FOTOD: Ramzan Kadõrov pidas oma haaremis 14-aastaseid röövitud lapsi

19.06.2024 07:20
NT
Kommentaarid
7
Foto:

Väljaanne Project selgitas, et  Tšetšeenia minidiktaator Ramzan Kadõrov on korduvalt olnud seksuaalsuhetes endast oluliselt nooremate tüdrukutega, sealhulgas ka alaealistega - tema eelistus on neitsid, koolitüdrukud või esmakursuslased. 

Nende allika sõnul rööviti tüdrukuid Ramzani valitsusaja jaoks tänavalt, ta võttis neilt süütuse ja sellest ajast peale on nad elanud endise konkubiini häbimärgiga. Nii sai 2006. aastal tema konkubiiniks 14-aastane Fatima Hazujeva, kes sünnitas aasta hiljem, 15-aastaselt, tema esimese lapse. 2008. aastal sünnitas 16-aastane Zamira Džabrailova Adam Ramzani.

Tšetšeenia liidril on oma haaremis kümmekond konkubiini. Üks neist, Tamila Sagaipova, laulis 2012. aastal Kadõrovist laulu "Minu Nanak", milles ta jutustas varjatud viisil kõigist Kadõrovi haaremi konkubiinidest.

Nagu Project märgib, on haaremis olnud ka traagilisi episoode. Üks neist oli 2003. aastal Gudermese noore elaniku Žanetta Mukujeva uurimata mõrv. Tema ja Kadõrovi tuttavad rääkisid Projectile, et neil oli suhe, mis lõppes Mukujeva surmaga tundmatu tulistaja kuulide läbi otse tema kodulinna tänaval. Ühe versiooni kohaselt oli Mukujeva surma ajal rase. Project on tuvastanud ka mitmeid teisi episoode, kus Kadõrov ühel või teisel viisil oma konkubiine julmalt karistanud.

Vaadatud 3360 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
noor vitt

ei haise veel

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi