Rakvere nõid hoiatab: ärge magage veesoonel

13.01.2019 16:15
Kaire Kenk Jokinen
Kommentaarid
0
Foto:

Rakvere ravitseja Sirje Nukka ütleb, et inimeste põhilised tervisehädad tulenevad sellest, et nad magavad veesoone peal. "Veesoon on kui maa negatiivne energiaväli, mis põhjustab erinevatesse haigustesse haigestumist ning kahjuks ka halvaloomuliste vähkkasvajate vohamist."

“Keegi ei saa terveks, kui pidevalt magab öösiti veesoone kohal,” rõhutab Sirje Nukka. Seda, kas voodi asub veesoonel või mitte, saab kindlaks teha pendliga. Ka kilpnäärmehaiguste sagedase esinemise üks põhjusi on veesoonte peal magamine. "Ja pole mingit vahet, kas veesoonel magatakse vanas talumajas või pilvelõhkuja 55. korrusel, halvasti mõjub see tervisele ikka."

Kuidas veesoonel magamise kahjulikke mõjusid vältida?
"Trendikad inimesed küsivad sageli, et kas voodi alla põrandale korgist lisakõrgenduse panemine aitaks? Mina ütlen siis vastu, et esmalt tuleb ära mõõta, kui tugev see energiaväli on, kas korkpõrand peaks olema viie või 50 sentimeetri paksune. Mina soovitaksin hoopis vana head alumiiniumplekki – kui see voodi alla panna, siis saab tervise kiiremini korda, sest maarohud pääsevad mõjuma," ütleb tervendaja.
Sirje Nukka teeb inimeste hädad kindlaks pendli abil ning tervendab abivajajaid ravimtaimede, käte ning omatehtud salvidega.Ka seda, kas tema tugevatoimelised ravimtaimed konkreetsele hädalisele üldse mõjuvad, teeb ta enne seanssi kindlaks pendliga. Pendliga saab tema sõnul mõõta nii inimese eluenergiat kui vererõhku, aga ka ravimite ja ravimtaimede kokkusobivust.
Sirje on kätega tervendanud südame-rütmihäireid ja trombi jalas.“Ma olen Rakvere nõid,” ütleb Sirje enda kohta ise.
Kuidas tema kätesse ravivõimed tulid, seda naine seletada ei oska. Ta ei mäleta, et tema suguvõsas oleks ravitsejaid ega sensitiive olnud. Oma ravitsejavõimetest polnud tal aimugi, kuni munasarjakasvaja sundis lisaks tavameditsiinile abi otsima ka ühelt Virumaa tuntud sensitiivilt. "Just tema ütles, et ka mul on kaasasündinud ravijavõimed ning et ka mina hakkan tulevikus inimesi tervendama," ütleb Sirje. Viimastel aastatel on tema juurde järjest sagedamini pöördunud inimesed pahaloomuliste kasvajatega. Sirjel on vähktõve kohta oma teooria.

Vähk peab sõrad kokku keerama
"Halvaloomuline vähkkasvaja erineb healoomulisest nagu öö ja päev. Mina armastan neid võrrelda vähi ja rusikaga. Kui võtta oma käsi ja panna väljasirutatud sõrmedega lauale, siis sõrmed on nagu vähi sõrad ehk halvaloomulise kasvaja siirded. Healoomuline kasvaja on nagu lauale asetatud rusikas, sel sõrad ehk siirded puuduvad, ehkki see võib olla kehas kergelt n ö laiali valgunud. Mina katsun oma ravitsemisega just vähisõrgu peatada. Vähk peab enne oma sõrad kõhu alla kokku keerama, alles siis on vähilõikustel mõtet," nendib Sirje. "Vähkkasvajaid ei tohiks üldse lõigata enne kui siirded on kadunud."
Praktikabaas on tal omaenese kodus olemas. "Mu abikaasal on kilpnäärme kasvaja, 15-20 sentimeetri suurune. Ta on elanud üle kümne aasta selle kasvajaga ja tänu maarohtudele pole see suurenenud," tunneb Sirje uhkust.
Kaks moodsas keeles edulugu on tal veel rääkida. "Tuli minu juurde inimene kurguvähiga. Arstid ennustasid, et tal on veel kuu aega elada jäänud. Ravitsesin teda maarohtudega ja kui ta lõpuks lõikuslauale jõudis, opereeriti tal kurgust välja kuivanud kasvaja tükk! Elab nüüd juba 11-12 aastat, vähk pole tagasi tulnud."
Oma vana koolivenna, kel kogu alakeha oli seletamatul kombel krampis ja kes kannatas suurte valude käes, ravis Sirje aga terveks kätega. Tuli minu juurde, liikus vaevaliselt. Panin ta pikali, võtsin varbad pihku ja hakkasin neid mudima. Minu juurest lahkus ta sirgelt kõndides." Ka krampis olnud käsi hakkas mehel Sirje seansi järel liikuma. Veel on Sirje edukalt ravinud eesnäärme- ja rinnavähki. Kuid ikkagi ütleb ta kindlalt: "Mina ei ravi inimest, vaid ravitsen. Arst ravib – kuidas ja millega, see on tema otsustada. Mina arstide otsuseid ei eira ega soovita kellelgi neist loobuda."
Eriline on ta sellegi poolest, et tema kuni kahe tunni pikkustel raviseanssidel pole hinnakirja.“Minu eetika ei luba raha küsida. Mina oma käega raha ei puutu, kuid kui inimene ise jätab annetuse lauanurgale, võtan selle vastu," ütleb Sirje. Abivajajaid on olnud kogu Eestist ja kaugemaltki, isegi Inglismaalt.

Jätkub ajakirjas...

Vaadatud 3735 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi