Kaidi Karilaid valib olla tema ise, siis imed sünnivad

12.02.2019 20:20
Monika Kuzmina
Kommentaarid
0
Foto:

Kaidi Karilaid on Eesti juhtiv Access Consciousnessi® vahendaja ja praktik. Kaidi ütleb, et on täiesti tavaline Eesti inimene. „Olen varem töötanud suures äris, teinud hästi palju erinevaid vaimseid praktikaid. Praegu elan ma oma elu iseendana ja inspireerin inimesi valima iseennast ja looma iseenda elu,“ sõnab ta.

Mida on andnud teile kogemused suurettevõttes?
Andsid arusaamise, et ka suurettevõtteid on võimalik totaalselt teistmoodi juhtida. Totaalselt teistmoodi arendada, selliselt, et meie kõikide jaoks saaks ilmuda teistsugune tulevik. Paljud ettevõtted, kus ma olen töötanud, teevad tööd kasumi pärast, tõeline kasum saabub aga siis, kui me teeme praegu teistsuguseid valikuid, millega muudame tulevikku. Kui teeme täna teistsuguseid valikuid, tuleb teistsugune tulevik. Lõpetame raha peale mõtlemise, saamise peale mõtlemise esmajärjekorras ja asume looma seda, mis hakkab looma jätkusuutlikku elu, avab nende laste andeid, kes hakkavad tulevikus seda elu elama. Kui me loome selliseid ärisid, mis avardavad kõiki inimesi ja annavad võimaluse panustada tulevikule, siis saavad asjad hakata muutuma ka äris.

Milline on olnud teie pereelu ja igapäevaelu? Kuidas olete inimesi motiveerinud enne ja kuidas teete seda nüüd?
Kui ma olin nooruke, elas mul alati südames teadmine, et maailm, kus me elame, pole ainus võimalik maailm. Midagi on veel olemas. Ei saa olla ainult nii, et me käime lasteiaias, koolis, teeme karjääri, loome pere, sünnitame lapsed, ootame pensionit ja siis sureme ära. Mõnes mõttes olin kogu aeg rahulolematu. Ma olen alati palju erinevaid vaimseid tegevusi katsetanud, mis on andnud mulle alati sellise kahenädalase mõnusa inspiratsiooni, aga tegelikult tuleb ikka ühel hetkel lagi ette.
See lõppes seitse aastat tagasi, kui ma kohtusin Access Consciousnessiga®, mis on hulk tööriistu ja vahendeid, mida kasutades saavad ilmuda väga suured muutused. Muutuse minu ellu tõi see, et üks Accessi loojatest tuli minu juurde ja ütles: „Kaidi, sul ei ole midagi viga. Sul ei ole kunagi midagi viga olnud.“ Ma usun, et ka paljud lugejad on tundnud, et neil on midagi viga ja nad otsivad kogu aeg seda, mis valesti on. Tegelikult pole kellegagi midagi valesti. Me teame, et nii palju muud on võimalik, aga me keegi ei ela nende võimalikkuste tasemel, mis meil saadaval on. Me kõik tahame sobituda siia maailma. Tegelikult saan ma valida õiguse teha nii, nagu mulle sobib, teha valikuid, mis rõõmustavad mind, luua elu, mis on minu tõega tõene, luua kõike, mis päriselt võimalik võib olla.

Mäletate hetke, kui otsustasite elu muuta?
Neid muutumishetki on olnud ka varem. Varem proovisin paaniliselt sobituda, olla selles maailmas tubli, nii nagu maailm eeldab, et me peaks olema. Ma tegin pingutusi ja kõigil oli hea olla, ainult minul oli halb olla. Halvenes ka minu tervis ja see oli päris hull, kuna ma olin juba haiglas. Seal ma otsustasin, et midagi peab muutuma ja see muutub nüüd. Ma ei teadnud, kuidas see muutub, mis muutub, aga see muutub nüüd. Tol hetkel ma lõpetasin suures äris töötamise ja otsustasin, et nüüd olen ma iseendaga. Ma ei teadnud, mis saama hakkab, aga mu keha paranes 24 tunni jooksul. Arstid ei saanud aru, kuidas see võimalik on. See andis mulle teadmise, et see, mille ma valin, loob mulle sellise elu, mis mul parasjagu on. See on valik, mida ma valin praegu. Kõik need valikud ilmuvad minu reaalsusse sellena, mis valiku ma olen teinud.
Ma olin selle ära unustanud, kohtudes 2012. aastal Accessi asutajaga. Tema kursusel toimus üks meditatsioonilaadne seanss. Peale seanssi olin põrandal ja nutsin, kuna minus avanes nii palju. Kui Dr. Dain Heer tuli minu juurde, pani käe minu õlale ja andis teada, et mul ei ole mitte midagi viga ja mul ei ole mitte kunagi midagi viga olnud ja pole ka kunagi tulevikus, sain aru, et kõik see, mis minu elus mind hävitas, oli minu enda hinnang minu enda kohta. Ma lõpetasin iseenda arvustamise, ma ei proovinud ennast ümber teha. Lõpetasin õigustamise ja tagaajamise. Ma lõpetasin enesekaitsmise, tubli olemise, lubasin kõigel olla selline, nagu see oli minu sees, minu jaoks. Sellel hetkel toimus väga suur muutuselaine. Ma sain aru, kui vaba ja teistsugune ma olen. Kui ma luban endal teistsugune olla ja teha neid valikuid, mis mulle sobivad ja lõpetan selle reaalsuse teenimise, et olla hea kellegi arvamuse järgi, siis mu elu muutub täielikult. Mu suhted paranesid, mu rahavood tõusid kordades, äri kasvas. Tervis, kergus ja rõõm, paljud toredad inimesed tulid minu ellu.

Mida tavaelust suuremat ja maagilisemat olete leidnud ja kuidas selleni jõudsite?
Kui mina luban endal olla see, kes ma tõeliselt olen, siis kõik saab muutuda, absoluutselt kõik. See on asi, mis loob imesid. Selliseid imesid, mida ei saa loogiliselt seletada. Näiteks alles hiljuti oli haiglas üks laps, kelle kohta arstid ütlesid, et siin pole valikut, me kas võtame voolikud tema kehast välja ja lõpetame tema piinad või vaatab ema pealt, kuidas ta sureb. Ma kasutasin teatud tehnikaid ja ma olin temaga. Ma ei teinud suurt midagi, ma lihtsalt olin oma teadvuses ühenduses tema energiaväljaga. See laps oli hommikul ilma hingamisaparaadita, arstid tulid kõikidest haiglatest kokku, seisid tema ümber ja ei saanud aru, kuidas see võimalik on. Kui mina olen rohkem see, kes ma olen, siis saavad inimesed ümberringi hakata tervenema. Inimestele avanevad imelised teadmised. Tihti küsivad inimesed, kuidas teada, kas ma olen see, kes ma olen. Kõigepealt sa meeldid iseendale. Teiseks sa hoolid ümbritsevatest inimestest, mida iganes nad sinust või iseendast ei arva. Kolmandaks sa ei pea ühtegi teadlikkust vältima, ei halba ega head. Sa võtad kõik vastu, sa lased kõigel olla, nagu on. Sa ärkad hommikul üles ja sul on rahuseisund. Samas on sul võimalik kasvõi väikse näpuliigutusega tekitada tsunami, sest sa võid, sul on nii suur vägi. See on see, mis annab sulle märku sellest, et sa oled rohkem sina. Sa oled kõndiv maagia. Kui kõnnid mööda tänavat, siis inimeste eludes juhtuvad imed. Iga sammuga on sul täielik uus imeline võimalus midagi teistsugust teha. Sellest annab märku ka see, et kui mina mingi valiku teen, siis sünnibmidagi teistsugust. Sa oled pidevalt muutumises ja oled selle eest tohutult tänulik. Need on väikesed vihjed, kuidas ära tunda, et sa oled päriselt sina ise.

Miks läksite õppima just Holistika Instituuti ja mis on kõige suurema väärtusega teadmine, mis te sealt saite?
Holistika Instituut oli tollel hetkel kõikide minu valikute jadas üks võimalik valik, mis avardas mind kõige enam. See viis mind edasi järgmisesse etappi, kus ma sain aru, et nii palju on veel võimalik. See oli üks hüppelaud. Ma sain sealt kõige enam julguse päriselt iseenda sisse vaadata ja oma väega ühendust saada. Teraapiakursuse läbisin samuti ja sain diplomi. Siiski pole ma seda teraapiat väga teinud, sest minu jaoks tundus see selleks hetkeks juba liiga aeglane. Paljude jaoks see tehnika toimib ja soovitan seda kõikidele, kes ei taha kiiret muutust, kes ei soovi asju kohe muuta ja kellele meeldib aeglasem tehnika. Access, mida mina teen, on kiire, lõbus, veider ja teistsugune.

Kui palju te igapäevaelus usute universumit ja intuitsiooni?
Ma tean, et mina olengi universum ja ma usaldan iseennast täielikult. Ma küsin endalt, mida see valik loob, kui ma selle valiku teen. Mis loob mulle kõige enam seda, mida ma enda ellu tahan? Kes on need inimesed? Mida ma saan täna valida? Iga kord, kui ma pärast küsimust teatavat kergust tajun, on see koht, mille võiksin valida. Ma ei nimetaks seda intuitsiooniks. See on see, mida ma tean. Kõik teavad seda, ainult nad ei tea seda, et nad teavad.
Milline roll on meie elus küsimustel ja kuidas õigesti küsida?
Kui vaadata ühiskonda, siis ajal, mil ma koolis käisin, oli see, kes liiga palju küsis, pugeja. Eriti eestlased on võtnud hoiaku, et me peame olema ülitargad, me teame kõike ja ei küsi mitte kunagi. Me oleme teinud küsimisest tabu, me oleme unustanud lapseliku uudishimu. Me oleme selle lukku pannud. Me arvame, et peame teadma kõiki vastuseid. Me ei pea teadma kõiki vastuseid, kuna vastused kogu aeg muutuvad. Kui me seitsmeaastaselt ühe vastuse selgeks saame, siis praeguseks hetkeks on see miljon korda muutunud. Mina kutsun kõiki küsima, kuna isegi piiblis on ridade vahele peidetud see, et küsi ja sulle antakse. Mitte kunagi pole keegi meid inspireerinud küsima.
Üks minu lemmikküsimusi on see, et mis veel võimalik on. Mis siis, kui midagi veel enamat võimalik on? Kuidas saab veel paremaks minna? Kuidas ma seda olukorda lahendan? Millised on need valikud, mis on saadaval, aga mida keegi ei vali? Kui sa selliseid küsimusi esitad, siis hakkad sa vastu võtma ja sinu teadvusesse hakkab jõudma informatsioon, mida sa valida võiksid. Küsimus kutsub alati võimalikkuseenergia sinu maailma või mõtetesse. Järeldus sulgeb kõik võimalikkused. Küsi, mida sa päriselt soovid, et sinu elus oleks? Milline on see hommik, kui sa ärkad üles, ja sul on on rahu- ja rõõmuseisund.

Tooge mõni näide, kuidas on kaitseingel teid mingil hetkel hoidnud.
Minu kaitseingel olen mina ise ja kui ma räägin ja esitan küsimusi, siis ma usaldan seda teadmist, mida ma tean. Kõige suurem inimeste häda on see, et me ei usalda iseennast. Me usaldame väliseid asju, aga mitte seda, kes me päriselt oleme. Mõni soovib kutsuda kaitseinglid appi, aga meil ei ole seda vajadust. Nad võivad siin ümber olemas olla, ümbrus toetab alati. Mõni nimetab neid kaitseingliteks, mina ütlen aga, et teadlikkus hoiab meid. Kuidas see mind aitab ja kuidas ma seda kasutan? Usaldus iseendaga – mina olen enda elu looja, kõik, mille ma olen enda ellu loonud, olen ise teinud. Kui miski mulle ei meeldi, siis ma küsin, mida ma saan teisiti teha, kuulatan ja võtan vastu selle informatsiooni, mis küsimusega tuleb. Kogu universumis ei ole midagi määratletud.
Midagi ei ole vaja kaitsta. Kõige suurem sõdade ja hädade tekitaja on see, et me kaitseme kogu aeg midagi. Meil on vaja lõpetada kaitsmine ja olla haavatavad. Küsida rohkem hoolivust, kergust, rõõmu ja hiilgust. Kui me seda küsime, on need kohe platsis. Me peame iseendalt hakkama küsima, mis veel võimalik on ja seejärel teistsuguseid valikuid tegema.

Kirjeldage enda praegust elu.
Ma ärkan hommikul üles ja vaatan kõigepealt peeglisse. Mõtlen, kuidas mul on vedanud, mul on keha, ma saan vaadata endale peeglist otsa, ma saan luua seda, mida ma tean, sest kõik on võimalik. Kogu elu võib tulla minu juuurde igal hetkel suure kerguse ja hiilgusega. Siis ma teen endale kohvi, küsin küsimusi, vaatan arvutist kirju. Küsin, mida ma täna luua saan - see on nii põnev. Kellega ma täna kohtuda saan? Kes panustab kõikidesse nendesse projektidesse, mida ma teen? Kui palju imesid ma saan täna luua ja vastu võtta? Kes ma täna olen?

Kuidas muuta enda elu õnnelikumaks ja külluslikumaks?
Küsi raha ja rõõmu. Aga sa saad seda küsida ainult siis, kui sa päriselt soovid, et su elu selline oleks. Kui sa päriselt oled valmis vaatama, kuhu su tähelepanu läheb, kas sa väliselt kuulad rohkem seda, mis maailmas on pahasti, kuhu sa enda energia panedki. Me oleme kõik teiste inimeste tunnetest teadlikud. 99 protsenti sellest, mis sinu elus, mõtetes ja tunnetes toimub, ei kuulu sulle. Kui inimesel on paha olla või ta on haige, siis mina tahaks küsida, kellele see kuulub. Kust sa selle said? Kui raha pole, siis kust sa selle rahapuuduse loomise ära õppisid? Kui inimesed märkavad, et kui hommikul ärgata ja need mõtted hakkavad vatrama, siis kellele need kuuluvad? Me teame, et me oleme kõigest üliteadlikud, me korjame seda üles infoväljast, aga kuidas seda muuta? Küsi endalt, kellele see kuulub. Saadan tagasi selle teadlikkusega algallikasse. Ja juba see muutubki.
Sa võid öelda: Mind ei koti rohkem, ma ei kavatse rohkem energiat anda sellele, mis ümberringi pahasti on, ma ei taha rohkem, et mu abikaasa minu kallal vingub, ma ei võitle ega õigusta. Ma kavatsen luua enda ellu kergust, hiilgust ja rõõmu. Mis mulle täna rõõmu teeb? Kuhu ma täna minna saan? Kui mina hakkan seda valima, siis ümbritsevad inimesed märkavad, et minuga on midagi teistmoodi ja tahavad sama, nad on õnnelikumad. Küsi endalt, mida sa saad valida enda ellu täna, mis muudab sinu elu kergemaks, rõõmsamaks ja lõbusamaks.
Ma soovitan kõigile Access Barsi® seanssi, sest see on see, mis avab sulle infokanali, et sa loobuksid ebateadlikkusest teadlikuma elu kasuks. Kui su elu on täielikult katki ja sa ei suuda ühtegi teooriat vastu võtta, siis viska lihtsalt pikali, pane silmad kinni ja usalda ja meil on palju neid, kes teevad Access Barsi® sessiooni.
Sa heidad pikali, ta puudutab sinu peas teatud punkte, mida on peas 32 tükki. Need on energeetilised punktid, kuhu on kogunenud sinu piiravad uskumused ja vaatepunktid. Kõik needsamad energiad, mis hoiavad kinni seda, et kõik on kogu aeg halvasti. Õrna puudutusega saab sellest vabaneda. Just oli ülemaailmne Barsi® päev, kus kogu Eestis sai üle 300 inimese Barsi sessiooni kogeda. Tohutu palju prahti vabanes kõiksusesse, kirjutavad inimesed mulle. Palun laske endale teha sessioon või õppige see ise ära.
Vali sina ise. Vali tõde. Sa oled alati teadnud, mis on sinu jaoks tõene. Keegi ei ole sulle kunagi öelnud, et sa võid seda valida, aga ausalt: sa võid seda. Ära mitte kunagi tee kedagi ega midagi endast väekamaks sinust endast, kes sa tegelikult oled ja mida sina tead. Sa tead! Oled alati teadnud!

Vaadatud 2359 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi