Nostradamuse 15 ennustust käesolevaks aastaks

12.02.2017 17:35
Allan Espenberg
Kommentaarid
1
Foto:

Prantsuse alkeemik Nostradamus tegi 16. sajandil suure hulga ennustusi, millest paljud puudutavad ka tänapäeva. Suure ettekuulutaja sõnad on pannud ameeriklasi närveerima, venelased ja ukrainlased on aga šokist keeletud.

Nostradamus ehk Michel de Nostredame (1503-1566) oli Prantsuse arst, astroloog ja filosoof, kelle ettekuulutustesse suhtutakse tõsiselt ka tänapäeval. Ta pani oma mõtted miljonite ettekuulutuste näol kirja nn katräänidesse ja need ulatuvad kuni 3797. aastani. Spetsialistid dešifreerivad praeguseni tema käsikirju, leides nendest üha uusi ennustusi ja vihjeid. Ka käesolevaks, 2017. aastaks on Nostradamus üht-teist lubanud ning neid ettekuulutusi on edastanud Briti portaal Express ja paljud ajalehed.
1. Hiina. Nostradamus on veendunud, et Hiina astub majanduses väga arukaid samme, millel on kaugeleulatuv mõju. Sel moel õnnestub Hiinal tasakaalustada majanduslikku tasakaalutust maailmas.
2. Itaalia. Nostradamus on kindel, et just Itaalia pealinnast Roomast saab käesoleval aastal Eu­roopa kriisikeskus. Majanduslikud probleemid saavad alguse tööpuudusest, pangasektori kokkukukkumisest ja peaministri Matteo Renzi tagasiastumisest. Praegu me juba teame, et Renzi on tõesti ametist lahkunud ja Itaalial on uus peaminister. Lisaks teab Nostradamus, et Napolis, Palermos, Sitsiilias, Siracusas tekivad „uued türannid“. On tõenäone, et Itaalia nende uute võimumeestega hakkavad maailma riigid võitlema ühiste jõududega.
3. Venemaa ja Ukraina. Nostradamus ennustas, et 2017. aastal suudavad Moskva ja Kiiev kokkuleppele jõuda ja lõpetada Ukraina konflikti. Vaatamata sellele, et neid abinõusid ei kiida USA heaks, leiavad need toetust Euroopas.
4. Venemaa. Nostradamuse arvates on Venemaa selliseks riigiks, mis suudab õiglaselt lahendada kõige teravamaid rahvusvahelisi probleeme. Ennustaja on kinnitanud, et Venemaast saab lõplikult suurriik just käesoleval aastal. Venemaa rahumissioon suurendab riigi autoriteeti, kuid ülemaailmne majanduskriis võib tugevasti kahjustada Ameerika Ühendriike, mis omakorda kutsub esile Venemaa ja lääneriikide kokkupõrke.
5. USA. Nostradamus kuulutas, et üliriik USA muutub üha rohkem juhitamatumaks ja lõpuks kaotab võime juhtida kogu maailma. Nostradamus selgitas seda poliitilise korruptsiooni ja ebavõrdsusega USA ühiskonnas.
6. Iraan ja Türgi. Nostradamus teatas, et need riigid pööravad tänavu tülli ja nende vahel puhkeb sõjaline konflikt. Algselt on tegu lokaalse kokkupõrkega, millest võitjana väljub Iraan. Edaspidi võib Türgi kasutada seda sõda oma mõjuvõimu laiendamiseks Euroopasse.
7. Prantsusmaa ja Saksamaa. Nostradamuse sõnutsi vahetuvad nendes maades liidrid. See võib tõepoolest nii olla, sest mõlemas riigis toimuvad tänavu valimised ja kes teab, millised jõud kõige rohkem hääli koguvad. Nostradamus igatahes väidab, et „saksa printsi“ valitsemisaeg saab ümber. Printsi rollis on tõenäoliselt Saksamaa praegune valitsusjuht Angela Merkel.
8. Prantsusmaa. Nostradamus teab, et prantslastel hakkab nappima joogivett. On tõenäosus, et riigi veehoidlad reostuvad ja elanikud peavad pika aja jooksul saama läbi väikese hulga veega või üldse ilma veeta. Seetõttu algavad võimsad rahutused, mis võtavad kõige suurema ulatuse sõjaväelaste hulgas. Nendest piirkondadest, kus vett on eriti vähe, tuleb inimesed evakueerida.
9. Ladina-Ameerika. Nostradamuse sõnadest saab välja lugeda, et Ladina-Ameerikas võib alata kodusõda. Rahutused võivad olla seotud eeskätt sellega, et regiooni valitsused loobuvad pahempoolsest poliitikast ja eemalduvad vasakpoolsetest poliitilistest jõududest.
10. Vatikan. Nostradamus ennustas katoliku kiriku juhi surma. See tähendab, et tema kinnitusel peaks paavst Franciscus tänavu hinge heitma.
11. Maailm. Nostradamus nägi ette globaalset soojenemist, mille tõttu võivad puhkeda sõjad allesjäänud loodusvarade pärast. Siiski jääb 2017. aastal peamiseks ohuks endiselt terrorism ning jätkub sõda kristlaste ja islamistide vahel. Samas on maailma teadlased ja astroloogid veidi segaduses, kuna nad ei tea, kas kristlaste ja islamistide vahel hakkavad toimuma uued kokkupõrked või süvenevad praegused.
12. Maailm. Nostradamus ennustas tehnoloogia tekkimist, mille abil on võimalik hakata kasutama päikeseenergiat. See aga omakorda võimaldab vähendada energiahinda ja mõjutab positiivselt kliimat.
13. Maailm. Inimesed suudavad reisida Maa orbiidile.
14. Vladimir Putin. Nostradamuse ühest katräänist on avastatud rida, milles räägitakse kellestki „põhjakuningast“ või „põhjatsaarist“. Prantsuse keelest tõlgituna kõlab see rida järgmiselt: „Aquiloni põhjakuningas aitab kehtestada kõik õigesti.“ Aquilon peaks spetsialistide kinnitusel tähendama Venemaad. Kui algselt arvati, et selles lauses käib jutt Venemaa presidendi Vladimir Putini vahendustegevusest Süüria kriisi reguleerimisel, siis nüüd oletavad mõned eksperdid, et lause räägib kogu maailmast. See aga tähendab, et Putin peaks saama selleks inimeseks, kes päästab kogu maailma terrorismist.
15. Maailm. Praeguse sajandi algusesse on Nostradamus paigutanud suure, verise ja laastava sõja, mis haarab enda alla kogu maailma. Tegu võib olla kolmanda maailmasõjaga, mille tulemused on katastroofilised. „Veri, inimeste laibad, punaseks muutunud vesi, hakkab sadama rahet. Ma tunnen suure nälja lähenemist, mis aeg-ajalt taandub, kuid peatselt muutub ülemaailmseks,“ kirjutas Nostradamus, kelle kinnitusel kestab sõda 27 aastat. Sõja algusaastaks võib vabalt olla 2017.

Mida on Nostradamus ennustanud järgmisteks aastateks?
2018 – Maailma uueks suurriigiks saab Hiina. Arengumaad muutuvad ekspluateeritavatest ekspluataatoriteks.
2028 – Luuakse uus energiaallikas. Näljast hakatakse jagu saama. Stardib piloteeritav kosmoselaev Veenusele.
2046 – Hakatakse kasvatama inimeste siseelundeid. Kõige efektiivsemaks raviviisiks saab elundite väljavahetamine.
2066 – Muhameedliku Rooma ründamisel kasutab USA uut relvaliiki – klimaatilist relva. Oodata on ilma järsku külmenemist.
2183 – Marsil asuv koloonia muutub tuumariigiks ja nõuab iseseisvumist ehk lahkulöömist Maast.
2279 – Energiat saadakse mittemillestki (näiteks vaakumist või mustadest aukudest).
2480 – Omavahel põrkavad kokku kaks kunstlikku Päikest. Maad katab hämarus.
3797 – Maal hävib kõik elav, kuid inimkonnal on võimalus jätkata uut elu mõnes teises tähesüsteemis.Vaadatud 2180 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...

Terrorist Putin päästab maailma terrorismist ??? Naerukoht. Putin pole mingi maailmapäästja, vaid ta on värdjas, pede ning mõrtsukas.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi