Korralik kütte­materjal lihtsalt mädaneb ning nõrgendab pitsa­elamust

21.05.2023 23:15
Mait-Margus Pohl
Kommentaarid
4
Foto:

Tallinnas Kotka tänaval korrusmaja kõrval vedeleb juba pikemat aega täiesti korralik lauahunnik. Inimesed, kes sooviksid üle tee asuvas venelaste pitsabaaris üheaegselt pitsat ning nõukogude arhitektuuri nautida peavad nüüd mujale vaatama.

Aga paraku on ühel pool garaaž ja teisel pool parkla ning võpsik. “Ma väga vabandan aga minu jaoks on maitseelamus rikutud!” kommenteerib söögikoha kõrval ühikas elav Sergei. “Kükitage koos minuga! Ma räägin lähemalt. Vaadake, see on nüüd ehe näide sellest, et Euroopa Liit ei tööta. Venemaal oleks see materjal ajuba ammu tükikesteks saetud ja šašlõkivannis ära põletatud. Noh on natukene värvi peal aga kui piisavalt kuuma anda põleb ju värv ära, alles jäävad söed! Kõige rohkem teeb aga muret see, et meie oma vene inimesed viskasid need lauad aknast alla. Kas selle nimel meie vanaisad sõdisidki? Kas selle nimel vabastati Tallinn?”

Vaadatud 1005 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
kui Eesti Vaba riik tuli ....

ja slaavlased , sõjaväelased lahkusid , Harku vallas üleantud hooned olid korras ja veidi hiljem , eestlased võtsid sealt üles , kõik mis kannatas ..... Muutusid vantideks. Siis hakati rahavale rääkima , pole manööverpindasid ja kaitseliidul ning sõjaväel pole ajutiseks elamispinda kuskil ... Raske. Aga lasti kõik laiali vedada , nagu 1940.a. kui vandid sissetulid .....

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi