Neeger viskas "rassistlikku" koera saiaga

22.10.2017 21:25
Mait-Margus Pohl Illusteeriv foto: A. Pärtel
Kommentaarid
21
Foto:

Möödunud pühapäeval leidis Mustamäel aset inetu lugu koera ja neegriga. Koeraomanik Ene oli terve nädala vaadanud igasuguseid valimisdebatte ja otsustanud lõpuks, et valib sotse.

“Nad tundusid mulle sümpaatsed!” räägib naine, kes ei osanud ka kõige mustemas stsenaariumis näha seda, et valimisjaoskonda jõudes puhuvad tema peas juba hoopis teised tuuled.

Koer haukus neegri peale
“Oli täiuslik pühapäev. Päike paistis, lehed langesid. Panin Sussule (tšiuaua) õhukese kampsuni selga ja suundusin oma kodanikukohust täitma. Vana Kännu Kuke juures bussipeatuses hakkas aga Sussu ühe aafriklase peale haukuma.
“Neid on siin üsna palju ja enne pole Sussu mustade peale häält tõstnud.” Must mees läks endast täiesti välja. “Fucking dog! Fucking racist dog!” röökis neeger ja viskas koera saiaviiluga. Ene oli šokis. “Mul on elu jooksul olnud 3 koera. Ja senimaani pole mitte keegi minu ja mu neljajagse sõbraga sedasi käitunud.”

Näitas veel keskmist sõrme
Kui naisterahvas üritas mehega rääkida, hakkas viimane teda kohe mahlaste võõrkeeslete väljenditega kostitama. “Endise inglise keele õpetajana võin öelda, et öeldud sõnad trükimusta ei vääri, aga peamiselt rääkisid need minu emast, kellest ma väga lugu pean.” Seejärel võttis neeger saiakotist veel ühe viilu, mudis selle palliks ning tegi äkilise liigutuse temagi suunas. “Õnneks ei visanud!”
Siis tuli buss ja must oligi läinud. “Aknast näitas veel keskmist sõrme ja pistis seejärel saiapalli endale suhu,” meenutab Ene. Valimisjaoskonda jõudes oli naise otsus kindel. “Võite mind nüüd ekrekaks sõimata, aga selliseid ebaviisakaid võõramaalasi pole Eestile tarvis.”Vaadatud 13721 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Uku Tingas

Huvitav,kust maalt see neeger oli siia Eestisse tulnud ja milline tal kodune kasvatus oli? Vastik mats!

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi