Otsisin meest, aga leidsin paari

23.06.2019 14:40
Mariina Rein Illustreeriv Foto: Aivart Pärtel
Kommentaarid
6
Foto:

43aastane Marika oli pärast mehest lahkuminekut juba seitse aastat üksi elanud. Üks lühem romaan abielumehega tal oli, aga teda tüütas ära, kuidas mees mõneks tunniks nädalas põgenes tema kui sekspartneri juurde, sest see oli alandav.

Marika meessuhete võimalused olid piiratud ka tema põhikoolis käiva poja tõttu. Polnud lihtne leida meest, kes 14aastase poja usalduse võidaks.
Mitu internetitutvustes kogenud sõbrannat soovitasid Marikale, et otsi ikka endale partner, ega sa pea meest kohe enda juurde elama tooma, aga vahel kohtuda on ikka hea, muidu elad nagu vanatüdruk.

Leidiski toreda mehe
Marika võttis mõned nädalad hoogu, tegigi endale konto ning asus meestega suhtlema. Esialgu tulid meestelt konkreetsed kompimised, kas Marika oleks nõus kohe esimesel kohtumisel seksima. Jutt käis muidugi n-ö ümber nurga, aga Marika nägi jutu tuuma kohe läbi. Siis sai ta tuttavaks ühe toreda mehega, kes viitsis pikemalt kirjutada. Too Rainer ütles seejuures kohe, et on abielus ja otsib oma ellu uusi elamusi.
Marikale meeldis tohutult, et mees ei hakanud kohe netiseksi poole tüürima, vaid kirjutas rahulikult oma mõtteid. Marika hakaks lausa nautima neid hilisõhtuseid kirjavahetusi. Sõbrannad ütlesid, et Marikal vedas tõsiselt, kui nii normaalse mehe leidis.

Üks väga imelik küsimus
Ühel õhtul kirjutas mees, et ta palub väga vabadust juba ette ja annab endale aru, et sellega võib nende sõprus lõppeda, aga tal on üks väga imelik küsimus. Marika vastas, et võib ka imelikke küsimusi küsida.
“Kas sa oled kunagi mõelnud, et tahaks naisega olla? Et peale minu ja sinu oleks veel üks naine?” küsis Rainer.
See küsimus tabas Marikat hella kohta. Või kas just hella kohta, aga tabas täpselt. Marika oli just viimastel aastatel korduvalt mõelnud erinevate naiste peale ja selle peale, et oleks vist meeldiv mõne naise hellitusi nautida ja ise midagi vastu anda. Ja nüüd selline küsimus.
Marika vastas ausalt, et on sellele mõelnud.
Rainer vastas, et ta väga kartis sel teemal kirjutada, aga nüüd rahunes, nähes, et Marika on väga normaalne inimene.
“Kas siis sina ja sinu naine?” küsis Marika.
“Ei mitte minu naine, see on ühe teise mehe naine, minu naine lööks üksnes sellise mõtte eest mu kodust minema,” kirjutas Rainer vastu.
“On ikka segapundar, puudub veel see, et mina ka abielus oleks,” mõtles Marika.Mis saab, kui nad tulevad?
Marika mõtiskles nüüd sageli, kui palju erinevaid elusid ikka kohtab ja kui palju on inimestele saladusi, samal ajal aga organiseeris Rainer kohtumist Marika juures. Laps pidi kaks ööd isa juures olema ja Marikal oli ainsana pakkuda vaba pind seksiks kolmekesi.
Marika närveeris ikka tugevasti, mis saab, kui nad uksest sisse astuvad. Ta polnud ju tegelikult Rainerigagi näost näkku kohtunud.
Esimese minutiga jäi mulje, nagu oleks üks paar tulnud korterit vaatama ja hakkab peagi minema. Aga siis tõmbas see efektne naine, kes Raineriga kaasas oli, Marika endale ligi ja suudles teda, samal ajal haaras Raineri käe ja pani selle Marika pluusi vahelt sisse tema rinna peale. Rohkem polnud vaja jututeemat leida ja kõik sujus vaiksete naudinguoiete saatel. Pärast lamasid nad voodis kolmekesi kõrvuti ja rääkisid nagu vanad tuttavad tavalistest asjadest.

Pole häda, et harva
Kui Rainer oma kaaslannaga oli läinud, mõtles Marika, et esimese korra tõttu olid nad ehk natuke häbelikud, aga ikkagi oli see õhtu tohutult meeldiv elamus ja isegi vapustus. Veel mõtles ta, et olen elanud 43aastaseks ja alles nüüd avastan täiesti uue naudingute allika.
Pärast esmatutvust on kolmik kohtunud veel kaks korda ja voodis üksteise seltsi nautinud. Nad kohtuvad harva, aga ega aega pole kerge leida. Marika laps peab kodust ära olema ja samal ajal peavad teised kaks abikaasade vaateväljast eemal olema. Aga ka mitmekuine ootus ja kohtumise planeerimine on Marika meelest väga magus ja erutav. Tema igatahes on väga rahul, et ta mehe asemel leidis mehe ja naise.

Vaadatud 3055 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Mina

olen ka juhuslikult pealt näinud kui kõrvaltoas kaks naist suudlesid ja käsi oli teisel seelikuall.Oli väga imelik seda näha.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi