Mees, nii tehes võidad naiste südamed!

18.07.2021 22:15
Nelli Teataja Illustreeriv foto
Kommentaarid
5
Foto:

Psühholoogid on tuvastanud rea näiliselt väikesi asju, mis naistele reeglina muljet avaldavad. Üksikud mehed, see võib olla teie võimalus!

Emotsioonide ja nõrkuste näitamine
Mehed mõtlevad sageli, et nad peavad välja nägema tugevad ning tundetud, kuid tegelikult tõmbab hoopis vastupidiselt naisi ligi see, kui mehed julgevad oma pehmemat poolt näidata.

Mingi asja suhtes kirglik olemine
Kui mees on täiesti keskendunud oma lemmikhobile, on teda huvitav jälgida. Selleks võivad olla nii oma auto parandamine, maalimine või piljard, aga kui mehele meeldib mingi tegevus nii väga, et sa näed ta pühendumust, näitab see ka tema võimet täielikult pühenduda armastusele.

Hea kuulamisoskus
Millisele naisele ei meeldiks, kui mees üllatab teda mingi väikese detaili meelespidamisega?

Oma välimusest hoolimine
Loogilisele põhjusele lisaks, et kõikidele naistele meeldivad hoolitsetud ja ilusad mehed, näitab enese eest hoolt kandmine sedagi, et mehed pole laisad, vaid on valmis pingutama oma välimuse säilitamise nimel.

Varrukate üles kerimine
Triiksärkidel varrukate üles kerimine on kohe kindlasti üks neid asju, mis võtab naistel jalad nõrgaks.

Kehakeel
Kui mehel on avatud kehakeel, ütleb see tema kohta palju. Selle põhjal, kuidas inimene istub ning liigub, on võimalik tema kohta palju järeldusi teha.

Neljajalgsete sõprade eest hoolitsemine
Uuringu kohaselt on meestel suurem tõenäosus naise telefoninumbri saamiseks, kui tal on kaasas oma lemmikloom. See küll ei pruugi üllatus olla, sest koduloomade nunnudust kõrvale jättes näeb nende omamine ette ka palju tööd ja kohusetunnet. Kui mees saab oma lemmikloomaga hästi hakkama, ütleb see palju tema iseloomu ja küpsuse kohta.

Armastav pilk sind vaadates
Kes suudaks vastu panna, kui mees vaatab sind pehme ja armastava pilguga? Suur osa naisi tunnistab, et isegi kui nende poiss-sõber ei pruugi sellest aru saada, on silmside piisav, et kõhus liblikad lendama panna.

Kokkamisoskus
On ütlus, et tee naise südameni käib läbi kõhu ja paljud naised nõustuvad, et mehed, kes oskavad süüa teha, on väga ilus vaatepilt. Midagi mehe jälgimises, kui ta proovib uut retsepti või teeb järgi perekonna kuulsat rooga, on lihtsalt nii vastupandamatu! Kui mees sinu jaoks kokkab, on see märk, et ta hoolib sinust ning tahab sind õnnelikuks teha.Vaadatud 1001 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Rinaldo Rusik

Daamed austavad vaid siis , kui mu rusikatega tutvust teinud.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi