Saatuseekspert Imbi Käbi: Seiklusrikas üheöökas parandab suhet

28.05.2023 22:05
Imbi Käbi
Kommentaarid
10
Foto:

Oh, suvi, suvi, kuidas ma sind armastan! See on aeg, kus ma tunnen, et maailm muutub veelgi erksamaks ja ma saan vabalt hingata, sest olen naine, kes armastab seiklusi, uusi kõrvalehüppeid-üheöökaid. Suvi on aeg, mil saatus oma kätte haarata.

Teate, mu eelmise suve suhe oli Mihkel. Uskuge või mitte, kuid vaatamata kõigele seisis Mihkel terve selle aja minu kõrval, oli toetav ja armastav. Muidugi ta teadis, et suvi paneb mind igatsema midagi enamat, suvi paneb mind hüppama öhhe.

Saatuslik trummar rabas naeratusega
Suve algus. Haapsalu rand. Päike säras, inimesed naersid ning kujutate pilti, ühtäkki tabas mind tõeline seiklushimu. Ma nägin, kuidas võõrad ja väärikad soome mehed tulid randa juurde, kõik säravate silmadega ja võrgutavate naeratustega.
Ma märkasin üht tangoorkestri trummarit, kellel oli karismat, mis mind paelus. Ma võtsin ta rajalt maha ja kõik ülejäänud on sõna otseses mõttes seksiajalugu.

Kuum üheöökas tulekustutiga
Juulis tuli tuletõrjuja, muskliline ja enesekindel. Ta oli mees kellel oli see karm hääl ja sütitav naeratus. Ma tundsin, kuidas temperatuur tõusis kui ta minu juurde astus. Me tantsisime ja lõbutsesime ning aeg tundus peatuvat.

Ülejäänud hüpped ei jäänud alla
Ka teiste võõraste meeste juures tundsin ma vabadust, adrenaliini ja põnevust. Nad avasid minus uusi külgi. Hakkasin maalima ja saviringis käima. Tundsin end elusana ja hetkes elavana.

Suve lõpp
Suve lõppedes leidsin ennast taas Mihkli kõrvalt. Ta ulatas mulle magusa jäätise ja naeratas oma armsat ja kentsakat naeratust. Ma nägin tema silmades armastust ja tema puudutus tõi kaasa turvatunde. Mõistsin, et tegelikult oli just tema olnud minu kindlus, minu igavene toetus.

Mõistsin, mis on tõeline armastus
Mõistsin, et seiklusrikkad kõrvalehüpped tulevad ja lähevad, kuid suvesuhted jäävad. Need on nagu majakad keset tormist merd. Ma mõistsin, et kolmekuune armastus Mihkli vastu oli tõeline ja sügav. Oktoobris läks ta tagasi Norrasse oma pere juurde, nad arvasid, et ta oli olnud merel, kuid tegelikult oli ta minu juures elumerel. Usun, et see rikkalik kogemus pani teda oma naist veel rohkem armastama.

Suudeldes
Imbi KäbiVaadatud 1543 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Ja üleüldse

Ma ei usu seda juttu, mingi orkestrivend ja tuletõrjuja. Tegelt olid hoopis taksojuht, postiljon ja kojamees ma arvan.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi