Rahamaagia igapäevaelu abiliseks

14.10.2019 11:15
Kaire Kenk Jokinen
Kommentaarid
0
Foto:

Rahaga seotud maagia on üks võimsamaid. ­Mõned inimesed oskavad­ ­seda iseenesest, ­teised ei õpi kunagi elu jooksul selgeks ka ­selgete ­juhtnööride puhul.

Samas on olemas mitmeid maagilisi rituaale, et meelitada raha teatud situatsioonides ligi. Siiski on kõige aluseks, ka rahamaagia põhjaks lugupidav ja austav suhtumine rahasse, nendib selgeltnägija Remy Rembrandt.
Kuna rituaalid ja loitsud on sügavalt isiklikud, siis konkreetseid retsepte polegi, igaüks peab leidma endale "töötava". Näiteks Judikka Illese eestikeelses raamatus "Maagia hädaabi" on üks rahaga seotud rituaal, mis tundub olevat tõhus. Kuu loomise ajal on mitmeid võimsaid rituaale, mida saab läbi viia ning mis on seotud kasvamisega. Olgu need rituaalid siis armastuse leidmiseks, uue kodu loomise alustamiseks või isegi pisuhänna ehitamiseks. Juba enne kuu loomise aega tasub järele mõelda, mida soovid teha ja varuda endale vajalikke materjale.
"Ma tean, et Judika Illese teosed on väga head, kirjutab oma blogis selgeltnägija Remy Rembrandt. "Nendes olevad loitsud, rituaalid töötavad, ent "Maagia hädaabi" on eestikeelne raamat ning siin mängib rolli tõlkija. Kui hästi on ta osanud edastada loitsude sisu? Kas nad töötavad? Raamatu eessõnas on Judika öelnud, et osa loitse tuleb täpselt teha, ent osades saab kasutada omaenese fantaasiat," kirjeldab Remy.
"Mulle endale meeldib lugupidav suhtumine rahasse. Asi on selles, et see mida austame või hoiame, see tahab meiega olla. Nii inimesed kui ka asjad. Meelitamine ei tähenda veel püsimist. Ma tean, et see rituaalide raamat on menukas, ise soetasin "Maagia hädaabi" raamatuvahetusest. Judika Illes ütles mulle, et see on üldse esimene võõrkeelne tõlge tema raamatutele. Nüüd on neid loomulikult ka teistes keeltes. Minu raamatukogus on Judika Illeselt veel kolm raamatut. Need kõik on päris head asjad," ütleb Remy.
Maagias on tema sõnul number "8" ning roheline värv raha jaoks. See tähendab ka lõpmatust ja rahavoogu. Lausa ideaalne kuupäev rahamaagiaga tegelemiseks on igal aastal kaheksas august. Sel päeval kandke rohelist (olgu või aluspesu või väike niit riietest läbi tõmmatud), põletage rohelist küünalt, pange rahakotti paberitükile kirjutatud numbes kaheksa, otsige endale (või looge ise) sobiv raha mantra, mida päeva jooksul korrutada ning hommikul ärgates loputage külma veega silma ning süüdake kohe küünal (avab nägemise raha tulemiseks teie ellu). "Need on lihtsad soovitused, ent on ka keerulisemaid loitse ja tegevusi. Sageli arvatakse, et maagia toimib siis kui kõik on keeruline. Minu isiklik kogemus ütleb vastupidi, mida lihtsam asi, seda tõenäolisemalt ta toimib. Lisaks on keerulistes asjades võimalik teha vigu ja hoopis vastupidise tulemuse saavutada," nendib Remy. "Proovisin Aleksei Fad-i poolt pakutud rituaali kunagi. Töötas. Summa, mille sain polnud suur, aga tollel hetkel vajalik."
Rahaga on maagias seotud roheline küünal ning isegi selle põletamine aitab muuta olukorda soodsamaks. "Küünlamaagia on üks väga võimas maagia," kinnitab selgeltnägija ning maag Liina Velsker. See ei too kohe suuri summasid raha sisse, ent aitab pisikesi summasid saada. "Rohelisele küünlale tuleb graveerida oma eesnimi ülevalt alla (nõelaga näiteks) ja põletada küünal lõpuni.
Aleksei Fadi raha ligimeelitamise rituaali on noores kuus õigem sooritada õhtul, soovitab Liina. "Võtke rahakupüür. Võib olla 10 või 100 rubla(eurot), kirjutage ühele ta küljele uue pliiatsi või pastakaga "Küllus, rikkus, õitseng" Ja teisele küljele "Raha tuleb minu juurde kergelt ja tihti, ma tõmban raha ligi." Siis asetage kupüür kahe peopesa vahele, tunnetage ta energiat ja kujutlege külluse voogu. Sel hetkel te tajute kerget pulseerimist peopesades. Kiigutage kupüüri sellises vooguses umbes viis minutit. Sel ajal mõelge sellele, mis kupüürile on kirjutatud. Nüüd pange ta rahakotti. Nüüdsest peale hakkab ta teile raha külge tõmbama," tutvustab loitsu maag Liina Velsker.
Remy Rembrandt aga kirjeldab õpetust, mille sai ühelt vene vanamammilt: "Osta endale ilus laegas. Pane sinna sisse paar kupüüri ning mõtle kui suurepärase kodu tegid rahale. Raha tahab alati sinna tulla, kus tema eest hoolitsetakse. Enne und on ka soovitav lammaste asemel lugeda suuri kupüüre. Raha armastab kui temast mõeldakse ja ta tuleb inimese juurde, kes suhtub temasse väärikalt."

Jätkub ajakirjas...Vaadatud 483 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi