Lukašenka saadab Wagneri võitlejad Valgevenest välja!

10.08.2023 11:40
NT
Kommentaarid
2
Foto:

Valgevene diktaator Aleksander Lukašenka avas Wagneri palgasõduritele oma riigipiiri pärast seda, kui sõlmis lepingu nende juhi Jevgeni Prigožiniga, et lõpetada mäss. Nüüd puhuvad uued tuuled.

Usutakse, et Lukašenka on asunud Wagneri grupi liikmed Valgevenest välja saatma. Põhjuseks on vana hea rubla! Ilmunud on teated, mis viitavad sellele, et vihane Lukašenka keeldus rahastamast nende riigis viibimist, ei kavatse nende kulusid katta. Palgasõdureid on asutud bussidega tagasi Venemaale saatma.

VChK-OGPU Telegrami kanali andmetel algas sel kuul operatsioon kõigi Wagneri grupi meeste eemaldamiseks, teine ​​etapp peaks toimuma 13. augustil. Nende andmetel on Venemaale suunduvad mehed palgasõdurid, kes ei soovinud sõita Liibüasse, kus Wagner on aastaid tegutsenud.

Kanalis kirjutatakse: "Meie allikas teatas, et pärast Wagneri kohtumist saadeti kõik, kes ei registreerunud Liibüasse "ärireisile", kiiresti Venemaale puhkusele . Praegu pakivad palgasõdurid Valgevenes kohvreid ja lähevad tagasi Venemaale. Samal ajal paluti kõigil PMC-dega ühendust hoida, kuna igal hetkel võis järgneda teatud käsk ülalt."

Lukašenka oli väidetavalt uskunud, et Moskva eraldab palgasõdurite rahaliseks toetamiseks vajaliku raha. Telegrami kanal teatab lisaks, et lukamaalt kinga saanud wagnerlased kogunevad Lipetskisse.

Loe ka teisi Ukraina sõda puudutavaid uudiseid.

Vaadatud 1880 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
tegelikkus

Lukašenko jagas lõpuks: järg on tema kätte jõudnud , kui Putin Valgevene üle võtab rahulikult missiioniga :) Wagnerlaste abiga , on Lukašenkal lõpp ja kõigil valgevenelastel. Samas panete tähele - Valgevene nais-laulurästas on ka vait jäänud , sest ka temal pole midagi valitseda hiljem kui ta peaks praegu Lukasenka vastu hakkama jälle pöörlema ,sest Vene osutab siis automaatselt abi ja küsimata .....

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi