08:00
Ülo Külm
Kommentaarid
1
Foto:

Tuleshow ja karm metall - Metal Travel Agency pidutses taas täie jõuga!

MTA makes your metaldreams come true!”. Vägev loosung ja üpriski tõene. Sest just nende kaudu on pikkade aastate jooksul olnud võimalik (toreda seltskonnaga) külastada tähtsamaid raskerokifestivale ja -kontserte kogu Euroopas, isegi kaugemal.
Laupäeval, 20. jaanuaril, pidas taaskord talvist (traditsioonilist) sünnipäeva just selline super reisibüroo, nagu seda Metal Travel Agency kahtlemata on. Pileti hind ukselt 25 eurot, huvilisi jagus, kuigi mõnel aastal on neid märksa rohkem olnud.

Metal Travel Agency korraldab, nagu juba öeldud, peamiselt just bussireise raskemuusika kontserditele ja festivalidele. Ise olen nendega kaasas käinud Riias (Def Leppard), Prahas (Rush) ja Brnos (Judas Priest).
Talvine sünnipäevapidu. Tegemist oli MTA kahekümne neljanda sünnipäevaga ja seda peeti mõistagi populaarses, piisavalt hubases rokiklubis Tapper.
Õlled, särgid-värgid. Kogu programm ja ka suupistelaud oli rikkalik, metallisõbrad ei pidanud “õlletamise” kõrvalt millestki puudust tundma.
Esinejate osas tulid välja naised Müstika Tantsustuudiost , etteastega Metal Fusion, pakuti idamaist (kõhutantsu elementidega) tantsu ja osavalt teostatud tuleshowd.
Maha peeti lisaks päris raskete küsimustega rokiviktoriin ning oli võimalus osaleda reisiloteriil.
Rokiõhtule sobiliku muusikalise tausta eest hoolitses DJ Saviste.

Kontserdi osas. Muusikalist külakosti pakkus siinkandis veel suhteliselt vähetuntud ansambel Diablo, Tamperest, Soomest. Tegemist oli ühtlasi nende esimese kontserdiga Tallinnas. Energiline, vahest liialt karmi käekirjaga, kuid publikule läks korda.

Vaadatud 671 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Ilusa Long

Miks see Pisar igal pool pildil on?

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi