Miks peaksite kasutama rosmariiniõli juustele?

13.09.2023 13:15
Kommentaarid
3
Foto:

Rosmariin on taim, mida paljud inimesed seostavad toiduvalmistamise ja köögiga. See on ju imeline maitseaine. Kuid ka kosmeetikatööstuses on ta oma omaduste tõttu kõrgelt hinnatud. KlipShopi eksperdid paljastavad, miks tasub kasutada rosmariiniõli juuste hooldamiseks.

Rosmariinõli aroom
Need, kellele meeldib köögis askeldada, teavad, et rosmariin on väga lõhnav ja aromaatne ravimtaim. Tema lehtedest saadakse lõhnavat eeterlikku õli. Selle aroom on väga tugev, kauakestev ja meeldiv. See on nagu kombinatsioon eukalüpti, männi, kampri ja viiruki lõhnast. See annab juukseõlile meeldiva, loomuliku aroomi. Lisaks sellele toniseerib ja isegi ergutab. Terve päeva hästi lõhnavad juuksed on tõeline meeleolu tõstja.

Soodustab juuste kasvu
Uuringud on näidanud, et rosmariiniõli on tõeline elupäästja neile, kellel on lonkavad ja nõrgad juuksed. Tänu oma looduslikele antioksüdantidele soovitatakse rosmariiniõli nõrkade juuste kiiremaks kasvamiseks. Tänu oma ainulaadsele koostisele mõjub see õli peanahale ja stimuleerib vereringet. Paranenud vereringe toob kaasa juuste kasvuks vajaliku hapniku. Selle tulemusena taastuvad juuksed kiiremini, saavad rohkem toitaineid ja kasvavad tugevamalt tagasi.

Parandab peanaha seisundit
Teadlased on avastanud veel ühe äärmiselt väärtusliku rosmariiniõli omaduse: see on antimikroobne ja pidurdab bakterite kasvu. Seetõttu on see õli kasulik kõigile, kelle peanahale on omane akne, haavandid jms. Rosmariiniõli sisaldavate kosmeetikatoodete regulaarne kasutamine parandab naha uuenemist.

Toidab juukseid
Rosmariiniõliga rikastatud juuksemaskid aitavad saavutada läikivaid ja volüümikaid juukseid. See õli ei mõjuta mitte ainult vereringet peanahas, vaid toidab ka juuksekarva ennast, aidates taastada niiskustasakaalu. Juuste regulaarne turgutamine rosmariiniõliga rikastatud maskiga toob kaasa märgatava juuste kasvu, parema lahtihargnemise ja väiksema katkemise, kuna juuksed saavad rohkem kasulikke aineid.

Ärge kartke uuendusi
Lõhnav rosmariiniõli on just hakanud taaselustuma ja muutub ilutööstuses üha populaarsemaks. Aina rohkem professionaalseid kosmeetikatootjaid valivad selle õli oma kosmeetikatoodete üheks peamiseks koostisosaks. Seega võivad need, kes soovivad oma juukseid hooldada, proovida tooteid, mis sisaldavad seda looduslikku vara.

Vaadatud 3331 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
signor tomato

https://gordonua.com/photo/events/v-ispanii-15-tys-chelovek-prinjali-uchastie-v-ulichnykh-bojakh-perezrelymi-pomidorami-fotoreportazh-1679134.html

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi