Kalamaja päevad oli vaatamata kõrgetele hindadele menukas

21.05.2023 23:00
Aivar Pärtel
Kommentaarid
2
Foto:

13.-14. mail leidsid aset taas Kalamaja päevad. Traditsiooniliselt ei puudunud ürituselt hoovikohvikud, meeleolukas kauplemine, kõrvu paitavad etteasted ega pika laua õhtusöök Kalamaja Segakoori laulude saatel.

Lisaks Salme kultuurikeskuse ümbrusele toimusid erinevaid üritusi ka Arsenali keskuses, kus leidis aset Uuskasutuskeskuse rattalaat. Samuti Volta kvartalis sai tutvuda sealse arhitektuuri ja disainiga ning kuulata Leiki, Shira ja Abekejser esinemisi. Mitmeid sündmusi toimus ka Kalamaja muuseumis ning sai seigelda Jaak Juskega Kalamaja tööstustes ning vaadata näitust „Kuidas maitseb Kalamaja“. Hulgaliselt sündmusi leidis aset veel mujalgi Kalamajas, näiteks Kalamaja raamatukogus, Velomarketis, Krulli kvartalis, Kalju koguduses, Mäsu galeriis, keraamika salongis Teine Kodu ning Edrinks meets hulkuris.

Valik hindasid Kalamaja päevadel:
Hamburger 8-10 eurot
Pirukad 2.5-3.5 eurot
Hapukurk 12 eurot/kg
Vahvel glasuuris 4 eurot
Kohv 2 eurot
Praetud räimed 5 eurot
Praetud krevetid 10 eurot
Tomati läätsesupp 5 eurot
Shokolaadi küpsis 3 eurot
Rabarberi kissell 3 eurotVaadatud 558 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Sõdur

Milleks mulle need päevad. Käin Kalamajas iga nädal, Turul, Päästearmees.Ma tegin oma kodu päevad. Nüüd mõned hinnad. Hamburgeri tegin 2 EUga, Pirukad ostan Lidli poest sentidega. Hapukurk purgis 1.40 EU, Kohvi lahustav 2 EU, aga joon kuu aega. Praetud räim 2 EU kg.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi