Kristallid muudavad seisundeid

12.02.2020 15:00
Müstilised Lood
Kommentaarid
0
Foto:

Usutakse, et kristallid tõmbavad ligi soovitud seisundeid, näiteks armastust või raha.

Energiaterapeut, kristallijuttude kirjutaja ja Kristallihaldjate keskuse üks loojatest Maivi Talving selgitab, et kristall iseenesest seda ei tee. Tänu oma korrapärasele aatomstruktuurile resoneeruvad kristallienergiad inimeses olevate mõtete ja tunnetega. Kui need ei ole tasakaalus, siis kristallid aitavad luua koherentse ehk harmoonilise sageduse, mille läbi vabanevad takistused, mis ei lase avaneda näiteks armastuse tundele või vastu võtta materiaalset küllust, kuna inimese energiaväljas on uskumusi, mis takistavad energial vabalt liikumast. Kristallid on meie abilised, kes aitavad soovitud tundeseisundeid muuta ja läbi selle loome ise külluslikuma elu.
Teaduslikult nimetatakse vääris- või poolvääriskiviks tahket ainet, milles aatomid asetsevad korrapärases korduvas kolmemõõtmelises mustris ehk aatomvõres, mida nimetatakse kristallstruktuuriks. Kõik kivid või kivimid ei ole mineraalid - mineraaliks teeb ühe kivimi see, kui tal on kristallstruktuur.
Kristalliusk on ilus usk. Maivi toob välja kristallide omadused. Loodus on loonud palju kristalle, kes meid heaolu seisundi saavutamisel aitavad ning igaüks teeb seda omal moel ja just talle omase iseloomuliku nüansiga:
Granaat – küllusekivi äriliste tegevuste toetuseks ja rahavoogude suurendamiseks, aga ka suurendamaks kirge ja elujõudu. Aitab elada rõõmsalt, julgelt ja täiel rinnal. Suurendab vitaalsust, enesekindlust ja tegutsemistahet. Stimuleerib seksuaalenergia liikumist. Resoneerub südame- ja juurkeskusega.
Tsitriin – võimas manifesteerimise kristall, aidates võimendada positiivust, jõukust, edu ja kõike muud head. Tahtejõu suurendajana annab ideedele ja soovidele väge ning jõudu. Julgustab elama elu täisväärtuslikult ja ennast väärtustades, sest nii saad oma ellu luua seda, mida kõige enam soovid. Tsitriini teatakse kui kaupmeestele ja äritegevusele õnnetoovat kivi.
Püriit – sarnasuse tõttu kullaga on püriit läbi aegade kutsutud kassikullaks ning peetud raha ja õnne sümboliks. Suurendab õnne, positiivsust ja rahaenergiat. Pane püriit rahakotti või oma töölauale, et toetada äritegevust, diplomaatiat ja edukas olemise tunnet. Võimsa energeetikaga kivi, suurendades vitaalsust, emotsionaalse jõudu, positiivset ellusuhtumist, enesekindlust ja usku iseendasse.
Tiigrisilm – õnnetooja kristall. Toetab sind eesmärkide saavutamisel, soovide manifesteerimisel ja äritegevuses. Oskab suurepäraselt luua küllust, eriti aga kõike rahaga seonduvat. Annab enesekindlust ja julgust otsustada, suurendab tahtejõudu, väärikust ja praktilist meelt. Tiigrisilmast on suur abi finants- ja äriliste otsuste langetamisel või kui ees seisavad keerulisemad läbirääkimised, kus on vaja teisi mõista. Kaitsekivi.
Serpentiin – aitab võimendada küllust ja seda ka materiaalsel tasandil. Toetab häid, harmoonilisi suhteid perekonnas ja tööl. Kaitsekivi. On väga hea energiaallikas - eluenergia chi suurendaja ja kundalini energia aktiveerija.

Jätkub ajakirjas...Vaadatud 291 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi