Imbi Käbi: See on põhjus, miks Mihkel Raud mind enam ei eruta!

05.11.2023 22:00
Imbi Käbi
Kommentaarid
17
Foto:

Kallid musirullid!
Me peame rääkima vasektoomiast ja sellest, miks vasektoomia teinud isased mind muigama panevad.

Teate, juba kolmandat nädalat deidin ma meest, kes tegi kohe meie suhte alguses vasektoomia. Uskuge või ärge, kuid juba teisel päeval pärast oppi hakkas Toits ootamatult heegeldama ja tikkima. Alguses ei osanud ma midagi arvata. Istus diivanil lõngakerade keskel, heegelnõelad pihus ja õnnis pilk silmis.
“Toits, miks sa nüüd äkki selliseid asju teed?” küsisin imestunult.
Ta naeratas mulle rahulolevalt. “Kallis, mul oli veidi aega ja ma tahtsin midagi uut proovida. Tundub, et see rahustab mind.”
Muidugi, olin ma väga õnnelik, et ta leidis midagi, mis talle meeldib ja teda lõdvestab. Kuid paraku on ka mul oma vajadused.
Järgmisel õhtul, kui mu jutt hakkas kuidagi kahtlaselt seksi poole liikuma, juhtus aga midagi täiesti ootamatut. Kui ma õrnalt tema kõrva sosistasin, et olen nüüd valmis, naeratas ta kelmikalt ja ütles: “Aga armas, mul ju pea valutab.”
“Pea valutab?” küsisin ma, tundes end ühtaegu nii petetult kui lõbustatult.
“Jah,” vastas ta tõsimeeli. “Heegeldamine ja tikkimine on väsitav näputöö. Mulle tundub, et mul on vaja natuke puhata.”
Ma ei suutnud naeru tagasi hoida, sest tema vastus oli lihtsalt nii ootamatu.
Mõistsin, et vaseka-Toitsist oli saanud üleöö mu parim sõbranna. “Noh, mis seal ikka, Toits, tundub, et mu arvukad homosõbrad on sinu kujul endale tõsise konkurendi saanud,” ütlesin ma oma kallile heegeldajale. Toits hakkas nutma ja lukustas ennast terveks tunniks vetsu.
Kahtlustan, et talle meenusid baarikaklustest tiined muskelauto ajad, kui meie kõrvalhüpped oli veel kirglikud ja karmid. Jah, Toits on praegu ka tore mees, kuid paraku erutab ta mind nüüd umbes sama palju nagu vasektoomiakapist välja tulnud Mihkel Raud. Elu mõte on ju sigida, mitte kirurgilisel teel sigimist takistada. Pealegi, võib vasektoomia suurendada eesnäärmevähki haigestumise riski. Aga lekkivat ja tikkivat vanameest ülal pidada pole küll Imbi Käbi rida.

Suudeldes,
Imbi Käbi

Vaadatud 26320 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Muhkel Poolraud

Häbi häbi, mul püksis veike mädand käbi.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi