Matkajad nägid Loosalu rabas ufosid!

19.08.2023 13:40
NT
Kommentaarid
4
Foto:

Möödunud nädalavahetusel läks seltskond matkalisi ööbima RMK Loosalu lõkkekohale. Öösel toimus nende sõnul midagi kummalist.

Veiko (38) läks koos elukaaslase ja tema sõbrannaga linnamelust puhkama. “Panime telgi püsti ja võtsime rahulikult, grillisime natuke ja jalutasime ringi. Võtsime räätsad ka kaasa, et oleks rabas põnevam jalutada,” meenutab ta.

Päev veeres õhtusse ja sõpruskonnal oli plaan minna uudistama, milline näeb välja öine raba. “Võtsime taskulambid kaasa ja väga lahe kogemus oli! Hoopis teistsugune, salapärasem maailm avanes. Kui tasakesi seista, oli kuulda, kuidas igal pool elu käis, miski liigutas, kuskil käis krõks, keegi sahistas…”

Siis aga saabus ehmatus. “Vaatasin, et üle niiske rabavälja laseb keegi äkitselt mulle taskulambiga vastu! Tüdrukud nägid sama ja mõtlesid, et äkki käib jaht või midagi. Siis süttis umbes sada meetrit paremal teine “lamp”! Ma mõtlesin, et võib-olla otsitakse metsast kedagi,” räägib Veiko.

Ühtäkki hakkasid “lambid” kiiresti liikuma. “Parempoolne lamp liikus väga kiiresti teise juurde. Sekundiga läbis sada meetrit! Siis liikusid need koos samuti väga kiiresti paremale. Sellise tempoga ei liiguks ka jahimeeste auto. Lisaks oli täielik vaikus,” imestab mees.

“Panen selle nähtuse nimeks ufo ehk tundmatu lendav objekt. Tuult ka ei olnud, et need saaks mingid hiina laternad olla,” teeb ta kokkuvõtte.
Loosalu rabast põhja poole jääb paranähtustega kuulsaks saanud Kaiu raba.

Veiko üritas telefoniga pimedas aegvõtet teha, pildile jäi vasakpoolne valgusallikas.

Vaadatud 3505 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Krõõt Kõdu

Tulnukad on Eesti 200 poolt värvatud.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi