Kremli värske Ukraina sissetungi õigustav film jookseb tühjadele saalidele

03.09.2023 18:00
NT
Kommentaarid
7
Foto:

Kremli propagandafilm "Tunnistaja" läbikukkumine Venemaal on märk, et ebaõnnestunud Ukraina okupeerimist tahetakse rahva poolt ära unustada.

17. augustil esilinastunud filmi peategelane on väljamõeldud viiuldaja, kes satub Ukraina sõjakoleduste keskele. Stsenaariumi järgi saabub Kiievisse esinema Daniel Cohen, lugupeetud Belgia viiuldaja. Juhtumisi saabub ta sinna 2022. veebruaris, vahetult enne Venemaa sissetungi.

Kui Venemaa alustab sõda, satub Cohen lahingutegevuse virrvarri, olles tunnistajaks reale "ebainimlikele kuritegudele ja Ukraina natsionalistide veristele provokatsioonidele".
Ühel hetkel näidatakse Ukraina komandöri "Mein Kampfi" koopiaga ringi liikumas, samal ajal kui Ukraina sõdurid vannuvad Adolf Hitlerile (?) truudust. Nende kirjeldamatute õuduste tunnistajana kavatseb Cohen rääkida maailmale konflikti kohta "tõde". Kahetunnise ekraaniaja sisse mahub terve spekter valesid, millega Kreml on õigustanud oma sissetungi Ukrainasse.

Esimese kahe nädalaga on 200 miljonit (1,92 miljonit eurot) rubla maksma läinud "Tuinnistaja" tagasi teeninud vaid 14 miljonit rubla (135 000 eurot), mis teeb selle täielikuks läbikukkujaks, kirjutab Guardian. Üle riigi on teatatud tühjadest kinosaalidest, kus 100-kohalistesse saalidesse tuleb vaid 2-3 inimest. On ilmselge, et venelased ei taha enam sellest sõjast midagi kuulda, kes ikka kaotusele keskenduda tahab.

Loe veel uudiseid Ukraina sõjast.

Vaadatud 1443 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Mosgruufik

Venimaal elab biorobootikal põhinev biomass. Juhised tulevad neljakandilisest zombi telepurgist. Solojoff ja skajebaaeva on turbo-bio roboodid.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi