Kevad tulekul: millistes kohtades oleks lõbus seksida?

12.03.2024 14:50
Allan Espenberg
Kommentaarid
17
Foto:

Kevad on saabumas ja seksimise võib peagi magamistoast välja tuulduma viia! Kui abiellumiskohti tuleb hoolikalt valida - iga koht pole selleks sobilik, siis seksida on võimalik praktiliselt igal pool. Huvitavate ja erutavate seksikohtade valimisel tuleb üles näidata ainult loomingulisust ja vaimukust. Siin on mõned läbiproovitud praktikad, mõned ka hoiatava tagajärjega.

Mõningaid ebaharilikke seksimiskohti
* Kraana - 23aastane ehitustööline Justin Dunn sai Florida politseilt kahtlustuse kraanakabiinis seksimises 35aastase Nicole Albertiga. Kui politsei korralduse peale Justin ja Nicole maapinnale laskusid, eitasid nad seksimist ja väitsid, et olevat kõrgusest vaid fotosid teinud. Kuna kraana kuulus eraomandusse (Justini isale), siis kummalegi süüdistust ei esitatud.
* Politseijaoskond - 23aastane Dennis Cullen jäi Pennsylvania politseile vahele tüdruksõbraga seksimises autos, mis oli pargitud Hellertowni politseijaoskonna ees asuvasse parklasse. Mehele esitati süüdistus joobes peaga auto juhtimises, kuid mitte seksimises.
* Kirik - Itaalias Cesena katedraalis sattus üks kiimas paarike - 31aastane tööline ja 32aastane naisõpetaja seksima hommikumissa ajal pihitoolis. Nad jõudsid terve tunni nautida oraalseksi, enne kui nad avastati ja politsei kohale kutsuti.
* Kanaliäärne - 25aastane Gareth Black ja 28aastane Clair Muir otsustasid seksida päevavalges ja avalikult kanali kaldal, mille läheduses oli hulk elumaju ja kohvik ning kus käis palju lapsi ja koerajalutajaid. Šotlased lülitati sekskurjategijate nimekirja.
* Sõjamemoriaal - Prantslastest paarike mõisteti neljaks kuuks tingimisi vangi seksimise ja pornovideo tegemise eest Esimese maailmasõja mälestusmärgil Vimy piirkonnas Prantsusmaal, mis on pühendatud sõjas langenud 60 000 kanadalasele.
* Trammipeatus - Kui 29aastane naine ja 17aastane mees tüdinesid trammi ootamisest, ajasid nad endilt riided seljast ja asusid otse Londoni tänaval seksima. Lugu juhtus õhtupoolikul ning mõlemad osalised olid küllaltki purjus.
* Politseiauto - Kaks hollandlast ei suutnud oma kirgi taltsutada ja asusid tegevusse otse politseimasina peal, kusjuures politseinikud istusid samal ajal autos.
* Tualett - Newcastle'i makseagentuuri töötaja vallandati silmapilkselt, kui videovalvekaamera salvestas tema seksimise kolleegiga töökoha peldikus, millele järgnes alasti jooksmine ümber töölaudade.
* Aken - Oldhami linnanõukogus töötavad kolleegid asusid esimese korruse tööruumides nii hoolega seksima, et ei pannud tähelegi aknalaual maandumist. Sealset seksimist said paarikümne minuti jooksul jälgida kõik tänaval viibinud inimesed.
* Telefoniputka - Brightoni linna telefoniputkas kulutas üks paar - Ben Whelan (34) ja Rebekah James (33)
seksimisele umbes 45 minutit, mida kõik tänaval liikujad võisid jälgida ja pildistada.


Kiriklik seks on seikluslik
Aafrika neegrid läksid mõnes mõttes üle piiri ja otsustasid seksida pühakojas, mis aga kohalikele vaimulikele ja kohtunikele sugugi ei meeldinud.
Patusteks osutusid Nigeeria mees Tolu Akintepe (30) ja tema abikaasa Bunmi (28), kes jäid vahele riigi pealinna Lagose lähedal asuva nelipühilaste Ikeja kiriku altaril seksimisega.
Kohtus rääkisid altariseksijad, et nende sooviks oli oma intiim­elu põnevamaks ja mitmekülgsemaks muuta. "Naine rääkis pidevalt, et võiksime sekselu mõnel ebatavalisel viisil köitvamaks muuta," ütles Tolu kohtunikule. Seepeale olevat mees pakkunud välja kirikuseksi, mille naine olevat heaks kiitnud.
Pastor Gbenga Akhiomu nõudis seksihuvilistelt 170 dollarit kahjutasu altari rüvetamise eest. Veel soovis ta, et Tolu ja Bunmi peseksid altari puhtaks ja palvetaksid rohkem. Paari trahvitigi ligi 2000 krooniga ning lisaks pidid nad nädal aega tervet kirikut koristama.
Kohtunik Ifeanyinwa Okenwa hoiatas neli aastat abielus olnud paari, et nad peavad usuasutuste suhtes suuremat austust üles näitama.

Võiduseks Horvaatia moodi
Horvaatia jalgpalluril Dino Drpicil oli suur unistus - seksida riigi rahvusstaadioni keskringis prožektoritulede täisvalguses. Drpici abikaasa, modellina kuulsust võitnud Nives Celzijus (Celsius) oli nõus mehe unistuse täitumisele kaasa aitama. See sai teoks pärast võidukat mängu (2:0) inglastega Euroopa meistrivõistluste alagrupimängus.
Nii suundusidki Dino ja Nives Zagrebi Maksimiri staadionile, võtsid riidest lahti ja asusid keskringis seksima. Eelnevalt oli jalgpallur staadioni töötajatega kokku leppinud, et seksuaalakti toimumise hetkel süüdatakse prožektorid põlema. Lisaks oli Dino oma kõrghetke pealt vaatama kutsunud ka mõned oma lähedasemad sõbrad.
Zagrebi Dinamo juhtkond kuulis selles seksiloost Nives Celzijuse ühest avameelsest intervjuust ja müüs 27aastase Drpici seepeale maha. Mehe omandas Saksamaa Karlsruhe meeskond, kus Drpic soovis endale "erootilist" särginumbrit 69 - ilmse vihjega seksiasendile. Kuid see keelati ära ja talle anti hoopis number 11.
Mõni aeg pärast seksi Zagrebi staadionil käis Nives välja omapoolse unistuse - seksida Madridi Reali kodustaadioni Santiago Bernabeu katusel.

Autoseksijad kiirteel pole haruldus
Norras jäi politseile vahele paarike, kes harrastas seksi autosõidu ajal.
28aastane mees ja 21aastane naine võeti rajalt maha Oslo-lähedasel kiirteel, kui liikluspolitsei tuvastas, et Mazda 323 liigub lubatust suurema kiirusega ja lisaks vänderdab ühest teeservast teise.
Politsei jälitas autot ligi kilomeetri ja alles siis õnnestus see bensiinijaamas peatuma sun­dida. Peatselt saadi ka liikluseeskirjade rikkumise põhjus teada - nimelt istus naine mehel süles ja nad olid suguühtes, mistõttu autojuht ei näinud korralikult ei maanteed ega ka spidomeetrit.
Mehelt võeti ajutiselt juhtimisõigus ära ning tema sõbrataril kästi seksipartner koju sõidutada. Hiljem määras kohus mehele veel suure rahatrahvi.

Muruseks kuninganna palee ees
Briti politsei vahistas paari, kes seksis arvukatest turistidest hoolimata kuninganna Elizabeth II residentsi juures.
Koht, millest jutt käib, kannab nime Queen`s Lawn (kuninganna muru) ja asub Windsori lossi pargialal. Lossi paljudest akendest on sellele murupargile hea vaade.
Kolmekümnendates eluaastates paar, kelle nimesid ei avalikustatud, võttis end mõne sekundiga alasti ja hakkas usinasti seksima. Lisaks turistidele said sellest osa ka kuninganna ihukaitsesõdurid, kes jälgisid toimuvat lossi akendest, ning läheduses asuvate hotellide, kohvikute ja poodide kliendid. Kuninganna ise olevat küll viibinud intsidendi ajal lossis, kuid teises tiivas ega teadnud asjast midagi.
Alkoholi tarvitanud mees ja naine jõudsid tegutseda umbes paarkümmend minutit, kui kohale saabus politsei. Siiski ei võetud neid pikemaks ajaks vahi alla, sest politseinike sõnutsi olevat tegemist väärikate ja haritud inimestega. Nad pidid olema kõigest ööpäeva trellide taga ning neile esitati süüdistus avaliku korra rikkumises.

Erutus võib tekkida ka rongis
Üks keskealine briti paar sai rongis sõites sellise seksuaalse erutuse, et ei suutnud seksimisest hoiduda, tehes seda teiste reisijate silme all.
Suguakt pandi toime Liverpooli ja Londoni vahel liikunud kiirrongis kell kolm päeval ning üheks asjaosaliseks oli 49aastane ärimees Gregory Sim, kuid tema Essexist pärit 41aastase naispartneri nime pole avalikustatud.
Rongireisijad tundsid end suhteliselt ebamugavalt, kuid brittidele kohaselt pöörasid nad pilgud kõrvale ja püüdsid asja mitte märgata.
Seksijad olid korralikult riides ja polnud ka purjus. Mehele esitati süüdistus ebasündsas käitumises.

Vaadatud 5236 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jan

Pumpa kõik see matsi kari ja kohe! Olgu vahtu ka löödud!

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi