Nelli Teatajal on elusid rohkem kui üks!

21.05.2023 23:10
Karol Sepik
Kommentaarid
3
Foto:

Kui ma 2007. aastal legendaarse ajakirjandusguru ja Nelli Teataja väljaandja Toomas Leitoga koostöö asjus maha  istusin, siis teatas ta alustuseks kolm fakti.

Esiteks, Nelli Teataja on hinge vaakunud aastast 1988. Teiseks, raha ei ole ega tule, aga mõnikord on. Kolmandaks, pooleliitristest kannudest õlle joomine on nõrkuse tunnus, alati tuleb liitrist küsida ja ka välja teha!
Selgus, et kõik see kehtib täna edasi! Olles kuulnud lehe lõppemise ohust (ja honorarist liitrise tänuõlle näol), ärkasid üks teise järel Nelli legendaarsed kirjutajad. Nad tõusid nagu iidsed vägilased või Põhja Konn, raputades endilt mulda,sammalt ja kivirahne ning võtsid härjal sarvist.
Meie ees on Nelli Teataja, mille olemasolu eirab nii äri-, meditsiini- kui ka füüsikareegleid. Meediateaduskondades köhitakse omale kohvi ninna. Veel nädala eest umbes protsendi suurune Nelli lootusekiir kasvas päevade ja tundidega supernoovaks. Lisaks vingetele kaastöödele on jätkamist toetavaid kõnesid ja kirju tulnud Nelli toimetuse uksest-aknast. Nii sündiski ajalooline “fööniksleht”, mis võiks kollektsionääridelegi huvi pakkuda.
Mis saab edasi? Lubada saab vaid seda, et ees ootavad positiivsed muutused. Kelle jaoks positiivsed, näitab lähitulevik. Seniks, mõnusat lugemist ja koos elus olemise nautimist!Vaadatud 783 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Tööle

Kas Hillar Kohvile ka ajalehetoimetuses ruumi on?

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi