Kotkasule pai

05.04.2021 15:05
Margit Peterson
Kommentaarid
0
Foto:

Inimkond on stressis, kõik pandeemiaga seonduv on mõjunud laastavalt tervisele. Isegi ennast tugevaks pidanud indiviid on ­hingehädas. Murdunud.

Üha enam inimesi pöördub alternatiivmeditsiini poole, otsib abi vanadest rituaalidest ja tavadest. On nii mõnigi teadmamees või teadjanaine maininud, et uus, alanud Veevalaja  ajastu sunnib inimesi tagasi pöörduma niiöelda vanavanemate aega, mälusopist üles otsima vanad tarkused, millest meie vanavanemad said abi, sest tollal ei olnud meditsiin veel nii hästi arenenud ning loodusravi ja vaimne tervendamine oli au sees. Tegelikult on see märk sellest, et me ei tohiks unustada oma vana- ja vaarvanemate tarkust, ja mitte ainult tarkust.
Materiaalne ja virtuaalne maailm on surunud meid justkui nurka, me oleme olnud aastakümneid vaimupimedad ja eks ka nõuka ajal on selles oma osa. Siis oli kõik, mis mingiligi moel tervendaks inimesi, tabu. Ajaloost mäletame ka kuidas käituti inimestega, kes veidi rohkem nägid ning julgesid seda ka tõestada. Õnneks on tänapäeva maailm küll pisut avatum, nüüd julgevad inimesed, kes suudavad kaasinimest aidata, ka seda teha. Olgu tegu siis riituste, ritaalide või loitsudega.
Armastatud šamaan Kotkasulega järjekordset artiklit kirjutades läkski jutt selle peale, et inimkond vajab väga abi, just hingeabi.
Loodan südamest et saate abi. Selleks lisan siia Kotkasule poolt lubatud rituaalid. Tõhusat tervenemist!

Elu muutuste rituaal:
Mida teha, kui teil, lapsel või lähedasel või heal sõbral elus ei vea ja kisub kõik kuidagi allamäge? Ka tervis sealhulgas...
Seda  rituaali võib nimeteda ka  puhastamiseks või ehk abiliseks teie lähedasele inimesele või ka lastele nende elu paremuse poole muutmiseks.
Rituaal on suure väe ja sõnumiga ja seda  võib teha ka siis, kui tahate mõnda  inimest aidata.
See rituaal pole seotud kuuseisuga ja seda võib teha ükskõik, millisel kuuseisul ja  kellaajal.
Kirjuta nimi diagonaalis, alt vasakust servast üles, kas fotole  või siis paberilehele, mis on foto suurusega.
Rituaali jaoks läheb vaja kaks umbes 10 cm läbimõõduga kaussi, valge paber ja foto (kui on olemas), 3 kiriku küünalt, allikavett, 3 münti, majapidamispaber.

Asetad tühja kaussi selle inimese foto, kui fotot pole siis paberi lehe, millele on kirjutatud  selle inimese nimi kelle jaoks sa seda rituaali tahad teha. Seejärel võtad kausi, mille sees on allikavesi ja valad ettevaatlikult selle tühja kaussi,  mis on foto peal. Vala ettevaatlikult nii et servast jääb  umbes sentimeeter puudu.
Paned selle sisse mündid.
Võtad kolm küünalt – Keha, Hing ja Vaim.
Keerad need omavahel spiraalselt kokku ja asetad küünlajalga ja süütad küünla  tikkudega.
Loe 7 korda palvet. Samal ajal hakka küünlarasva tilgutama kaussi. Tilguta kausi keskele.
Lase küünaldel põleda peaaegu lõpuni. Nii palju, et näppudega saad veel kinni hoida.
Kui küünlarasv on kausis tahkunud, korja kõik tükid  kausi seest kokku ja mätsi see alles jäänud küünla jupiga.  Seejärel keera see hoolikalt kätekuivatus paberi sisse.
Võta mündid kausi seest välja.
Kui oled toas selle toimingu lõpetanud, võta kauss ja mine välja. Kusagile metsa või parki ja vala kausi sees olev vesi mõne puu alla. Kindlasti mitte oma aias. Nüüd süüta paber, mille sees on kokkukorjatud  küünlarasv.
Nüüd loed seda sama palvet ühe korra, vaadates tuld ja viskad mündid tulle.
Seejärel võid minna koju, kus kindlasti  pesed oma pea puhtaks.
Seda rituaali saab teha ainult ühele inimesele korraga. Kui teil on mitu last, siis ühel päeval teed ühele lapsele, järgmisel päeval teisele. Seda võid teha ka oma naisele või mehele, et tal elus hästi läheks.
Paber, millele nime kirjutasite jätke alles  koos fotoga.

Palve, mida loed:
Taevased väed. Tuli, Õhk, Vesi ja Maa, ma palun teid.
Ma palun, et oleksite toeks ja väeks minu palvele ja aitaksite mu lähedasi ja ka neid, kes seda väga-väga vajavad. Ma palun, Tuli, et sa oma soojusega hoiaksid  meid kõiki ja põletaksid ära kõik ebaõnnestumised me elus. Vesi, ma palun, et sa peseksid puhtaks me keha, hinge ja vaimu.
Tuul, ma palun sind, et sa viiksid oma tormise väega eemale kõik haigused ja kurjused. Maa, ma palun sind, et hoiaksid me kodusid ja metsi, põlde, kodu ja metsloomi, allikaid ja mägesi, suuri ookeane ja kõike elavat.
Ma palun.
* * *
Sünnijärgse elu rituaal:
See rituaal on mõeldud eelkõige neile, kes tunnevad, et neil ei vea elus kohe mitte kuidagi. Oled sündinud siia ilma õnnelik ja armastatud olema ning annad selleks endast kõik, aga elu kisub kogu aeg kuidagi allamäge. Kord küll natuke nagu tõusudega, aga siis jälle mõõnadega. Teed omast arust kõik, et oleks elus armastust ja rõõmu, aga ikka ja jälle pöördub elu allamäge. Olgu see siis isiklik elu või töö. See on nagu raskus sul kaelas ja sa tunned, et midagi on kogu aeg valesti. Jälle ja jälle võtad vastu justkui valesid otsuseid. Sa ei saa elust seda, mida oled lootnud ja unistanud.
Seda võimsat rituaali võib nimetada ka osaliselt esivanemate puhastusrituaaliks. Mitte et nad mustad oleksid, vaid eks ikka on igal inimesel jäänud siin ilmas miskit pooleli või tegemata, jäänud ütlemata oma lastele või vanematele. Meil kõigil on ju südamesoov, et oleks õnnelik kooselu oma kaaslasega ja lapsed oleksid õnnelikud, et meil oleks soe kodu ja palju armastust.
See on väga tugev rituaal nii, et peale selle tegemist võib 40 päeva olla nõrkuse tunne. Kindlasti peab seda tegema enne täiskuud.
Need, kes tunnevad, et soovivad seda rituaali teha, lugege palun järgnev jutt tähelepanelikult läbi.

Rituaali jaoks on vaja:
1. Muld. Hea oleks see ise kaevata. Kaevama asudes palu emakeselt maalt endale natuke mulda ja puista peale mulla kaevamist sinna auku natuke leiba või jahu, raha või viljateri. Selle tegevusega annad emakesele maale midagi ja oled tänulik selle mulla eest, mida sa oma rituaali jaoks vajad.
2. Sool. See osta spetsiaalselt poest ja just selle rituaali jaoks. Sobib ükskõik milline sool.
3. 5 tumedat u.10-12cm pikkusega peenemat küünalt. Tumesinised või rohelised. Kindlasti mitte mustad küünlad!
4. Viiruk. Omal valikul.
5. Viiruki alus või fooliumist ise tehtud alus.  Umbes 50cm, see mida köögis kasutatakse.
6. Nöör. Naturaalset nööri 3-4 mm jämedusega kolm 10 cm jupikest.
7. Kauss. Läbimõõduga 10-15cm.
8. Valge, ilma mustrita lina u.60x60cm. Kui on väiksem kauss siis sobib ka 50x50. Lina peab olema nii suur, et saab kausi sinna sisse panna ja neljast nurgast pealt kinni siduda . Saad kodus juba mulla sinna sisse panna ja nurkadest pealt kinni siduda veendumaks, et kauss ja lina on omavahel sobivas mõõdus.
9. Üks leht valget paberit ja kirjutusvahend.
10. Viis münti. Omal valikul.
Veendu et oled valmis seda rituaali tegema. Süüta viiruk aluse peal, seo kolm küünalt kokku nööriga, millel kolm sõlme. 1 cm ülaservast allapoole  esimene, teine nöör, veel 1 cm alla ja siis  kolmas nöör jälle 1 cm  allapoole.
Kauss.
Puista sinna sisse muld, keskele sool ja pane küünlad sinna keskele. Süüta kõik küünlad.
Tee palve 7 korda ja lase põleda esimese paelani. Kui süttib esimine pael, loe seda palvet 9 korda ja kui on põlema süttinud teine pael,  loe seda palvet  5 korda.
Kui süttib kolmas peal, lase küünaldel põleda, samal aja loe seda palvet 40korda. Seda võib lugeda ka paberilt,et oleks lihtsam. Peate lugema nii kaua kuni küünlad põlevad. Kui küünlad kustuvad, peate uuesti alustama.
Küünlad peavad põlema kuni  muld läheb põlema, siis pead ootama kuni kõik kustub. Siis korjad kokku viiruki tuha ja puistad selle sinna auku, kus küünlad põlesid. Nüüd viid kohe selle õue ja jätad selle ööpäevaks ukse ette. Et kui miskit on jäänud veel põlema siis saab ta seal rahulikult kustuda ja jahtuda. Järgmisel päeval  valad selle selle kõik valge lina keskele. Kindlasti pane vastavalt ilmale soojalt riidesse, sest rituaali lõpu osa  toimub õues. Nüüd valad selle põenud mulla koos kõigege sinna lina keskele ja seod neljast nurgast kokku. Võtad kaasa 5 münti . Õues pead läbima oma teel neli tee otsa või teeristi. Kui teed seda kuskil metsas, võivad need olla ka metsarajad. Ja viskad selle sel neljanda tee otsas nii kaugele kui saad, ükskõik mis suunda. Seejärel  viskad sellele järgi sinna ka mündid. Loed peale ka palve. Nüüd võid minna koju tagasi ja pesed kindlasti oma pea puhtaks.

Palve, mida loed:
Emakese Maa muld, ma palun sind, võta enda sisse kõik mu mured ja valud, kõik haigused ja kaotused mu elus. Tuli, ma palun sind, põleta ära kõik mu mured ja valud, kõik haigused ja kaotused mu elus.Vaadatud 653 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi