VIDEO: Internet on pikali - lihtne burgeriretsept lööb laineid üle maailma!

14.04.2024 12:30
NT
Kommentaarid
3
Foto:

Burger on iseeneesest lihtne toit, koosnedes peamiselt saiast, pihvist ja saiast. Tihtilugu võetakse friikaid kõrvale. Aga kui saia asemele friikad panna... Mitmed hobi- ja päriskokad on retsepti järgi proovinud ja selle uueks burgeriajastu saabumiseks kuulutanud. 

Selle geniaalsuse tegemiseks pole vaja muud kui välja otsida kasutuna seisev jõulukingitus ehk vahvlimasin. Nüüd võta sügavkülmast paar tubli peotäit friikaid ja tavakülmast riivitud juustu. Pane mõlemad vahvlimasina vahele ja suru kuumade plaatide vahel küpsevat headust tasapisi kokku. Kui nüüd masin ütleb, et „vahvel” sai valmis, võta saadud headus välja! Kui kõik hästi tehtud, siis lebab su ees taldrikul krõbe vahvel, mis koosneb juustust ja friikatest!

Siinkohal paljud enam ei jätka ja asuvad geniaalset rooga nautima, lisades oma lemmikkastmeid ja rohelust. Gurmaanid astuvad aga sammu edasi ja panevad vahvlite vahele praetud veisepihvi ja muud headust, saavutades nii burgeri, mille „saiadeks” on friikad! Tulise armastajad on lisaks juustule ja friikatele retsepti täiendanud hakitud jalopeno pipardega. Head katsetamist!

@thecoreyb

Still in disbelief ????

♬ original sound - Corey B
Vaadatud 804 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Tilmar Murdock

Parima burksiliha saab noorest panda-karust. Ka koaalade liha on nämmu !

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi