Kõige seksiksm naine on tööd tegev naine

27.10.2019 21:40
Helesi Kress Illustreeriv foto
Kommentaarid
1
Foto:

„Pane nüüd silmakesed korraks kinni, mul on sulle üllatus!“ Siim oli seda öeldes nii õndsa näoga, et ta elukaaslane Riina oli absoluutselt kindel, et teab, mis edasi toimuma hakkab.

Nende kooselu oli kestnud kolm aastat. Tuttavaks said nad ühe tuttava poolt korraldatud stiilipeol. Riina oli end sel korral maskeerinud ingliks ja Siim saatanaks. Neil tekkis juba kostüümide põhjal silmside ja õhtu jätkudes sai neist paar. Paarina nad sellest õhtust alates ka jätkasid ning kolisid ka kokku. Kolm imetoredat aastat olid kulgenud viperusteta ja Riina ootas abieluettepanekut.

Eriline pidupäev
„Täna on see päev. Oot, mis kuupäev on? Jätan meelde, seda vaja hakata igal aastal tähistama ju,“ mõtles naine sulnilt silmi sulgedes. Süda hakkas rinnus puperdama ja huuled kuivasid. Siim kontrollis, et kas Riinal on ikka silmad tihedalt kinni. Olid. Seejärel talutas ta naise kirjutuslauani ning pani toolile istuma.
Riina kiire mõtlemine tõi pähe nende eesseisvad pulmad.
„Praegu on talv, varasuveks peaksid ettevalmistused tehtud olema ja…“
Riina mõttelõnga katkestas mehe vähese värinaga hääl:
„Valmis! Nii, tee nüüd palun silmad uuesti lahti!“
Siim oligi eriline mees. Ega teda kujutakski ette ühel põlvel sõrmusekarpi ulatamas ja pähe õpitud teksti esitamas. Tema juba teadis, mismoodi teha asju eriliseks ja üllatuslikuks.
„Sa oled ikka nii armas mul!“ õhkas Rita ja tõstis härdusest veidi niisked laud.
Riina oli näinud filmides ja ka sotsiaalmeedias kihlumisest hulga klippe. Kes kleebib loosungid, kes kuvab jalgpallistaadioni teadetetabelisse oma ettepaneku, kes palub kätt akvalangidega ujudes. Siimul oli abivahendiks arvuti ekraan.
Riina pingutas seda vaadates silmi. Midagi ei saanud aru.
„Vaata, vaata Riina kallis, mis ma tegin!“ astus mees sammu ettepoole ja näitas mingile leheküljele. Riina ei saanud ikka millestki aru.
„Mida ma pean siit vaatama?“ küsis siis abitult. Pettumistunne polnud veel kohale jõudnud.
„Vaata, ma tegin suhtlusportaali „Iha“ meile ühise konto. Näe, kui andeka kasutajanime ma välja mõtlesin. Vaata, sinu ja minu nimedest kokku miksitud!“
„SIRI“ luges naine klompi kurgus tundes ja jäi vait.
Järgnev veerandtund oli nagu unes. Siim muudkui selgitas ja juhendas, tutvustas lehekülge ja Riina võitles iiveldusega. See vabameelsete sait oli temale täiesti arusaamatu keskkond.
„Näe, siia saame pilte üles laadida. Näost ei pane, aga kehadest ja sinu tissid võtame paljaks ja…“
Vilununa toksisid Siimu sõrmed lahti fotosid ja iga juurde käisid mehe hinnanguga kommentaarid.
„Oota, ma ostan meid vippideks, siis saame vaadata ka mummude alla. Tavakasutajale on need peidetud. Seal on ikka igasugust head kraami.“
Mees nügis Riina toolilt ja hakkas toimetama. Mõne hetke pärast sai telefonisse sõnumi koodiga ja hõiskas:
„Tehtud!“

Riina oli segaduses
Riina istus diivanile ja ei teadnud, kuidas käituda. Kolm aastat imelist kooselu langes kolinaga kokku. Kuigi ta oli peas lahkuminemise otsuse teinud, tahtis ta siiski näha, millised on need inimesed, keda Siim nende ellu vajanuks. Neid oli tohutult palju.
„Tead, miks näiteks Taanis on vähe abielulahutusi? Seal inimesed kohtuvad paaridena ja toovad voodiellu vürtsi. Käivad, möllavad ja seksivad teiste paaridega ja kodus on kõik emotsioonidest rikkam. Ega sa ei peagi kohe mingi võõra kutiga keppima. Kutsume esialgu mingi tüdruku punti…“
Siinkohal sai Riinal mõõt täis ja ta läks kööki. Siim jäi veel tükiks ajaks kontot täiendama ja teisi kasutajaid läbi lappama.
Riina oli segaduses. Kui kaua mees selliste asjadega on juba tegelenud? Kas ta on käinud paaridele kolmandaks? Mis mõttes Taanis ei lahutata eriti abielusid? Oskas ikka näite tuua, nemad ju pole abieluski. Mis on nende suhtes valesti, et vürtsi peab lisama?
„Mis kuupäev täna on?“ küsis siis mehelt. Ta tahtis mäletada oma elu õudsaimat päeva.
„Esmaspäev on,“ tuli vastus, mis näitas, et Siim oli mõtetega eemal.
Kogu nädala vältel selgitas mees vabameelsuse hüvesid ja reedeks oli ajupesu mõjuma hakanud. Riina ei tahtnud Siimust ilma jääda. Nii ta nõusse jäigi.
„Ma leppisin ühe kena paariga Pärnumaalt kokku, et läheme neile laupäeval külla. Algul oli juttu, et kohtume kusagil neutraalse pinna peal, mõnes pubis või…,“ andis Siim teada, et tema peale võib loota.
„Kas nad elavad korteris või kus?“
„Ei ela korteris, neil suur maja. Ma mehega pole kirjutanud, naine oli kontol suhtlemas. Neil teistpidi seal probleemid, mees alles kohaneb ja…“
„Probleemid? Kas seda, et mõni inimene on veel normaalse mõistusega, nimetatakse probleemiks?“
„Valesti väljendasin. Mees lihtsalt kogenematu. Naine käinud mitmeid kordi …“
„Siim, ma ei taha detaile kuulda. Mis kell ja mis aadressile me läheme?“ küsis Riina apaatselt.
Mees pidi kõik täpsemalt veel kooskõlastama ja teatas:
„Ära sina oma pead sellega vaeva.“Laupäeval ärkas Riina eleviusega
Terve nädal oli Siim olnud nagu ringi vahetatud. Samas polnud talle ka midagi ette heita.
„Vaata, ma ostsin sulle uue pesu ka,“ teatas ühel õhtul. „Käisin peale tööd poest läbi. Endal ka värskendasin garderoobi.“
Riinal hakkas juba viide Taani kohta tõesena tunduma. Ehk oligi sellist värskendust ellu vaja?
Aeg-ajalt eemalduv piinlikkustunne kiusas teda lõputult. Liiga äkki ja eeltööta oli ta pandud fakti ette, mis ei käinud kaasas tema lastetoaga.
„Miks te esialgse kohtumiskoha ära muutsite? Miks kohvikus ei võiks kokku saada?“ otsis ta võimalust voodielust vähemalt esimesel korral pääseda.
„Esialgu jah oli nii, me ju võõrad ja kes ikka oma koju laseb kohe, aga see muutus jutu arenedes.“
„Kuhu see siis arenes? Kas peaksin teise paari mehe ette võtma ja ka miskit arendama?“ ärritus siis.
„Ega mees arvutis käigi. Neile oli toodud koorem küttepuid ja saeb neid juppideks.“
Laupäeval ärkas ka Riina elevusega. Tal oli tekkinud sellest vabameelsest paaride vahetamise kohtumisest oma visioon.
„Vaata, kas see uus pesu on ilus. Vaata, kas kleit on piisavalt lühike. Vaata, kas lahtiselt on juuksed seksikamad. Kas sa sae viisid juba autosse?“
„Mis sae?“ ei taibanud Siim.
„Ma võtsin laenutusest kahe lati ja ketiga bensiinimootoriga sae, vaata, esikus kastis.“
„Mida sa saagima kavatsed hakata?“
„Ma ei sae midagi. Sina saed!“
Sama kerge õhinaga, kui Siim oli tutvustanud Riinale Iha portaali võlusid, valgustas naine, kuidas nad korraldavad Pärnumaal üllatustalgud.
Siimule see meeldis.
„Sa oled mul ikka maailma parim ja seksikam tibin!“
Kui algul oli olnud jutuks, et kohale lähevad nad õhtuks, siis Siim suutis selle muuta valgele ajale. Hämas mingitest poetrettidest Pärnus ja nii nad veidi peale lõunat mainitud aadressile jõudsidki. Teine paar oli pidulikult riietatud ja imestusest läksid mõlemal silmad suureks, kui SIRI konto omanikud tunkedega uksele ilmusid.

Tööd tegev naine on kõige seksikam
Maja oli suur ja soe. Ettevalmistusi oli tehtud hoolega. Praeahjus küpses liha ja liua peal jahtus purukook. Laud oli kaetud kauni serviisiga ja pokaalid kiiskasid puhtusest. Küünlad põlesid ja vaikne muusika mängis.
„Siim, kas sa autosse ei unustanud midagi või?“ toksas Riina meest. See käiski ununenud lilledel järel. Perenaise pettunud näole see uhke kimp naeratust ei toonud.
„Nonii, oleme nüüd üksteist üle vaadanud ja…!“ hõikas Siim ja asutas õue minema. Sel hetkel nautis Riina eriti võimsalt olukorra koomilisust. Ka naisterahva hämmingut.
„Kas sauna ei jää ja sööma? Kas me üldse ei meeldi teile?“ küsis see nutuselt.
„Meeldite ikka, aga kasutame valget aega ikka mõistlikult ära,“ kamandas Siim ja vedas töökindad kätte.
See oli üks uskumatult tore päev. Peremees tõi oma sae ka kuuri alt välja ja naistele sätiti üles puude lõhkumismasin. Töö lausa lendas ja vaatamata kossakates tunkedes seltskonnale, heideti üksteise suunas ihalevaid pilke.
„Kõige seksikam naine on tööd tegev naine,“ hõiskas Siim ja mõlemad mehed seiskasid hetkeks saed, et õrnemat sugu imetleda. Eks igaühel oli oma nägemus õhtust – maitsvate söökidega, jookidega ja sumeda muusikaga soojas toas. Ka sauna oli põhjust neil peale tööpäeva minna. Kas paarid eraldi või kõik koos, seda näitab aja kulg.
„Taanlastel paistab tõepoolest vürtsi suhtes õigus olema,“ mõtles Riina ja tundis, kuidas kuumajutid pealaest varvasteni sähvisid.

Vaadatud 1595 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
...

Mida kuradit :)

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi